PDA

Pokaži Full Verziju : zašto?


crni
23.01.2007, 22:17
pozdrav.zanima me zašto kad snimim svoj fajl sa ritmom kojeg sam, sam napravio zvuči čudno.samo bas ima isti zvuk a udarci skroz drugi.preko flopy disk.ubacujem u pc.dali postoji kakav program ili kroz kakav drugi ulaz da stavim na pc.a kad stavim nazad u klavijaturu sve zvuči super kako treba.

________________________________________________
Premeshteno iz komentara i pitanja u Yamaha


Vaxter

fico
23.01.2007, 23:09
Koji sint u koji program .Kad napises to lakse ce biti odgovoriti .
fico

crni
24.01.2007, 02:10
psr 1100.nemam sad nikakav program.npr:kad hoču kolegi da pošaljem demo snimak ono što sam napravio njemu u winamp skroz drugačije zvuči.recimo sastavim ritam na klavijaturi od JV znači sve udarce sam odsviram(nekad sam bubnjeve igro) čak i zvukove odaberem kakav če mi biti kik,doboš,sner itd.al na kraju zvuči ko da od neka zvona udaram i ništa slično onome šta sam uradio.a na klavijaturi je sve ok.verovatno winamp drugačije zaznava zvukove.šta trebam da zvuči na pc ko na klavijaturi?

salenis
24.01.2007, 08:02
NIJE MOGUCE DA WINAMP MENJA ZVUK.
Znaci kako ti izlazi iz klavijature tako ce biti snimljeno u komp, mislim isti zvuci, samo kvalitet zvuka moze biti bolji ili gori.
Ja mislim da je to neki problem sa ritmom na klavijaturi, nesto si lose nastelovao DK mozdra si ga digo za +12 ili tako nesto, da ne nagadjam sad...

Pozdrav

fico
24.01.2007, 11:11
Mislim da tvoja yamaha koristi Xg a kompjuter GM instrumente .
Probaj zameni instrumente mislim da je o tome puno napisano .
fico

crni
24.01.2007, 13:02
ako zamenim onda nema smisla da pravim bubnjeve od JV.transpose mi je na nuli ništa nije pomaknuto.tačno je da yamaha podupire XG.ali kako da zamenim istrumente a da zvuči ko JV.