PDA

Pokaži Full Verziju : Nokia 6720 navigator, ukljucivanje glasa u navigaciji?


yamahapassion
10.10.2010, 23:48
Gledao sam na youtube neki lik je na ovom telefonu upisao rutu, i kada je pustio navigaciju da radi, lepo mu idu i glasovne komande, gde treba da skrene, koliko metara itd itd... Ne mogu to nikako da nadjem na telefonu, pa ako neko zna gde tacno moram da ukljucim u menü, molim da mi napise. Pozdrav svima i hvala.

Jokerski
10.10.2010, 23:59
maps_installer_3.03_10wk1_b05_s60_3.2.sis
Treba ti ovo za 6710, ali kompatibilan je i sa 6720. Potrazi na google, ima jedan zshare link instaluj i to je to...

armin
11.10.2010, 00:46
yamahapassion netreba ti nista drugo nego samo podesavanje u samoj navigaciji...

Znaci otvoris navigaciju pa onda lijevom cosku na onaj kljuc barnes...
zatim se spustis na opciju NAVIGATION i onda ti pise FAHRZEUG-SPARACHFÜHRUNG i izaberi koji hos jezik i skini ga...

ili preko map loadera ali lakse ti je preko telefona

yamahapassion
11.10.2010, 01:02
Armine, de mi molim te reci, imam da izaberem 3 modusa, Eigene Position, Orte suchen, i Fahren. Probao sam sve tri varijante, alo ne mogu da skontam na koji kljuc mislis? Dodje mi kada udjem npr. u fahren, i stisnem levu tipku "optionen", dobijem 12 ikonica. Jedino gde sam mislio da cu da upalim je ikonica Lautstärke, ali kad nju stisnem ne desava se nista... Nemam predstavu gde da nadjem tu opciju sto si ti pomenuo...

armin
11.10.2010, 01:14
otvori navigaciju PROGRAM pise KARTEN znaci ko kad zelis navigirat I NEMOJ NISTA DIRATI... I ODMAH IMA KLJUC U LIJEVOM COSKU koji predstavlja opcije cjelokupne navigacije

aZZo
11.10.2010, 01:16
Ja imam E63 sa Maps2.0 ali isto ne znam kako da aktiviram glas. U programu, tamo gde je ta opcija, Upravljanje glasom, izaberem bilo koji jezik i nista se ne cuje.

Jel moze engleski prevod.

yamahapassion
11.10.2010, 01:21
Nasao sam, evo sad mi je ponudilo koje jezike hocu, da mi skine, jos samo da te pitam, jel se mogu povezati preko Wlan-a da mi skine jezik, ili se bas mora kaciti na ovaj telefonski GPRS internet?

armin
11.10.2010, 01:23
ako imas wlan zasto da ne...
hehhe hoces ti telering pa sad nemas neta

yamahapassion
11.10.2010, 01:25
E jbg, izgleda mi skinulo, a sa kojeg neta ne znam... hahaha znacu kad mi stigne racun :lol:

armin
11.10.2010, 01:26
__________________________________________________ __________________
azzo udji u program znaci od navigacije i odmah izaberi opcije i onda se spusti na na drugo po redu i udji i tu su carobni jezici

aZZo
11.10.2010, 01:42
Jbg meni je na sprskom jeziku. Drugo po redu je -rezim mape: mapa,satelit,hibrid. a A deo za izbor jezika je Opcije pa 4 pa opet 4. Tu ima Internet, Navigacija, Marsuta, Mapa. Imata opcija, Upravljanje glasom. Ima sigurno oko 40 jezika i koji god izaberem nista.