PDA

Pokaži Full Verziju : Cerwin-vega cva118 sub misljenje


Korgovac-
03.09.2010, 15:55
zanima me misljenje o ovim basovima ima li neko iskustva sa njma?

Svabo
06.09.2010, 21:28
Cerwin Vege su nekad bile legendarni subovi ! Sad ih valjda opet prave. Taj CVA nisam cuo ali nema sanse da Cerwin Vega nema dobar sub.... to im je zastitni znak. Imas li mogucnost da ih cujes negdje ? Ako ih pronadjes - javi utiske !

STUDIOSOS
15.09.2010, 18:32
Nisam imao pojma o ova dva pomenuta suba so dasa sam se susrecao sa veoma drugim markama ali me je veoma zainteresovala ova tema jer i ja moram da se pobrinem za sub... treba mi pa sam pitao svog prijatelja koji se godinama bavi ozvucenjima za njegovo misljenje takodjer mi je rekao da ovaj sub Cerwin Vege nikada nije imao los saund ali ga je malo teze za naci a vec ako si ga nasao i ako su mu membrane u dobrom stanju iako je stari model neces biti razocaran a sa novim pogotovo

Za ovaj drugi i on kaze da nikad nije cuo osim da ga podsjeca na istu stvar i da je to skracenica za Cerwin Vege Audio
a usput sam nasao na internetu jedan sajt koji nazalost nemogu da linkujem ali ti mogu postaviti sliku da se uvijeris da za ovo tumacenje za CVA ima neke logike

ako si ove dvije preporuke dobio od dvije razlicite osobe vjerovatno su mislili na istu stvar