PDA

Pokaži Full Verziju : Drajver za Roland exr-e2


draganost
02.09.2010, 16:47
Windows 7 mi ne prepoznaje automatski klavijaturu Roland exr-e2. Gde se moze naci drajver, ako je to u pitanju. Hvala.

nesaband
02.09.2010, 20:15
http://www.rolandmusik.de/home/index.php

probaj na tom sajtu da nadjes driver za EXR-E2

to je nemacki zvanicni sajt za Roland

draganost
02.09.2010, 21:02
Hvala na pomoći, ali to je sajt za neku firmu sa istim imenom koja se bavi prevozom. Rolandov sajt je www.rolandus.com, ali tamo nisam nasao drajvere, pa cak ni bilo sta drugo za exr-e2, ima samo za exr-3,5,i 7. Uz novi exr-e2 isao je disk sa drajverom i jos nekim stvarima, pa bih molio ako neko to ima da se javi. Unapred hvala.

Vule
02.09.2010, 21:31
Kolega je pogrešio u ispisivanju linka...adresa nemačkog Rolanda je http://www.rolandmusik.de/home/index.php

nesaband
02.09.2010, 22:35
Izvinjavam se sto sam postavio pogresan link.Naravno Vule je to ukapirao i hvala mu.

Pokusacu da nadjem disk i ako ima driver na njemu stavi cu ga u download sekciju.

jos jednom se izvinjavam zbog moje greske.

Boban010
03.09.2010, 08:16
Evo ja sam slucajno naso drajver,mada sumnjam da moze da se iskoristi za Windows7.Bice na downloadu samo da prodje kontrolu moderatora.

draganost
07.09.2010, 11:55
Hvala vas svima, ali nisam se snasao. Na Rolandovom sajtu nema nista o toj verziji aranzera, kao da ga nisu oni napravili, a i ne znam nemacki. Ne vidim da se moze prebaciti na engleski. U svakom slucaju hvala, snalazicu se i preko flopija.

vingula
04.01.2011, 17:12
Da neotvaram novu temu...pošto se radi o sličnoj situaciji, naime treba mi stranica ili link za OS od EXR-E2, jel nešto u klavijaturi blokira ritmove nakon DANCE grupe, pa bih pokušao ubaciti ponovo OS ali neznam gdje bi ga mogo nač, tražio sam na par rolandovih zvaničnih sajtova ali nisam našao...ili ako netko možda ima CD od te klavijature.

Hvala.

Boban010
05.01.2011, 08:34
Cini mi se da je OS za E2 bio na jednom rumunskom sajtu ali da li je to bilo to ne znam,slucajno sam tada nabasao a sad sam uzalud pretrazivao net.Na disku koji se dobija kupovinom E2 nema OS-a i koliko znam ni na jednom rolandovom sajtu nema da se nadje.
Obrisi sve ritmove iz flash memorije,pa uradi reset mozda ce ti to resiti problem!
Ako u medjuvremenu nadjem nesto postavicu u download sekciju.

KEKI
05.01.2011, 18:27
Hvala bobane!!!!!