PDA

Pokaži Full Verziju : standtastic


levkoo
28.10.2010, 03:01
Dali neko je video dosad ovakve stalke http://www.lmproducts.com/indexStandtastic.cfm i zna li gde se mogu nabaviti...ja mislim da su bolji i stabilniji nego spider....molim za vase mislenje

hadzidinic
28.10.2010, 12:09
tesko da je bolji i stabilniji nego spider, nisam ga video,ali na slici tako izgleda.... a meni licno izgleda kao da sam ga ja izvario u mojoj garazi... ja ga ne bih uzimao, ne znam sta drugi misle....

fable
28.10.2010, 12:31
Ja imam ovakav stalak ,model za 3 klavijature...koristim ga vec 10god.po mom misljenju to je najsigurniji i najstabilniji stalak koji postoji (barem za mene).Na njega ispod klavijatura ,dole na x osigurace stavim soundcraft powerstation1200 i sve je na jednom mestu i nadohvat ruke.E sad neke njegove mane su to sto je(model za 3 klavijature)nesto duzi pa nemoze da stane u gepek cak ni kod karavan automobila ali u kabini bilo kog auta moze da se smesti a da nesmeta mnogo,druga mozda mana mu je to sto kad je rasklopljen zauzima malo vise prostora nego ostali ,mada ja mislim da se to samo cini (kolege se cesto sale samnom da zauzimam vise mesta nego bubnjar).Medjutim ono sto je bitno je to da ukolikko neki zalutali gost posrne ka vama nemorate se brinuti da ce i stalak i klavijature zavrsiti na podu....DA toliko je stabilan PROVERENO.

Aldin92
28.10.2010, 12:32
na slici ga hvale i sve skupa al i ja mislim da je spider bolji, sta na
ovog mozes stavti samo 1 klavijaturu na spider moze 2, i jos spider je
ljepsi u svakom slucaju :)

poz nadam se da sam pomogo
Dodato:
izvinjavam se kolega fable me je preso za 1 sekundu mozda, nisam znao da ima model za vise klavijatura.

majdevac05
28.10.2010, 13:02
Stalak neobičnog izgleda, ali zaista deluje jako stabilno i čvrsto.

levkoo
12.11.2010, 23:53
Evo i video kako se sve to montira http://www.lmproducts.com/dspStandtasticStandSpecifications.cfm (setup) i cak sto vise zauzima isto mesto ko i spider.....za stabilnoscu....hm.....meni stoji 1000 puta stabilniji nego ona aluminijumska igracka koja kosta cudo para a pitanje dal ce moci da izdrzi pa 2x pro i kurzweil k2000 zajedno.....

majdevac05
13.11.2010, 10:35
Nije potrebno da je mnogo kvalitetniji , da bi bio stabilniji od Spidera. Ja koristim Spider ali nisam zadovoljan stabilnoscu, pogotovu kada se sviraju dvojke.

zsimonovic
13.11.2010, 12:09
Na oko ovaj stalaki izgleda nestabilno jer nema poprecnu sipku i rekao bih da se uvija???

mirandess
13.11.2010, 21:15
ma ne znam, meni nekako ljepsi spider, jos sivi........... dobro, kod mene se poklapa boja kljave i stalka pa zato mi se svidja..... nekako mi nestabilno izgleda ovaj stalak???! pogotovo nosaci za klavijaturu(ruke) imam osjecaj kad bih stavio neku tezu klavijaturu poput pa2x ili tyros puklo bi :S a i estetski mi nije nesto.......

P.s. Spider rulez :P :)

sladjans
14.11.2010, 16:38
Slobodno uzmi ovaj stalak. Odlican je. Imao sam prilike da ga vidim, ali za dve klavijature i detaljno sam ga proucio! Stabilan je, jos ako ti se svidja izgled, nema sta da razmisljas!