PDA

Pokaži Full Verziju : Vocalist VHM 5


imiralem
09.10.2010, 20:39
Vocalist Digitech VHM 5
Molim Vas moze li neko odgovoriti kako da povezem vocalist na PC. Probao sam preko midi porta, koristeci program za slanje terci, ali ne ide. Ima li negdje neko uputsvo o povezivanju i prebacivanju terci. Imam terce, ali ne mogu da ih ubacim.
Hvala unaprijed

mdelectronic
09.10.2010, 22:41
kojim midi kablom si povezivao sa pc?

hrci
10.10.2010, 03:36
Mozes sa svakim MIDI Sequencer Programom da prebacis, obrati paznju pre povezivanju sa PC Midi-Out-In. znaci samo Syx send ili Dump i to je to.
Ja sam to radio sa SoundDiver.

PZ!
Hrci

Dell
16.09.2011, 19:15
Nedavno sam pazario VHM5 i ubacio sam u njega terce iz downloada, ali nemam npr. program za siptariju (jedan osnovni ton), hor ili npr. oktave. Jeli ima neko da okaci svoj set u download ili da mi objasni ovdje kako se prave manualno?

branoy
16.09.2011, 19:59
sve tu.
http://www.yu-midi.org/forum/downloads.php?do=file&id=5625

Dell
16.09.2011, 20:34
te sam i ubacio, sve prema tvojim uputama, ali na prvoj, drugoj i trecoj banci mi se samo nalaze terca dole, terca dole (oktava gore) durske i molske terce gore, a u ostalim bankama slova su nekako pomijesana i nista se ne razumije niti moze upotrijebit.

branoy
16.09.2011, 21:47
cak do 20 broja ima terci i copy, i sve ok, a na 6 il 7 sam napisao SIPTARIJA, msm zabravio sam broj, nista nema kineski slova , mozda u tvojoj nesto nije ok? jbg

Dell
16.09.2011, 23:06
Rijesio sam problem skroz! Znaci, ako ste na Windows XP za prebacivanje mozete koristiti Bome's SendSX 1.21, ali ako ste na sedmici skinite obavezno 1.30, jer cete vjerojatno imat isti problem. Hvala Branoyu na pomoci ;)

Jovan4e
21.01.2015, 04:09
nisam zeleo da otvaram novu temu pa zamolio bih vas da mi objasnite detaljnije kako treba da povezem midi kablove na vhm5, kako da zacuvam one terce koje vec imam na njega i kako da loadujem nove terce koje sam downloadirao od kolega branoy. Nemam uopste nikakvog iskustva oko midi prebacivanja pa zato zamolio bih vas ako mozete da mi objasnite. HVALA VAM UNAPRIJED!!! pozz

i da napomenem: radi se o prebacivanje preko midi to usb kablova! jos jednom hvala !!!