PDA

Pokaži Full Verziju : ZX4 i Eliminator bas binovi ?????


nikolatucha
11.10.2010, 21:58
pozz svima interesuje me da li neko ima slican sistem ??posto se razmisljam bas to da uznem 2xZX4 i 2xbas bina eliminator...dali ce to dobro raditi ???posto se dvoumim oko zx4 ili zx5 ...cuo sam da zx5 imaju zatvoreniji ton ???? unapred hvala ..pozzz ps: i kolko bi to kostalo ??
;)

Beethoven
12.10.2010, 00:48
Imao sam ja a sad ga imaju moji drugari.... Imao sam jedan par Eliminatora satelita, jedan par Eliminatora woofera, jedan par Zx4... Pa sam to kombinovao i mogu ti reci da kombinacija Zx4/Eliminator woofer radi odlicno. Horna kod Zx4 pokriva veci ugao u horizontali (90/50) tako da je za manje prostore bolja od Eliminator satelita.

Dok Eliminator satelit razbija na daljinu, baca se 10 outa dalje od Zx4, to ti ja garantujem. I to sto neki kazu da ih visoki nema od 5m pa nadalje, za Eliminator satelit ne vazi. Za Zx4 da, ali za eliminator ne.

Sad zavisi kakve ti potrebe imas, ako sviras vece prostore onda Zx5 ali sa uglom horne od 60/60, ako sviras manje prostore onda Zx5 sa hornom od 90/50 ili pa Zx4 koji ima istu hornu (isti ugao).

Pozzz

P.S. Zx5 ima zatvoreniji ton, ko to kaze? I na osnovu cega? Ne slusaj te price. I Zx4 i Zx5 su odlicne kutije, tu sumnje nema.

Kombinacija Zx4 i Eliminator wooferi ce te polovni kostati oko 1500e.

nikolatucha
12.10.2010, 23:37
hvala na savetu ...misli da cu uzeti zx4 i bas binove eliminator..jer netrebaju svuda bas binovi ...a zx4 su dosta manje od eliminator kutija ...i bolje su za manje svirke gde treba samo 2 kutije ...hvala puno ..pozzz...ps:za1100e imam 2 bina i 2 zx4 milim da se isplati ??

Beethoven
13.10.2010, 01:59
Ako ti prodaju pirocanci, onda se itekako isplati. :)