PDA

Pokaži Full Verziju : Cijena servisa


KEMAC
18.08.2010, 18:03
Znaci posjedujem Dallapu SuperMaestro i u zadnje vrijeme sam primjetio da se tonovi ne poklapaju nije tocna bas kako bi se reklo uglavnom da ne duljim odneso sam ju na servis i covjek trazi 300 eura za stelanje, zamjenu piskova i kompletno ciscenje harmonike. Sto mislite o cijeni dali sam mogao gdje proci jeftinije molim savjet za u buduce. Hvala.

VUNIMRAV
18.08.2010, 19:54
Pa,uglavnom je to,to,mozda koji euro vise ili manje,bitno da ti je covek sredi!;)

kreso
18.08.2010, 20:10
To ti je približna cijena osnovnog servisa. E, sad ovisi u kakvom je trenutno stanju harmonika.
Inaće pošten i dobar majstor uzima 100 € po oktavi za štim i to samo za ruke bez materijala, a ima vjeruj mi ima posla, tako da cijena i nije puno.
Bitno je da ona opet radi kako treba i da se lijepo čuje.

shtimerserviser
18.08.2010, 20:20
kemac ! Ja licno uzimam tu cenu ali mecem plus i federcice na ventile/kozice/,kako sa spoljashnje tako i sa unutrashnje strane,takoda nikada problema sa kozicama.Ukoliko hocesh dase povishi Sopran/akoje unisono sa Klarinetom / doplacujese za preshtimavanje.ZNACI TUTIJE CENA.Pozz.

milanceshow
18.08.2010, 21:51
Tu je oko 300 eura.Skoro je moj dobar prijatelj radio servis.

nesaband
18.08.2010, 22:21
Cena je OK.

Moj ti je savet da odneses harmoniku kod proverenog stimera majstora.

Ako znas nekoga kome je radio taj stimer ne bi bilo lose da probas harmoniku od kolege pa da sam ocenis kako je majstor nastimovao i da li zadovoljava tvoje kriterijume.

jeftabgd
19.08.2010, 00:35
I ovi Beogradski majstori rade za 300e,taj neki standardni paket odrzavanja ali opet sve zavisi u kakvom je stanju instrument.

dragan78
18.10.2010, 14:55
koliko cesto se radi stimanje tonova.ovo je pitanje za sve vas.kupio sam guerini prosle godine i vec cujem neka rastimavanja tonova.hvala