PDA

Pokaži Full Verziju : Partizan u ligi sampiona!!!!


nesaband
24.08.2010, 23:31
Sve cestitke partizanu na ulasku u Ligu Sampiona!!!!

Ja sam zvezdas ali svaka cast parizanu!!!!!

Marco7
24.08.2010, 23:53
Posteno,retko ko od Delija da cestita a veliki uspeh za Sprski fudbal ;)

Jolly
25.08.2010, 00:18
Takodje sam vatreni Zvezdaš,ali želim sve najbolje Partizanu,da osvetla obraz,kao što je i do sada,našem sportu!!!
Nema tu mržnje,to su naši ljudi i naš sport je u pitanju.
Pozdrav!!!

makso68
25.08.2010, 09:12
Ja sam Grobar i nemam šta dodati.Sve čestitke i puno sreće u nastavku takmičenja!

Vule
25.08.2010, 10:48
@ Makso

Ja mislio da si ti muzičar? :lol:



Čestitke partizanu i drago mi je da su komšijama (zvezdi) pokazali makar kako se bori za svoj klub...

makso68
25.08.2010, 11:16
Vule,muzičar sam po struci,a po nacionalnosti sam Grobar. :)

sulejman
27.08.2010, 00:52
cestitke...samo dalje istom parom....

Marko__ns
27.08.2010, 01:01
Nisam grobar, ali sve cestitke Partizanu...

U grupi su sa:

Arsenalom
Šahtjorom
i Bragom

misa1265
27.08.2010, 01:54
Nisam grobar (naravno),evo da cestitam i ja partizanu,i da kazem da mislim da je sramota za evropski fudbal ko igra Ligu sampiona!!;)

Dell
27.08.2010, 20:04
misa1265, sta si mislio s tim drugim dijelom posta?

misa1265
28.08.2010, 18:29
@delboy
Pa ne vidim brate nista ne razumno u prethodnom postu.Nije glupo da najjace evropsko takmicenje igraju timovi kao sto su Zilina,Bursaspor,Hapoel,partizan,...???To ne da nije nivo koji bi trebalo da imaju timovi koji igraju Ligu sampiona nego je to za ono takmicenje sto je nestalo pre 2-3 godine ja mislim,intertoto kup(mada i za to nisu)...;)

brckomusic
28.08.2010, 18:56
Meni je drago sto je Partizan usao u ligu sampiona, Dinamo i Hajduk u EU kup...
ali isto se slazem sa ovim predhodnim postom.... Ovi kupovi su postali jako smijesni... kao prvo ide se kroz 5 kola razigravanja i gluposti i onda udju timovi za koje niko nikada nije cuo.... Partizanu i Zvezdi, Dinamu i Hajduku, Velezu svaka cast (prije ratnom izdanju). Ovo danasnje igranje ne lici ninasta.. Ne govorim ja da Partizan, Dinamo Hajduk neznaju igrati ali to nije onaj kvalitet koji bi trebao biti. Partizan prije 90tih bi se mogao takmiciti sa velikanima Europe, volio bih da uspiju sto vise, ali mislim da nece daleko... U svakom slucaju puno srece!

misa1265
28.08.2010, 19:14
@brckomusic
To sam i ja hteo da kazem ali me mrzelo da pisem pa sam rekao sazetije...mislim na moj prvi post iz ove teme...pozz...;)

Ace
28.08.2010, 21:55
Kolege.... prvenstva i kupove su otvoreni za sve timove. Izvoli pobedi pa kvalifikujes se. Partizan pobedio i kvalifikovao se. One ekipe koje nisu se kvalifikovale, niko im nije kriv. A najmanje je Partizan kriv sto su im navijaci razocarani. Ja nisam iz Srbije, niti sam za Zvezdu, niti za Partizana, ne pratim srpskog fudbala, ali drago mi je sto se Partizan kvalifikovao i cenim to. Pobedio je, zasluzio je, svidjalo se to nekome ili ne.
Zato predlazem da temu produzimo bez ove kritike da ekipe nisu dostojne za takvo prvenstvo, jer to je omalovazavanje iste, i pokraj njihov uspeh.
Pozdrav

EmirTotic
28.08.2010, 22:20
Nisam ni za Zvezdu ni za Partizan. Moj favorit je Roma, to mi je u krvi i tradiciji porodice. Mislim da svaki klub treba da igra u takmicenju bilo kog ranga ako to zasluzuje kao sto se Partizan izborio za svoje mesto u Ligi Sampiona. Svaka cast i samo napred. A to prepucavanje " Grobari i Delije " mi je smucilo vise. Ovde su najvatreniji, odu bilo gde u Evropu pojedu batina i vrate se kuci. Necu da lutam vise od teme. Navijamo i pratimo fudbal dalje. Sve najbolje. ;)

misa1265
29.08.2010, 02:43
@Emir
Nemoj pricati nesto u sta nisi upucen,mislim na taj deo gde kazes odu u evropu i popiju batine...idemo dalje sa temom...izvinite za off ali morao sam da napisem...;)

Dell
29.08.2010, 02:45
nemojte da cujem slucajno vise ista o navijacima inace ode pod kljuc, necu izigravat zandarmeriju ;)

Vule
29.08.2010, 10:26
Nije glupo da najjace evropsko takmicenje igraju timovi kao sto su Zilina,Bursaspor,Hapoel,partizan,...???To ne da nije nivo koji bi trebalo da imaju timovi koji igraju Ligu sampiona nego je to za ono takmicenje sto je nestalo pre 2-3 godine ja mislim,intertoto kup(mada i za to nisu)...;)

Moram da se nasmejem ovakvom komentaru definitivno. Prema vašim rečima Kolega znači da Crvena Zvezda '91 godine nije ni trebala da se takmiči u Kupu Šampiona,a ne daj Bože da ga osvoji...ili Zenit u kupu UEFA pre neku godinu...po vama bi trebalo Ligu šampiona da igraju Milan,.Real,Bajern i Mančester a ostali u Intertoto :lol:...ne mogu da se ne nasmejem :lol:...meni ništa sladje nego kad se pojavi neki Rozemborg u LŠ i ispraši pola favorita tamo,nadam se da će i Partizan biti jedno od prijatnih iznenadjenja,iako sam zakleti Zvezdaš

Pre bi komentarisao da je sramota da klub kao Crvena Zvezda nije u stanju da prodje ni kvalifikacije za Ligu Evrope...to je sramota,ali Zvezda ma koliko da je volim nije vredna da se o njoj priča na ovoj temi




Nisam ni za Zvezdu ni za Partizan. Moj favorit je Roma, to mi je u krvi i tradiciji porodice. . ;)


Sećam se neke tvoje slike na avataru...beše plavo-beli šal al mi nije ličio na klupske boje tima iz porodične tradicije?

mykeli
29.08.2010, 11:17
Nisam vatreni navijac niti jednog kluba, ali od malih nogu
navijam-gotivim Partizan i bas mi je drago sto su upali u
Ligu Sampiona, doduse jedva!

Drugo, mislim da Partizan nece daleko stici na ovom takmicenju,
ali ipak mislim i da ce proci prvi krug, jer (a sad muzicki da
se izrazim) i baba na svadbi odigra jedno kolo, tako da ce
i Partizan da odigra dobro to prvo kolo :):)

Vule
29.08.2010, 11:23
Partizan će od ovog takmičenja inkasirati oko 15 miliona evra što je za uslove domaće lige mnogo para a vi vidite da li je to dobro ili loše ... da ne pričamo da li će dogurati dalje ili ne,to nije toliko ni važno na kraju krajeva. Gledam koliko sad klub postaje primamljiviji za igrače da se nude,svako hoće da igra u LŠ...šuška se da će Adrijan Mutu da potpiše za Partizan,Zvezdin bivši golman Stojković je već potpisao,Pjer Boja koji je igrao u Partizanu se vraća itd...


I samo još nešto da dodam ovim mladjim navijačima,čisto da znaju...ja sam oduvek bio vatreni Zvezdaš,kao klinac sa Zvezdom obišao pola Evrope da sad ne "dokumentujem",neki znaju a ostali mi verujte na reč :) i rodjen sam i odrastao na 100 metara od Partizanovog stadiona i pratio sve utakmice i jednog i drugog tima...nisam voleo Partizan ali sam se radovao njihovim pobedama protiv bilo koga jer smatram da bez jakog Partizana nema ni jake Zvezde...mislite o tome

EmirTotic
29.08.2010, 11:26
Misa, imas poruku!

Da Vule, to je sal FK Novi Pazar, on je plavo-beli. To je ono kao gradski. Njega jedino drzim u sobi pored svih salova, zastava, bedzeva, baklji i drugih suvenira Rome.
Ne znam kako si to zapamtio, ali takve sitnice ako pamtis imas odlicno pamcenje. Svaka cast. :)

Vule
29.08.2010, 11:31
Pa stajao ti je u avataru jedno godinu dana...:) radi mi memorijska u glavi još uvek,hvala Bogu :lol:

EmirTotic
29.08.2010, 11:38
Hahahahahaha =))
Ako, dobro je dok radi, ja imam 18 a pamtim kao da imam 180 godina. :P

grandia
29.08.2010, 12:14
posto je rec pala o navijacima ....

i ja sam zvezdas, rapidler i minhenista :D

al ni za jedan klub ne bi se tukao po stadionima, ulicama, kafanama i sta ja znam gde se huligani jos ne biju :lol:

gde su ta vremena gde je covek komotno otisao familijarno da prati utakmicu u stadionu? ko sad ide po stadionima?

radio sam dosta kao security po stadionima u becu i ne mogu da kazem da sam do sada doziveo bash nesto katastrofalno - al nije falilo mnogo ... :lol:

najlepse utakmice su jos uvek igre na EP i SP ...

ps: radujem se za svaki tim nase bivse koji je uspesan bio :">

misa1265
29.08.2010, 16:27
@grandia
Nazalost bar kod nas ovde u Srbiji ta vremena su daleko nekoliko svetlosnih godina,sad ne znam kakva je situacija u austriji mada kada gledam neku utakmicu (austrija wien njih odavno pratim) i koliko sam mogaoda primetim nema tog nekog fanatizma medju navijacima kao kod nas pa bih da te pitam kakva je tu situacija,jel dovode decu na stadione itd ..?? da ne gusimo temu mozes i na pp da odgovoris ako hoces.

Evo posto je kolegi emiru zasmetao moj malo ,,grublji'' post prema njemu zelim da mu se ovde javno izvinim,i prekidam dalju pricu o navijacima..;).

milanceshow
29.08.2010, 19:25
Moj favorit je Roma, to mi je u krvi i tradiciji porodice.

Jel to znaci da si pogazio porodicnu krv i prekinuo porodicnu tradiciju navijaca Rome onim plavo-belim salom? :)

EmirTotic
29.08.2010, 19:47
Nisam brate, volim Romu vise nego 'leba da jedem. :)) Sal Pazara drzim vise onako da me podseti da pratim i ne zaboravim neke stvarcice. ;)

Jako im lose ide u zadnje vreme, ne mogu, matori su postali. Juce remi protiv Cesene 0-0 jos kuci igrali. Poludeo sam! Mislim da ce jako lose proci u Ligi Sampiona.
Usput: valjao sam se sinoc kad sam gledao neke tvoje snimke po netu. Suze su mi isle!

Ma u redu je Misa, opusteno.

milanceshow
30.08.2010, 04:59
Kad sam dobio drugog sina!!!??? Alkohol je ucinio svoje,ali nisam hteo da brisem snimak.Sve sam ljude napio oko sebe i poslao ih kuci da spavaju.Nek se vidi kako se tata veseli sam....

-------------------------------------------------
Napred PARTIZAN!!!!! ;)

unknownartist
30.08.2010, 05:32
Zasluzili su da idu u Evropu!! Iako ne navijam za Partizan, ipak to je trenutno daleko najkvalitetnija sportska organizacija ne ssamo u Srbiji, vec kompletnom regijonu!! U protekloj deceniji, najvise kvaliteta i talenta su proizveli i to je nesto sto treba da se pozdravi!! Naravno, navija se za Partizan u ligi sampiona :-))

EmirTotic
30.08.2010, 11:52
Kad sam dobio drugog sina!!!??? Alkohol je ucinio svoje,ali nisam hteo da brisem snimak.Sve sam ljude napio oko sebe i poslao ih kuci da spavaju.Nek se vidi kako se tata veseli sam....


Hahahaha kralj si! =)) A i onaj ples uz Blek Panterse je objasnio. :)

Dell
30.08.2010, 15:08
ima jedan klub kog je Partizan dobio s velikom gol razlikom, ali je ipak taj klub prosao dalje :P :P :P

gagiharmonikas
08.09.2010, 12:07
Ja iskreno navijam za Zvezdu ali se takodje radujem uspehu Partizana i ne mogu da shvatim ljude koji su protiv Partizanovog uspeha samo zato sto su delije,pa ljudi zar je bitno,sve su to nasi fudbalski klubovi.

Svaba
08.09.2010, 12:12
Za druge se navija partizan se voli ;)