PDA

Pokaži Full Verziju : korg pa 80 set


vane
26.03.2005, 03:01
ako volite dobar set onda idite na dowload centar i uzmite imperial band bitola set i odcenite dali je dobar imam mnogo bolji setove imam sve sta vi treba za korg osven terce ako ima neko neka mi posali vas clan vane iz makedonije bitolj

edinjak
31.03.2005, 05:26
Puno Hvala Vane,
Ja volim tallava, kristali i Amza styles ako imas jos stavi.
Ili ako hoces da prodas javi se na edinj@comcast.net

Sheki
31.03.2005, 10:08
Bravo Bitola svarno ritmovi su ti SUPER-FIRST-CLASSA :)
Jas sum isto od makedonija Ohrid, samo zhiveam vo Danska. Uste ritmovi ko tvojite nesme cule vo Danska. Fala uste ednuska ti si svarno genija....
Ako imas uste nesto Tallava molimte klajgi ovde natre ili pusti mi gi preku Email:voska@hotmail.com.

Sheki

GoRaN
31.03.2005, 23:14
Da li ste proverili setove?
Skinuo sam setove koje si postavio stvarno zvuce jako dobro!
Medjutim meni se pojavio posle te postavke VIRUS u klavijaturi.
Resio sam ga uz pomoc jednog prijatelja medjutim moze mnoge da zabole glava.
Mislim da je 5.set problematican.

vane
01.04.2005, 03:03
gorane na koju nacin mislis da je problematican sta se desava na tvoju klavijaturu objasni mi detaljno kod mene do sada nisam imao nikakve probleme a taj set dao sam ga na mnogo ludi i niko do sada nije imao probleme cekam odgovor

fostex
01.04.2005, 03:08
virus???

vane
01.04.2005, 03:15
a sta se nalaze sa ritmovi sta sam postavio jos nista niste culi imam mnogo boli od ove ritmove mozete to da dobijate ali i vi malo potrude se postavite za dowload da napravimo ovu stranicu gigand za korg i svi da saradujemo zajedno pozdrav od mene cekam i vi da stavite nesto za download ali prave stvare

vane
01.04.2005, 03:22
ovaj set nema nista od viruse nemoj da se bojati siguran sam 100000000%

GoRaN
01.04.2005, 15:34
Desilo mi se to da kada sam posle ocitao moj GoRaN6.set i ponovo ukljucim klavijaturu otvodi se NO STYLEZatim koji god ritam ili zvuk da promenim potenciometar za desnu ruku ne reaguje sve svira sa jacinom 127!
E sad ako se to vama ne desava neznam kako se to onda pojavilo?
Jer nista drugo nisam ubacivao!!!

vane
01.04.2005, 17:19
sta se nalaze sa tvoih program kad ucitas drugi neki set ides na global i zastiti sve memorije zasto si izmestio global i iza da radi desnu ruku kad uklucis sajzer biras jedan ritam i ides u song i ponovo ides u aranzer i to je sve nemoj da se bois to nije virus :P

DaCappo
02.04.2005, 00:15
Evo jedan savjet. (imao sam taj problem sa stylovima i desnom rukom).

Kada ucitavate neki novi set u klavijaturu, OBAVEZNO provjerite u svakom folderu koliko ima user bankova. Najcesce se desi da ih ima vise od 2 za programe i li vise od 3 za stylove. U folderu Program smije biti samo USER1, USER2 i USER DK, a u folderu STYLE USER1 2 i 3.

Ako vam se to ipak omaklo i imate problema radi toga, onda idite u disk i izbrisite sve USERE koji prave probleme.

BEZ BRIGE, USPJESNO SE RJESAVA TAJ PROBLEM!

GoRaN
02.04.2005, 01:24
Uredu je sad mi je jasno sta se desilo mada sam ja to resio na drugi nacin!
ok!!!
Pogledajte moj set GoRaN6.set moze de ga skinuti.
Da li vam se svidja?

laky
07.04.2005, 14:30
Gorane kako si resio problem?
Meni se slicno desilo.Kada sam ucitao moj stari set , pojedini stajlovi i performansi su se promenili.Nemaju one boje koje ja imam na setu.
Da li se jos nekom ovo ili slicno desava?
Kako ovo da resim?

laky
08.04.2005, 08:30
Resio sam problem.
U pitanju je bila neispravna flopy disketa.Naime kada sam ucitao stari set nije, se ucitao User.pcg, tako da je vukao boje sa Vanetovog seta.Uzeo sam novu disketu i sve je OK.

Darko
08.04.2005, 17:10
Pozdrav svima...

Dali mi neko moze poslat taj cuveni SET od Vaneta mislim taj bitola set ili kako se vec zove.
Probao sam da ga nadjem u download Centru ali nisam bijo uspesan.

Hvala vam...

laky
08.04.2005, 17:24
UPLOAD-DOWNLOAD CENTAR >
ZADNJI UPLOAD OD CLANOVA>
5.SET.rar IMPERIAL BAND (bitola)set za korg pa 80
Probaj ovako sigurno ces ga naci :wink:

Darko
08.04.2005, 18:12
HVALA LAKY

Nema stvarno ovde se brzo dobije odgovor na sve,......odlicno

vane
09.04.2005, 04:18
ne znam kako je to moguce da se desava vama kad stavis drugi set onda kad vratis stari da nije kako sta treba do sada nikad nisam imao takvih probleme a stavam svasta na mog sajzer i jedan to mi je rekao kod mene da imaoje takaf problem svarno ne znam :?:

Darko
09.04.2005, 09:58
VANE STAVIJO SAM TVOJ BITOLA SET ALI NA SVAKOM STYLE MI FALI BAS ,STA BI TO MOGLO DA BUDE.....

POZDRAV.

laky
09.04.2005, 11:58
Vane, tvoj set je OK.
Kod mene je bio problem losa flopy-disketa.
Bilo bi dobro da svako ko ima, bilo kakav problem i ko gas resi, da ovde napise i problem i resenje.Tako ce njegovo iskustvo koristiti i drugima.
Jos jednom ponavljam, kod mene je problem bio taj sto su mi ostale stare boje u User1.pcg i User2.pcg.A nove User.pcg mi nisu bile snimljene jer je flopy-disketa bila losa.
Resenje je bilo da sve ponovo snimim na novu disketu i sada je OK.

Darko
09.04.2005, 13:24
Nista probat cu kako ti kazes LAKY na novi Flopy da snimim Set,mozda bude stvarno sve ok....

Pozdrav

vane
10.04.2005, 01:12
darko svarno ne znam sta se desilo kod tebe ali mislim da su stare diskete problem nemoj da stavlate stare diskete zasto za jedno 30dinara mozete da pojebete 1500eura bolje kupi nova nego da radis sa stara ili kad snimas diskete prvo formatiraj diskete celosno da se izbrise a i sami sajzer ti jaze dali je dobra ili losa ako nije dobra kaze (primer 1mg bad)nekat na diskete se pokvaruva bed sektor i nista od ta disketa bolje kupi nova 8)

Darko
10.04.2005, 11:09
VAZI VANE PROBAT CU I TAKO,......MA UCITAM JA SET ALI NE CITAV I KAD HOCU POJEDINACNO DA UCITAM RITMOVE ILI FARBE ,PISE MI KAO DA NIJE PA80 FORMAT ,MA SIGURNO JE DO DISKETE...

JAVIT CU TI BAS KAD UZMEM NOVE DISKETE ......

vane
11.04.2005, 01:11
darko vidi probaj to i javi mi jas ti kazem do sada nisam imao nikakav problem a veruj stavlam svasta na moj sajzer ali ako vidim da nije dobra disketa odma je bacim ne zalim za to e imam samo jedan mal problem kada priklucim manual bass i kad se vratim na pratnu mnogo je tih ali kad smenim ritam sve je ok to mogu da se resi u global ali nemam mnogo vremena sviram u kafanu do kasno i nemam vise zivca da cackam u njega preumoran sam

Darko
11.04.2005, 01:27
VANE JESIL PROCITAO MOJ E-MAIL STA SAM TI POSLAO...

vane
11.04.2005, 01:40
jeste kazi tu sam sad

taletdkmk
12.10.2006, 20:51
Interesuje me kakvi su te setova sto ih pise Vane pa sam hteo da ih probam ali ne mogu da ih nadzem ako neko ima neka mi posalje ili neka postavi sa download POZDRAV TALE