PDA

Pokaži Full Verziju : Mixeta Behringer XENYX 1222 FX


mirandess
24.09.2010, 19:14
Pozdrav drustvo zanima me kako cu spojiti mixetu na kompjuter da vise instrumenata snimam kao npr. hocu 2 gitare i klavijaturu da snimam i 2 glasa. Također imam i USB/Audio interface. Potrebna mi je pomoc hocu da snimim par pjesama sa kolegama. Buduci da korg pa2xpro snima samo mikrofon i ono sto ja odsviram na njemu, hocu da se i 2 gitare i 2 glasa uklope u sve to, a ide sve preko mixete. POMOZITEEEEE!!!! jel trebam neki software ili nesto????????? Help.!!!!!

cvele
24.09.2010, 19:23
Mozes preko uredjaja sto si dobio uz miksetu i programa na CD, a mnogo jednostavnije ti je da jednostavno ubodes kabal u Phones na mikseti i u Line in na zvucnoj kartici na kompu i snimis sa nekim od programa...

mirandess
24.09.2010, 19:25
al gle ovo, nisam dobio nikakav cd uz mixetu, a zvucna karta mi je ona obicna :S sve sto imam je mixeta i usb interface ssto je dosao uz mixetu. onaj od behringera. ?????!!! Ne znam sto da radim? jel moram kupovat zvucnu karticu, program neki specijalan...???

cvele
24.09.2010, 19:29
nema veze da li je obicna zvucna ili ne, samo spojis Phones i Line in i pokrenes neki od programa npr. Audacity i u njemu izaberes da ti snima sa Line in ulaza i to je to.
A taj USB interface sto si dobio ne znam da li mozes koristiti bez programa/drajvera sto se dobiju na cd-u, ali sa njim samo je komplikovanije....

mirandess
24.09.2010, 19:31
ahaa, ok probat cu to uraditi, pa ako zapne opet pisem, u svakom slucaju hvala :)