PDA

Pokaži Full Verziju : StyleWorks PSR Midi input problem


aZZo
05.10.2010, 23:54
Kada uradim ritam u midi formatu (3 kanala,drum,bass,chord) i idem Import from Sequencer, StW ucita ritam ali kad idem na Play Style ne radi mi u Harmony Patternu, Minor (mol) i 7th (sedmica). Kako trebam da uradim Transpose u Bass-u i Chord-u da bi to radilo ili ima ta opcija negde posle ili pre importovanja datog ritma. Ritam je za Yamahu Psr.
Unapred hvala.

Ace
07.10.2010, 21:36
Posto ne volis kad ti niko ne odgovori na pitanje evo ja cu pokusati nesto.
Nisam te bas najbolje razumeo na sta si mislio, al vidi da nije stvar u "part type". Imas Neutral i Playback. Meni je znalo kad ucitam fajl da ne ide tacna harmonija nego izmesa akorde kad je na Neutral. Ja ga stavim na Playback i posle je sve OK.

aZZo
07.10.2010, 22:03
Hahaha legenda si!!!

Vidi, učitam uradjen midi u cubaseu, 1.traka bubanj 2.traka bas 3.kontra. Čuje se sve lepo. Radi promena dura, C,G,D,A... ali ne radi Mol i 7. Tamo desno gde su one kvačice (track) sve je sivo na Molu i 7 a na Duru gde radi super sve, zakvačene su te 3 trake koje sam uvezao, rhy1,bass,chd1.
Sad mene zanima gde se podesava to za mol i 7.

ili bas svaki ritam koji se radi u StW mora da radi u Song to style konvertoru. mora da ga tu učitam pa tu radim ostatak?