PDA

Pokaži Full Verziju : triton clasic display


axara
27.09.2010, 23:10
imam problem navlazio display na korgu clasicu ibace to je scren touc display sad nece da reaguje na dodir sta da radim kad se ukljuci vidi se da unutra ima vlage dal se moze posusiti ili...................dal ko zna kolika je cijena ekrana za njega.pozzz

milan_lekic
27.09.2010, 23:39
tesko ces dobiti ekran za classica i ja sam imo problema sa njim ako ga hoces mjenjati pase ti od extrema kosta nov oko 150-200E...probaj odnjeti na servis posto mu nije bas lako doci do ekrana
Dodato:
http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=8830&highlight=ekran
evo ti link moje teme kad sam imo problema
pooz

rboki
16.01.2011, 20:53
Odnesi kod ekektronicara displej posto bi bilo tesko sam da ga otvaras moras znati .Tu je samo problem u folijama koje daju kontakt.Ako je vlaga usla i vidi se napravila je spoj i blokirala ceo kontroler za touch screen.Moras da razdvojis te folije prebrises.Ali bolje idi kod nekoga ko vec zna kako da rastavi LCD

Milan$
16.01.2011, 21:07
Ja otvarao LCd na va 5..navuko vlagu,mada i dalje sve radilo...Rastavio te folije i obrisao vlagu,vratio i sve radilo..Mada iskreno ne bih ti preporucio da radis to sam..dosta je "pipavo" za rabotu...ja otvarao jednom,ali vise ne,ipak,iako je sve dobro proslo..:D