PDA

Pokaži Full Verziju : Yu-MIdi FORUM


yu-midi
08.01.2007, 06:35
Izgleda da je dzaba ovde zakljucavati teme i jedno te isto ponavljati!

@PA50
Yu-Midi Forum u ospte neinteresuje ko je prevarant i ovde nije mjesto da se neko imenuje lopovom i prevarantom.To sto si ti kupovao od njega to je tvoja stvar,dosta njih ima sto preprodaju tudje stvari ali vi sami treba da se ogranicite od njih.
Nemoj da kupujes i nemoze te niko prevariti ili prije kupuvine provjeri detaljno sta kupujes.

@Blatusan i Alix

8O 8O 8O

Ja zatvaram teme a vi otvarate novu i prozivate na Forumu clanove i onda tolike uvrede.
Od jednih prokletih terci pretvori se toliki haos.

Tranzit pise u jednim od prvih postova da je ta terca
tehnicki neizvodljiva sa tim Ensemble!

i ja stojim iza toga 100 %

Zatim bluza pocinje:
odgovara zasto lupetas itd... !

Posle nekoliko postova covjek pokusava i dalje da vam objasni o cemu se radi i pise:

Ensemble terce jednostavno nece moci da daju tacnu tercu a sa tercom nema pogadjanja !

U tome dolazi i Alix da se obracuna sa tranzitom od ranije.

Nece moci prijatelju ovaj put ste i ti i Blatusan dali previse pravo sebi pa cak da ignorisete kada zakljucam temu radi tih gluposti.
Ja vise nemam komentar na ovo jer posle toliko molbi da se pridrzavate pravila na Forumu jednostavno sam bez rijeci :roll:

cevap
08.01.2007, 11:50
Banirati pojedine clanove na 7-10 dana, da se malo ohlade....... bi bilo preporuchljivo.

Ja nisam htio da se mijesham u raspravu, ali podrzavam tranzita!

fico
08.01.2007, 12:44
Mislim da je krajnje vreme da se ovakve teme gde se pocne vredjati pojedinca ma dali je on u pravu ili ne privedu kraju.Ovo stvarno ne lici na nista ovaj forum je doteran na nivo sto bi se reklo jebe lud zbunjenog .Mislim da ce morati administracija da preduzmu neke mere po pitanju toga .
Budite mi dobri fico

Alix
08.01.2007, 13:25
Ok vidim da je nastupila gužva...Nema veze ono što sam napiso iza toga ostajem pa ko koga podržava nek izvoli...Pozdravljam svoga dobrog druga Tranzita s kojim smo ošli u ekstreme svađe...Ali eto morali smo se ispucati ali ne na ovakav način...Ako sam koga uvredio iskreno se izvinjavam pa on to prihvatio ili ne-moje je da se izvinem...Eto Mile pozdravljam te skupa sa svima članovima i sve najbolje u budućem radu i razvoju Yu-Midija majke muzičara...Pozdrav!

blatusan
08.01.2007, 15:17
Ma dzaba je to Alix, ja sam se izvino Tranzitu ali on je opet poceo. Jesam kriv otvorio sam novu temu i ako je ona zakljucana bila. Nisam trebo. Evo izvinjavam se Miletu i opet Tranzitu i na sve clanove jedno veliko izvinjenje.
Pozdrav, Alen.

blatusan
08.01.2007, 15:38
Nista , ja sam kriv ispo sam budala velika i nije vazno ko je poceo bez ikakve ironije i cinicnosti. Izvinjavam se jos jednaom SVIMA. Alen..

tranzit
08.01.2007, 15:57
Izvinjenje od obojice primljeno k' znanju, a valjda se slicne stvari nece ponoviti... steta bi bila za forum, velika steta...

@ Miodrag i Cevap
Drugaciju reakciju od vas dvojice nisam ni ocekivao, a bolja i nije mogla biti. Kratko, ostro, jasno i ljudski. Pozdravljam.

blusa
08.01.2007, 16:35
Sve je to uredu, samo mislim da filozofi koji pricaju puno
a nemaju materijal da ih backup mislim da treba da sute.
Davno sam isto tako dugo pratio i onaj drugi yum....
pa sam i tamo presto da idem ima 2 god. bas zbog takvih..
Na svaki post neko se nadje nemoze ovo nemoze ono i onda
covijek se usuti nece ni da pita nista ni pise..
Koji vam je kurac, valjda znamo nas dosta sta moze sta nemoze,
a i nemam se kome da izvinem ovdje i netreba tu nikoga ban.
Dovoljno je samo da se kaze na pp nemoj vise dolaziti i et..

U ostalom ovi sto spustaju ove druge koji neznaju pa pitaju
treba da to ostave za sebe jer ovdje postoji jos obrazovanih
ljudi koji znaju mnogo vise nego sto drugi misli..
No Comment vise na ovo, odsad Alix i blatusan mi cemo na pp
da razmijenimo teme i msn haha
Hajde uzdravlje..
Selam.

meko
08.01.2007, 16:36
[quote="yu-midi"]Izgleda da je dzaba ovde zakljucavati teme i jedno te isto ponavljati!

Konacno da si se javijo gazda jer ovo je preslo sve mjere.
Vec mi se smucilo citajuci ovakve gluposti.Ali eto konacno
je stvar rijesena.Nadam se da ce ovo biti pouka svima nama za u buduce.
Idemo dalje ............

Vaxter
09.01.2007, 10:55
Ne vredi to...
Ja sam ranije zakljuchavao teme, ali su otvarali nove, i nastavljali...
Da banujem, chemu?
Registrovace se ponovo sa drugog IP-a, hosta . . .
Mi tu nishta ne mozemo, dok chlanovi sami ne shvate shta rade...

tranzit
09.01.2007, 15:17
Jok, jok... ne treba tako razmisljati. Ne mogu oni toliko novih registracija napraviti koliko ti mozes izbrisati a garantujem da ce njima prije dojaditi. Svakoga od njih ces vrlo lako prepoznati ponovo jer se ti ljudi vrlo brzo odaju svojim nacinom pisanja koji je uglavnom agresivan, neargumntovan i na najnizem nivou, jer takva im je i kultura i obrazovanje.Taman posla da ovaj forum poklekne pred takvima. Sto se onda ovo sve radilo tolike godine ?

blusa
09.01.2007, 15:38
tranzit smiri malo i ti hormone pretjero si da ti nebi
ja sad koju ocito ovde ali suticu, ako imas sta kome da
kazes u vezi kulture obrazovanja to uradi uzivo pa da ti
neko zube saspe a nemoj mi glumiti ovde nekog profesora
vise jer pretjero si ne samo kod mene vec kod i par ostalih
a znas da si sam poceo da zajebajes a ako hoces da ti pokazem
samo ti reci pa da vidimo ko je poceo sa cim..

Sto se tice bana nepomaze ti jer dok je proxy ovde i
na svakoj drugoj web ce se registrovati onaj ko zna ;)
zato sam ti lijepo reko mozes se kaciti sa onim sto nezna
ali ne upadaj u pricu u kojoj nemas teksta dovoljno..
Sad smiri malo kao i mi svi i neupadaj vise u teme u koje
do sad nisi nijedan pozitivan odgovor dao vec u svakoj temi
tvrdis nemoze ovo nemoze ono a to licno ljudi rade kao i ja
sto se tice ensemble terca forum u kojoj tvrdis da nemoze
a ja je uradio zvuci kao i original..
Nemam sta da pisem stobom ovde samo ne kaci se vise samnom
jer ti ja nisam ovi sto neznaju pa da popuste i usute se
i nemoj vise da si mi spomenuo nesto sto se tice kulture,
obrazovanja, i toga jer prvo kreni od sebe pa onda dalje..
Hajde vise vozdra.

kreso
09.01.2007, 16:04
:twisted:

Nevjerovatno !

Na što je spao ovaj forum. Umjesto da se razmjenjuje znanje, mišljenja i savjeti, ovdje se doslovce kolje.

Recite mi što od toga imaju pojedinci da istiću kako su najpametniji, najiskusniji, naj, naj ...

Ma dajte ljudi. Ohladite se malo. Pa zar ne primječujete da takovim ponašanjem i pisanjem tjerate odavde stare članove i ljudi koji bi uistinu stvarno htjeli i mogli večini ovdje pomoči.

Ja sam jedan od prvih koji je odustao od sukobljavanja više. Ne ulazim više ni s kim u diskusije i rasprave. Ne repliciram više nikom pa makar bio milijun posto u pravu. Natjerali ste nas da međusobno komuniciramo preko PP-a. Istina pravi muzičar zna prepoznati i odabrati prijatelja, tako i ja trenutno komuniciram ovdje s isključivo 25 članova. Također osjetio sam na svojoj koži što svakodnevno pojedinci ovdje prolaze, pogotovo kolega Nedim koji ima znanja, ali i tanke živce pa se da pojedinim seronjama isprovocirati. Nedime oprosti mi što te spominjem kroz primjer. I sam sam bio meta napada pojedine balavurdije i nekulturnih probisvijeta, kojima je osnovni cilj prodavati pamet, vrijeđati i na lijepe oći doči do materijala koje je netko danima i noćima stvarao.

Dajte stvarno, smirite malo hormone, jer s ovakovim prepucavanjem štetite ne samo forumu nego samima sebi. Naposljetku neće više nitko dolaziti na forum. U download centru odavna nema više kvalitetnog materijala jer je omogučen doslovce pristup svima, i koji zavređuju i koji ne zavređuju.

Bilo bi pametnije da se napravi filtracija između svih članova i napravi novi forum na koji će se ulaziti preko šifre koje će admin podjeliti odabranom društvu. Ostali će ostati na prdekana forumu i mogu se klati i prepucavati do imendana. Pa neka nas ostane 50, ali 50 poštenih i pravih kolega muzičara. Treba staviti glave skupa, a ne razdvajati ih. Dvije glave znaju više od jedne, a 100 da i ne kažem.

Zato pametno dalje. Ovo nije forum bivših ili aktivnih ratnika, nedohebanih drkađija punih jaja (da mi oprostite), već mjesto gdje se razmjenjuju kulturna i umjetnička iskustva. Zapamtite : Muzika je umjetnost, a ne sredstvo za borbu. Kome nije bilo dosta rata nek ide u Afganistan ili šta ti ga ja znam već kamo gdje se kolje, ubija i muči do besvjesti.

Alix
09.01.2007, 16:24
Smiri se Blusane...Ne sikiraj se buraz-takvi sebi nađu motku pa kad mu ko izbroji rebra vidićeš kako se ušuti...Da je tako hrabar prvo bi reko svoje pravo ime a ne da se krije iza slova ali eto nek on filozofira i kritikuje...Pozdrav!

kreso
09.01.2007, 16:38
@ Alix

Prijatelju, ajd i ti malo ohladi.

Kakve motke i sipanje zubiju te spopalo 8O
Zar imaš 15 godina ???

Ko te živcira stavi ga na ignore i AMEN !

Komuniciraj samo s osobama vrijednim tvoje pažnje i vremena.

Znam da te živcira nastala situacija ko i sve nas, ali što je previše, previše je. Nečeš biti ništa pametniji i jači ako misliš da ako će tvoja biti zadnja da si pobjedio.

Zapamti, ti njih ne trebaš niti oni trebaju tebe. I tu staje sva komunikacija. Čemu vrijeđanja i prijetnje ???
A pogotovo nekom nagovještat batine. Ovdje ima osoba koje su prošle rat i svašta u životu i nije im problem napravit belaj za i malu pizdariju.
Ovo ti govorim kao prijatelj koji ti želi dobro i koji je dosta prošo toga u životu. I sam sam prije nepuna 2 mjeseca napravio pizdariju pa sad ispaštam. Dobio sam takav udar po novčaniku da se neću oporavit do kraja godine, a sve samo zato jer sam vruće glave čovjeku za svoju zadovoljštinu razbio lokal pet puta više nego je on meni na parkiralištu auto.

Ajd pomirite se i uživajte !

tranzit
09.01.2007, 17:37
Uopste nemam namjeru da se ponovo bilo sa kim prepirem na ovom nivou ali bih samo da podsjetim, tek da se stvar ne relativira i generalizuje. Ja sam taj kome je psovana majka, ja sam taj kome se govorilo da "sere" i "kenja", "da ga popusi" a onda se i prijetilo cak i batinama, sto se ponovilo i u ovom thredu (izvinjavam se na ovim prostackim izrazima ali njih nisam ja nikome uputio, vec obrnuto) a da pri tome nikoga, nijednom rijecju nisam uvrijedio. To sto su se momci nasli pogodjeni time da sam se usprotivio njihovim netacnim tvrdjama u vezi sa tom prokletom Ensemble tercom, koja je i dalje nemoguca ma koliko se oni upinjali da dokazu da jeste, to je vec pitanje njihove smanjene sposobnosti da diskutuju kako treba, odnosno na jednom normalnom profesionalnom i kolegijalnom nivou. Zalosno. Kako cemo nauciti bilo sta jedni od drugih ako se nastavi sa ovakvom praksom.

yu-midi
09.01.2007, 18:08
Ban je jedna dobra stvar ako neko hoce da se rijesi sto prije clanova koji prave probleme i funkcionishe i te kako,jednom sam clanu skoro dao ban i nije se pojavljivao bar ne sa svoojih 7 IP adresa koje sam blokirao,ali i njega sa danas pustio jer vidim da ima jos gori od njega.
Znate sta momci!
Citavo ovo vrijeme,skoro 4 god. ovde ulazem trud i prvodim sate na ovom sajtu stim koliko mogu da bi pomogao nekome,i necu vise da se raspravljam takodje necu dozvoliti da ovo sve toliko daleko ode da pocne neko nekome da prijeti i opet da izaziva.
Covjek moze jednom da preleti post pa da nesto pogresno shvati i stim da napadne covjeka ( i meni se desilo) ali sam se izvinuo covjeku i sve je ok.Ali ovde se radi konstantno prozivanje i opet jedno te isto.
Dok su ovde drugi pisali postove i pokusavali da objasne i prosire svoje znanje drugima,uvjek se desilo ako ne svadja onda bar da se umjesha neko pa da okrene temu i nastavi sa nekom budalastinom,komsinicom,zelenoj travi,pa gdje si ti i tako prekine se sto je zapoceto.
Imam samo jedno da kazem!
Niko vas netjera da odgovarate niti morate,ako vam neko ne odgovra i niste voljni da komentarisete sa njim onda sve to lijepo zaobidjite i nadjite se bi temu koja vam odgovara,ali u ovom slucaju nema te kategorije gdje bi sve ovo mogao da svrstam.
Ovo pisem ali pomisljam da sa LUD ili da nesto nije u redu samnom.
Kolegijalno sam vas molio da prestanete i da pokusate da sve to zaobidjete i sve ponekada i kroz neku shalu ali vidim da nema sa vama nicega niti kolegijalnog niti korisnog.

Onaj ko misli da nema prijatelja na ovom sajtu i da nije za njega neka SLOBODNO IDE KAKO JE I DOSAO !

SRETNO!


PS:
Ali siguran sam da ce mnogi da se vrate jer ovde su nasli za dzaba prvu dobru boju,ritam i citav set i prijatelje sa kojima su mogli nesto da podijele ali sada se ovako zauzvrat vraca.

neconix
09.01.2007, 20:35
PS:
Ali siguran sam da ce mnogi da se vrate jer ovde su nasli za dzaba prvu dobru boju.ritam i citav set i prijatelje sa kojima su mogli nesto da podijele ali sada se ovako zauzvrat vraca.

SVAKA CAST NA OVOJ RECENICI!!!

POZDRAVLJAM!

Jazz
09.01.2007, 23:42
također i ja se izvinjavam u svoj e ime gosp.tranzitu nije bilo namjere da se potcijenjuje nećije znanje jer svako zna za sebe najbolje i također podžavam YU MIDI sa svim što je napisao jer su to sve činjenice i ja sam jedna od njih . Da nije ovog foruma ja bi kod kuće samo palio gasio ovu spravu. Veliki pozdrav za sve dobre ljude ovog foruma , Pozz Jazz

blatusan
09.01.2007, 23:57
Dakle ljudi j sam kriv za ovo sve, bez ikakve ironije OZBILJNO. Jednostvano sam se osjeco da me je kolega Tranzit htio isprovocirat ali ustvari nije pa sam reagovao na onaj glupi nacin, tema je zatvorena bila i ja sam otvorio novu da bi mu se obratio. sa tim je pocela preprava i uvrede sa moje strane. A Tranzit je samo vraco kulturno sto je normalno. Ja sam se izvino ali opet je bila neka... ma nije ni bitno. Uglvanom, JA SE OPET IZVINJAVAM ZA OVU GLUPOST STO SAM NAPRAVIO I NEMA IZGOVORA ZA OVO!!!!!!! I nema potrebe da se dalje raspravlja dalje.
Uvijek sam ucen bio da se sa lijepo rijeci gvozdena vrata otvaraju. Dakle ja sigurno necu biti vise taj koji ce provocirat i koji ce biti provociran. Sve cu okretat na salu. A nadam se da ce i vecina tako.
Mile, Waxter, i ostali clanovi ovdje IZVINJAVAM SE DUBOKO!!!
POZDRAV , ALEN!

cevap
10.01.2007, 11:04
tranzit smiri malo i ti hormone pretjero si da ti nebi
ja sad koju ocito ovde ali suticu, ako imas sta kome da
kazes u vezi kulture obrazovanja to uradi uzivo pa da ti
neko zube saspe a nemoj mi glumiti ovde nekog profesora
vise jer pretjero si ne samo kod mene vec kod i par ostalih
a znas da si sam poceo da zajebajes a ako hoces da ti pokazem
samo ti reci pa da vidimo ko je poceo sa cim..

Sto se tice bana nepomaze ti jer dok je proxy ovde i
na svakoj drugoj web ce se registrovati onaj ko zna ;)
zato sam ti lijepo reko mozes se kaciti sa onim sto nezna
ali ne upadaj u pricu u kojoj nemas teksta dovoljno..
Sad smiri malo kao i mi svi i neupadaj vise u teme u koje
do sad nisi nijedan pozitivan odgovor dao vec u svakoj temi
tvrdis nemoze ovo nemoze ono a to licno ljudi rade kao i ja
sto se tice ensemble terca forum u kojoj tvrdis da nemoze
a ja je uradio zvuci kao i original..
Nemam sta da pisem stobom ovde samo ne kaci se vise samnom
jer ti ja nisam ovi sto neznaju pa da popuste i usute se
i nemoj vise da si mi spomenuo nesto sto se tice kulture,
obrazovanja, i toga jer prvo kreni od sebe pa onda dalje..
Hajde vise vozdra.

Znas sta blusa, ja da sam ti ovdje vlast, ja bi te banirao, i to bi radio svaki bozji dan, nebitno za proxy i IP adrese, potrosio bi svaki dan 10-20 minuta samo da te baniram, jer ti za normalan razgovor NE ZNAS.

E hajde sad prijeti i meni. Hoces i meni zube razbiti? Samo zato sto imamo razlicita mishljenja?
Jel to normalan razgovor?

Tranzit tebe, koliko je meni iz ovih tekstova poznato, NE VRIJEDJA. Ti ako ne znas da mu normalno i ljudski odgovoris, nemoj da mu prijetis, jer to nije u redu.

Ja ne mogu da sutim kad su ovakve stvari u pitanju i uvijek cu se buniti, pa da si mi rod rodjeni. Nisi u pravu, samo da znas!

tranzit
10.01.2007, 15:56
Niko nikoga ovdje ne "spusta" i "sramoti" vec se sasvim normalno reaguje na netacne tvrdnje. To i jeste cilj foruma da ljudi izmjene iskustva. Ukoliko neko napise nesto sto nije u redu naravno da se treba reagovati da ostali ne bi dobili pogresnu informaciju i time ne bi trebalo da bude povrijedjen niciji ponos niti je to uopste cilj. Da li ces ti da se "bunis" ili ne, to ces sam odluciti ali cu ja sigurno reagovati na svaku pogresnu informaciju ukoliko budem znao onu koja je ispravna, bez obzira da li ona dosla od tebe ili bilo kog drugog, znaci ne zbog toga sto si je ti eventualno dao nego iskljucivo zato sto je pogresna, naravno ako bude pogresna. Opet vrijedjas, dokle ce to tako ?

neconix
10.01.2007, 20:19
Aman ljudi zatvarajte ovu temu,nema vise smisla ici u nedogled ko je koga i ko je s kim!!!

yu-midi
10.01.2007, 21:22
OPaaaa

Izgleda da ovde treba neko biti dezurni 24h!

Pa drugovi ja ovu temu nisam otvorio da mozete da nastavite da vrijedjate i prijetite nego da vam dam do znanja da ovako vise nemoze !


Od nikoga nisam trazio izvinjene niti komentar,samo sam htjeo jos jednom drugarski da vas opomenem da nevrijedjate i nepsujete ali kao sto vidim nema vajde cak ste otisli predaleko.

Tema se nece zakljucati ali iza ovoga stavljam tacku.
Cak i u prvom postu sam napomenuo da nema komenatra a pogotovo ovako kako je pocelo.

Ko nemoze bez psovki,vrijedjanja i prijetnje neka se odma udalji sa ovog Foruma ! ! !

BEZ KOMENTARA !