PDA

Pokaži Full Verziju : Marco7 ( Marko Gredić) - Demo Snimci


Strane : 1 [2]

Marco7
14.11.2011, 15:31
Hvala Zeks :) Evo posto odavno nisam nista stavljao sa svirke sad neki strani rock za sve ljubitelje malo tvrdjeg zvuka :) Veliki hit Billy Idol - White wedding koji sam slusao jos kao mali . . . Uzivajte :)
<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/gkEeSLLPa-I" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Nautica
17.11.2011, 01:22
kolega neverovatna svirka i glas ko slavuj :) stvarno sam odusevljen, svaka cast i samo tako nastavi :D

Marco7
25.11.2011, 02:43
Hvala buraz ;)
Evo nesto malo u unpulgged verziji sa gitarom :)
<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/2DiTBHPXqoA" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

nesaband
25.11.2011, 09:50
o pevanju i svirci sam vec sve rekao ali motor ti je opasno dobar;)

Marco7
25.11.2011, 17:30
A to je Harley od naseg druga Djenke iz Soko Banje,jedinstven u Srbiji :) Dace Bog pa da kupim i ja jedan takav :)

Marco7
12.02.2012, 12:15
Evo nesto sa svirke od prosle nedelje Club - AKORD 05.02.2012.
Prva noc sa zenom
<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/D87iXB6HOlw" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Nije svejedno
<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/LFoF8wvRpsw" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

baltik79
12.02.2012, 14:17
Markane, sta reci; sve besprijekorno podeseno, cisto, glas Powerly ....

gnovako8
12.02.2012, 15:08
Odlicno svaka cast

cule125
12.02.2012, 15:13
extra

Marco7
12.02.2012, 16:34
Fala,fala :) Aj sad da bacim neki folk - Kad pijem ja se napijem . . . Apsolutno hit vec godinu dana po klubovima ;) Samo Korg Pa3x76 i moj glas su ovoj igri :))

<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/p_bg2cGxDxk" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Vaxter
12.02.2012, 17:35
Ooo, dugo te nije bilo Markane! :)
Vrhunski, kao i obično. :)

nesaband
12.02.2012, 19:38
=D>^:)^
nemam sta da dodam.

Vex
12.02.2012, 19:54
Pevanje mi se svidja,svirka je dobra... Pa3x...isti semplovi sto si koristio i u pa1...bubanj,bass,ritam gitara... ritam sekcija -minimalne razlike u odnosu na pa1,ne cuje se da sviras Pa3x...to mi se ne svidja. Pozzz.

Marco7
13.02.2012, 01:47
Vaxter drugar tu sam ja vrebam iz potaje :)) Nesao hvala prijatelju ;)

Ima Vex velike razlike,da vidis koliko sire radi bass i koliko sve bolje zvuci nego sto mi je zvucalo na Pa1 i Pa2,dobos nije isti,timpani nisu isti,bass gitara ista ali sa bass amp-om kao efektom jer to nije moglo da mi radi na infividual 1 na Pa1 i 2,ritam gitara u rumbi jeste ista ali na drugim snimcima su sve nove gitare sa Pa3 i jos mnogo toga da ne nabrajam i ne bih sad da pricam o tome,ovo sam postavio posto sam dobio snimke od vlasnika lokala i to je to,ukusi su razliciti!Sutra kad se probudim izbacicu jos nesto kad se ucita ;)

nikadvisekorg
13.02.2012, 02:33
Lepo zvuči, ali kao što kaže kolega da ne piše na kojoj klavijaturi je snimano, ne bi napravio razliku da li je pa1 ili pa3.... ali verovatno kolega i ne stiže da čeprka jer ima puno posla što je olakšavajuća okolnost za njega :D
Za pevanje veliki plus kao i uvek tu nema šta da se kaže.... daj još neki snimak klavijature da čujemo tu spravu u punom sjaju.....

roloplastt
13.02.2012, 20:50
perfektno jarane

Boban010
14.02.2012, 01:24
Svaka cast Marko,odlicno kao i uvek,jedino mi se cini da je pevanje malo tise u odnosu na muziku nego li na ranijim snimcima,jesi li menjao nesto ili je do monitoringa?
Veliki pozdrav!

ЂолеПФК
14.02.2012, 01:26
Svaka cast! ;)
Posebno je pevanje dobro.

Marco7
14.02.2012, 02:48
Hvala drugari ;)
@Boban010
Nisam nista vala Bobane menjao nego u tom lokalu je extra ozvucenje,bas binovi i sateliti i sve je lepo namesteno na skretnici i u lokalu je mix bio pravi a na snimku vidim da mi je malo i muzika jaka a pravo da ti kazem nisam ni znao da snimaju!Posle 5 dana su poceli da mi salju snimke na mail jbg :) Valjda je tako i najbolje :))

casper
14.02.2012, 03:27
Pratim temu, do sada samo pasivno slušam i čitam kometare.
Marco, samo pohvale na rad, tu se nema što dodati .....

U vezi komentara da nema razlike u odnosu na starije modele Korga, mislim da se ona niti ne može osjetiti na ovakvoj snimci. Prvenstveno zbog toga jer je snimak mono. Širina zvuka i efekti se ne mogu osjetiti u ovom "nabijenom" zvučnom zapisu. Ne znam da li je snimka izvorna kao mono ili ga je Youtube izrendrirao tako.

Moj je savjet da na Youtube digneš snimak u višoj kvaliteti. Nema veze što je samo pozadinska slika, što nije video. Ako dižeš video u rezoluciji 480p kao kod tebe tada će Youtube audio postaviti na 128 kbps. Izrendriraj video u kvaliteti 720p ili 1080p i sound bi trebao ići na 152 kbps.

aleksakorgpa500
15.02.2012, 03:33
Sta reci?!
Sve pohvale za svirku,a posebno mi se svidja tvoja boja glasa.Stvarno si svestran muzicar i svi ti zanrovi leze.Samo po mom misljenju jedan takav aranzer moze da da mnogo vise,inace sve je vrh! :)

Marco7
15.02.2012, 19:06
Hvala svima i na pozitivnim i na negativnim komentarima!Sto se aranzera tice ja znam kako mi radi aranzer i tako hocu da mi radi i samo sujetni ljudi mogu da kazu da to ne valja i sta znam ja ali totalno nebitno!Snimke postavljam cisto da se vidi kako radim mada i to nije merodavno dok se ne cuje i vidi atmosfera uzivo!U svakom slucaju ova tema postoji za komentare pa svako ima pravo da kaze sta mu je na pameti!
Evo jedne stare Kosovske pesme - Udade se Jagodo u nekoj mojoj verziji . . . Ritam sam kucam sam od nule a ovaj zenski prateci glas je sa vokalista Pa3-ke ;) goci stap sam dobio jos pre jedno 6-7 godina od kolege Dina Kamberovica - Din074
<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/jQxyNKE_ayM" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

casper
15.02.2012, 19:54
Nitko niti ne sumnja da novi aranžer ne radi bolje. Pogotovo se ta kvaliteta mora osjetiti na svirci, u sali.
Međutim, snimka koju prezentiraš putem Youtube kanala to ne može "dočarati". Prvenstveno zato jer ljudi na forumu slušaju u tvoju svirku u kvaliteti 96 kbps. I to još u mono verziji ..... Otišlo je u vjetar više od polovine zdravog zvuka koji inače izlazi "van".

Marco7
15.02.2012, 20:06
Casper drugar nisam mislio na tebe ovo kad sam pisao u prethodnom postu!Ja izlazem snimke sa svirki i to je to,ne miksam nesto posebno sve za snimak nego miksam kako ce to sto bolje zvucati u prostoru u kojem sviram i ovo izlazem cisto da se cuje kako radim,sta imam na repertoaru i tako to a za aranzer zna mnogo njih koji su dolazili na svirku kako zvuci uzivo . . . Nema ljutnje drugar ;)

nesaband
15.02.2012, 20:20
ne daj se isprovocirati Marko :-O

samo ti drmaj i uzivaj.;)

DinO74
15.02.2012, 20:27
Svaka cast brate Marko! Inace tvoj repertoar je ogroman i svestran a vidis za taj stap i goc sam i zaboravio da sam ti dao ... :) Sto se tice zvuka aranzera, ovo sto mi cujemo je ono sto izlazi iz tvog ZED-a bez naknadnog silnog pumpanja u racunaru i prodaje "zraka" kao sto rade pojedine kolege ovdje na forumu. Ja sam ubjedjen da uzivo tvoj aranzer zvuci ubitacno i nadam se da cu imati priliku i da se uvjerim u to :) Puno pozdrava !!!

casper
16.02.2012, 00:48
Casper drugar nisam mislio na tebe ovo kad sam pisao u prethodnom postu!Ja izlazem snimke sa svirki i to je to,ne miksam nesto posebno sve za snimak nego miksam kako ce to sto bolje zvucati u prostoru u kojem sviram i ovo izlazem cisto da se cuje kako radim,sta imam na repertoaru i tako to a za aranzer zna mnogo njih koji su dolazili na svirku kako zvuci uzivo . . . Nema ljutnje drugar ;)

Naravno da se potpuno razumijemo, a pogotovo o ljutnji nema nikakve priče.
Htio sam samo objasniti zašto se preko ovih snimaka ne može "doživjeti" ugođaj i ono što klavijatura daje u živoj svirci. Znam koliko je truda i rada potrebno da se ovako složeni aranažeri "dovedu u red". To što radiš je na visokom nivou i želim ti mnogo vlastitog uživanja ( ali i para :D) uz muziku koju izvodiš.

Vaxter
16.02.2012, 00:55
Mare, legendo seksa i rokenrola, svaka čast za poslednji snimak.
Izuzetno, nema šta!

Marco7
17.02.2012, 16:33
Neso nedam se :) Dino da bi da se vidimo i da bacimo po neki alkohol mamu mu . . . :)) Evo sad nesto potpuno drugacije!Snimak svirke Club AKORD - Novi Pazar Nedelja 05.02.2012. Crna dama od g-dina Dzenana :) Samo Pa3 i ja :))

<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/CHxNLsUSuHo" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

VUNIMRAV
17.02.2012, 19:16
Imenjace,to je to,kad neznas da li te vise fascnira svirka i podesenost(prirodan zvuk) aranzera ili boja glasa i interpretacija i sve to OMB!?E to je to!Umalo da zaboravih i trecu stranu koja je slag na sve ovo smekercina...a jos Marko,uh!!!:)

Otkud_znam
17.02.2012, 22:17
Svirka i pevanje standardno dobri, ali vocalist.....razbija! ^:)^

Marco7
18.02.2012, 03:51
@VUNIMRAV
Hvala puno imenjace :)

@Otkudznam
E tek sam u zadnjih 15-tak dana zadovoljan sa vokalistom,sve mi je nesto probijalo i nezdravo radilo ali sam mu nasao kvaku i sad sam zadovoljan!Ovaj preset konkretno na zadnjoj pesmi lezi na 20% pesama ali na koju lezi onda opasno ispada,nema mane :)

sinisa
18.02.2012, 11:37
Marko extra je svaka cast,odlicno radite i ti i pa3x. Imam samo jedno pitanje,proslo je koroz moju kucu pa1,2x,pa800 koliko hoces ko kroz prodavnicu i nisam nikad probao jel moze ta solo gitara da se uradi malo bolje nekako mi odudara od svega?

Sent from my LG-E900 using Board Express

Marco7
18.02.2012, 12:45
Na ovom zadnjem snimku sam radio gitasru sa tercom na ensemble i zato je losa za svirku a sve koje sam radio u User Dk terce na distorzijama rade odlicno ali iz H nisam radio pa sam je sredio na ensemble jer mi treba samo za ovu pesmu a inace me ni se svidja kako zvuci solo distorzija pogotovo na ozvucenju!Cuje se mocnije i bas reze kao pravi Less Paul!

Marco7
14.03.2012, 17:50
Evo ga jedan novitet koji trenutno rusi sve lokale Evo ti sve zivote moj od Tropico benda . . . Klaviajtura je KORG Pa3x76 i sam sviram i pevam,snimak sa svirke iz Cluba Akord - Novi Pazar
<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/iwgZ3fwJKkM" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

GALA
14.03.2012, 17:55
Buraz slusam sad ovo,buraz imas glas kao Boban Rajovic....glas boban rajovic...pozzzz

momo
14.03.2012, 18:29
Ja bi reko da Boban ima glas ko Marko...hehehe

ado_rado
14.03.2012, 20:16
Svaka cast iskreno!:D

gnovako8
14.03.2012, 20:28
Pozzz odlicno kolega

baltik79
14.03.2012, 21:15
Markane, sta reci nego "PREJAKO" ! Pozdrav!

smuchac
15.03.2012, 21:00
Jako mi se sviđa pjesma i otkad je album izašao,ta mi se pjesma izlizala u Winampu koliko je slušam i sad a kamoli kad je tek izašla. Zato mi se ne sviđa u refrenu onaj Bm,ostalo sooper. ;)

Marco7
16.03.2012, 10:45
Hvala ljudi ;-) Smuchac verovatno mislis na Hmol posto ne sviram nigde Bmol jer ovo ide iz Fis mola?
Postovano sa mobilnog uređaja

smuchac
19.03.2012, 18:50
A i ja pišem gluposti. :)
Tako je, H mol je u pitanju ubačen mjesto D.

aleksakorgpa500
19.03.2012, 20:05
Super,pro..;)

Marco7
18.04.2012, 00:05
Evo cisto da se ne zaboravimo,trenutno veliki hit Nosa,Nosa ;) Korg Pa3x76 je u pitanju!Ritam sam licno ja pravio i to je to :)

<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/Fzd2XUBqNEk" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

nesaband
18.04.2012, 00:22
E druze,ovo ti je jedan od najboljih snimaka do sada koje si postavio.

Nego ritam je mnogo dobro odradjen,bas si ga ispeglao.

bravo majstore.

Marco7
18.04.2012, 13:27
Hvala Neso ;) Ritam sam pravio sam,ritam gitara odradjena u guitar mode-u u Pa3x,harmoinka u solu odradjena od fabrickih Musette 1,Musette2 i Musette Clarinet :)

smuchac
19.04.2012, 20:42
Ritam je strašan,solo odličan,sve skupa super!! ;)

gnovako8
19.04.2012, 21:23
Kolega odlicno svaka cast sve 5

gitar
19.04.2012, 23:03
Keba može samo da ti zavidi ;)

http://www.youtube.com/watch?v=t5GJv4UO36Y&feature=colike

zeljko
19.04.2012, 23:18
Super sve stvarno samo Keba je Keba,a Marko Marko:)Obadvojica su po meni dobri bas onako kako to i treba da bidne..Keba ima podrsku ovih lijepih dama,dok Marko nema na videu...jedino to hehehe.Pozz

hajro
20.04.2012, 02:08
sta reci za momka koji to odlicno i profi obavlja svoje duznosti i obaveze,cestitam Markooo

ibanez
20.04.2012, 10:17
Sve pohvale za kolegu Marka.Konačno da čujem muzičara reproduktivca koji tuđe pesme izvodi kao da su pisane za njega.Pokazao je da vlada i vokalom i klavijaturom.Poseduje zavidno sviračko umeće,ali i ume odlično da pripremi spravu na kojoj radi.
Njegov korg zvuči kao retko koji od onih koje sam imao prilike čuti.Posebno mi se sviđa i njegov stil i odabir repertoara koji neguje.U svakom slučaju zreo muzičar, Marko samo napred.

Marco7
21.04.2012, 21:14
Hvala ljudi,zacrveneo sam se ;-) Thanks . . .
Postovano sa mobilnog uređaja

zeljko
21.04.2012, 21:57
I treba da se crvenis ako nisi znao koliko si dobar muzicar i pjevac:)

marko87
21.04.2012, 23:13
E ona brazilska ubija. Svaka cast. Vidim imas na YT 2 dislajka napisao sam tamo ko je dislajkovao: Keba i Tasa :))))

Marco7
22.04.2012, 13:18
Zeks hvala buraz ;-)
Imenjace nije Keba a ni Tasa vec "neko" sa foruma,Keba je nas brat stari :-) Hvala imenjace :-)
Postovano sa mobilnog uređaja
Dodato:
Evo namerno nisam hteo da seckam pesmu po pesmu nego sam ostavio ovako povezano 6-7 pesama cisto da cujete kako povezujem pesme,prelaze iz jedne u drugu i kako su nivelisani i ritmovi i boje i da se oseti bar delic atmosfere svirke!Snimak je iz Cluba - SALSA BAR prosle subote :) Znaci svirka je uzivo i to je to . . . Malo me drma alegrija na polen pa mi je nos zapusen ali to je to u sustini :))
00:00-01:38sec U ljubav vjere nemam . . . 01:38-04:35sec Ljubav je zakon . . . 04:35-07:19sec Ti i ja . . . 07:19-08:48sec Ime ti je sudbina . . . 08:48-10:40sec Odlazim . . . 10:40sec Natasa

<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/OfzBputu56Y" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

tranzit
26.04.2012, 23:53
Cvrsto, tvrdo, muski i sigurno. Mada opet postavljas mono snimke, mogu naslutiti da je miks uravnotezen i bez obzira sto je live svirka imas odlican odnos vokala i muzike. Postujes publiku i ne sviras za sebe. Kod tebe se primjecuje da si "napadac" i da agresivno i bez ustezanja ides na pjesmu, sto samo govori u prilog tvojoj pjevackoj stabilnosti. Uvijek si bio dobar... sad si jos bolji. Da si mi najljuci neprijatelj opet bih dao isti komentar.

Marco7
26.04.2012, 23:58
Hvala lepo!Vrlo mi je bitan komentar jednog iskusnog i vrhunskog muzicara istancanog sluha do tanicna!Hvala na iskrenom komentaru i savetu :)

Milan$
27.04.2012, 00:46
Mare super ovo zvuci..imam par pitanja za tebe..Jel tokom cele svirke kombinujes ovako narodno-zabavno,ili samo na pocetku pa kasnije samo narodnjake i sl ili??? i kako pozivas ritmove i boje,preko performansi ili preko songbook??pozdrav

hajro
27.04.2012, 04:24
Cvrsto, tvrdo, muski i sigurno. Mada opet postavljas mono snimke, mogu naslutiti da je miks uravnotezen i bez obzira sto je live svirka imas odlican odnos vokala i muzike. Postujes publiku i ne sviras za sebe. Kod tebe se primjecuje da si "napadac" i da agresivno i bez ustezanja ides na pjesmu, sto samo govori u prilog tvojoj pjevackoj stabilnosti. Uvijek si bio dobar... sad si jos bolji. Da si mi najljuci neprijatelj opet bih dao isti komentar.

pa hbg Tranzit jednom se mora i priznati da je neko vrijedan svoga posla i poziva heheh,hvala u moje ime sto nisi pljunuo po nekome svome tebi dorasloga heheh

zeljko
27.04.2012, 04:41
Hajro necemo valjda pamtiti sto je se nekad davno Tranzit malo nasalio s tobom,a ti si to mozda krivo svatio...Dobar je Tranzit drug i puno pomaze nama kolegama...Mani te se toga pogotovu ovako javno,jer ne vodi nicemu..

Inace Marko super ti je ovaj zadnji snimak takodje kao i svi ostali ..Pozz

tranzit
27.04.2012, 05:49
hvala u moje ime sto nisi pljunuo po nekome svome tebi dorasloga hehehNikada ne "pljujem" ni po kome, pa dorastao on meni ili ne, sto inace uopste nije bitno jer ne smatram da sam bilo kakva referenca. Nije mi jasno samo odakle ti to uopste. Ja sam samo profesionalac koji kritikuje, bez uvijanja, ono sto nije dobro ali isto tako debelo pohvali ono sto je dobro. Sto je toga dobroga vrlo malo, nije tranzit kriv. Ipak ti procitaj bar dio mojih postova pa ces uvidjeti da silno grijesis. Ako smatras moje direktne reakcije na dezinformacije i neznanje i demantovanje istih, nekakvim "pljuvanjem", onda budi siguran da cu da "pljujem" kad god to ko zasluzi, odnosno kada ono sto pise nije tacno. Taman posla kada ne bi niko reagovao na sve to, kakve koristi bi ljudi imali od ovakvog jednog foruma. Uopste nije bilo potrebe za takvim postom, totalno si otisao u off a i ta tvoja provokacija nije na mjestu. Ako imas bilo sta da mi kazes a nema veze sa temom, postoje PP pa izvoli.

daca91
27.04.2012, 11:27
Kolege,nikad ne treba biti zlopamtilo ;)
I pohvale i kritike su dobrodosle....
Mare,legendo,ubio si na ovom poslednjem snimku !!!
Svaka cast ;)

Zeki@Veki band
27.04.2012, 11:43
Bravo Marko! Sjajno zvucis, potpuno kontrolises klavijaturu i glas, slusali smo te uzivo vise puta i veruj mi da sam se opet vratio u ono grotlo diskoteke u Sokobanji, od proslog leta. Da, ti posedujes tu vrstu carolije, da ko te jednom cuje i oseti atmosferu u klubu i medju svim tim mladim ljudima i pri tom vidi kako ti njih kontrolises i vodis svojim putevima kroz fantasticne mixeve, a oni bez polemike prate tvoj ritam i navigaciju, shvati da ispred sebe ima coveka, vrhunskog muzicara, potpuno predanog onome sto radi, kome je uspeh u poslu,njegov potpis. Sve cestitke iz Beograda i da jos samo dodam, biseri se uvek paze najbolje.

Marco7
28.04.2012, 14:21
@Zeki@Veki band
Zveki moj dobri hvala puno na lepim recima pa se nadam da cemo se i ovog leta negde sresti i druziti i naravno neki Jagger i pivo kao sto nalaze obicaj :)

@daca91
Hvala kralju ;)

@Milan$
Koristim i User,HD i plus sam kopirao preko fabrickih ritmova moje!Sto se preformanski tice ako radim neku boju original onda na nju stavim i stil koji mi ide uz tu pesmu i koristim ga iz preformance ali su mi preformansi sa ritmovima u gornjoj banci dok su dole samo boje i terce rasporedjene lepo redosledu i onako kako je meni najlakse da menjam sve to u toku svirke a da ne kasnim i ispadam iz svirke a naravno koristim i Song book i to dosta posto stalno ubacujem nove pesme pa ne mogu da popamtim tekstove dok ne odpevam neko vreme te pesme i ne udju u glavu!Sto se svirke tice uglavnom radim po klubovima i moja svirka traje 2,5 do 3h najvise i takav je uvek dogovor pre nego sto bile gde krenem da radim osim kad radim tezge naravno tu se oduzi svirka i po 7 sati mada u zadnje vreme me zovu kao gosta i onda odradim programski svoja dva bloka po sat i po,napravim atmosferu dobro naplatim i obicno padne neki bolji baksis :)!Miksam i zabavanjake i narodnjake,pop-rock,dance i slicno ali sve to naravno kao sto si cuo u ovom miksu gde se svaka pesma uklopi,nista ne odskace i naravno sto je vrlo bitno da ostane pozitivna atmosfera jer sve pada u vodu ako promasim pesmu!Posle naravno moram da podizem iz nova a to nije ni malo lako kad se ljudi smore . . . Na nekim mesta radim samo zabavnjake,pop-rock i mozda ubacim po neku pesmu tipa Daleko si od Lukasa i Ivane i slicno ali ima i odredjenih lokala gde mesam sve a ima i lokala gde pocinjem odma sa narodnjacima mada je sve manje takvih svirki jbg a znam i dosta sevdalinki posto sam sa podneblja gde se ta vrsta muzike oduvek slusala!Vidim da je narod poceo ponovo da trazi one dobre stare pop-rock stvari koje u stvari i jesu muzika sa nasih prostora i vraca se i dobri stari pravi narodnjak koji je jedno vreme malo pao u zaborav,valjda da ih je Grand vise sve ubio u pojam a i veliki je nedostatak ideja kod autora pa nesto i nema mnogo pravih pesama koje ostaju da zive . . .

Milan$
28.04.2012, 16:44
hvala drug..pozdrav

alen a
07.05.2012, 20:14
bravo

Marco7
01.06.2012, 20:46
Evo nesto sa svirkice u sitnim satima :)

<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/y8zCmX4CHBI" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

smuchac
01.06.2012, 21:13
Svaka čast Marko,ovo je super!! ;)

Vex
02.06.2012, 02:33
Cuje se da volis Merlina,skinuo si pevanje za ovu pesmu za medalju! A i meni se ova pesma svidja,iskreno ovaj snimak me je najvise odusevio do sada.

TT-SGS-CM9

Marco7
02.06.2012, 10:26
Hvala,naravno da obozavam Merlina jbg kao i sve te prave autore iz vremena prave muzike sa Ex Yu prostora,posto je ovo sada uglavnom sve smesno bar po meni :) Ovo je vec bilo na kraju veceri pa je pocela da me drma kriza posto sam ga zalomio u sredu jedno 5h sati bez pauze ali posto mi je ova pesma donela dobar baksis zasluzila je da je stavim na YT :))

zeljko
02.06.2012, 23:30
Super sve:-??

baltik79
03.06.2012, 08:10
Svaka cast. Opusteno, kristalno jasno, dobar izbor... Repertoaru nikad' kraja. Pozdrav i srecno !!!

Marco7
13.06.2012, 16:29
evo nesto za dusu :)

http://www.youtube.com/watch?v=LQ34bYq02FQ&feature=youtu.be

nesaband
13.06.2012, 16:37
kao i uvek sve na svom mestu,style tip top.

Ace
13.06.2012, 21:15
Bravo Marko, super je. ;)
Postovano sa mobilnog uređaja

Marco7
14.06.2012, 08:41
Fala,fala :)

Marco7
02.07.2012, 08:15
Evo radne verzije nove pesme od ukupno cetiri koje planiram da zavrsim do kraja leta Zauvek sam . . . Za 15-tak dana bi trebalo i da krene snimanje spota :)
Tekst - Branka Banovic
Muzika - Marko Gredic
Aranzman i produkcija - Ivan Lekic

http://www.youtube.com/watch?v=xYV8zjzdlEQ&feature=share

rocco
02.07.2012, 11:45
opasno smekerski pevas,bravo.....i dobra je pesma,samo tako nastavi u dobrom si smeru.Ovo je finalni mix?
Dodato:
a da,radna verzija ok,TOP pesma..

smuchac
02.07.2012, 16:22
Fantazija! ^:)^

Morison
15.07.2012, 10:39
Imao sam prilike sinoc slusati Marka u V.Banji pa samo bih zeleo da primetim da uzivo jos bolje zvuci (gde ces bolje). Atmosfera je super, zvuk perfektno doteran, o tome da je Marko odlican pevac to i sami mozete zakljuciti sa snimaka...Klavijatura je sredjena neverovatno, odmah se cuje da je tu provedeno puno puno sati da se sredi ali rezultat je fenomenalan. Dok sam prilazio kaficu, delovalo mi je da je bend uzivo; plus sto se potrudio oko svake pesme da napravi poseban style pa sve deluje raznovrsno i zanimljivo. O izboru repertuara i nacinu komunikacije sa publikom...ipak, prepusticu vam da odete negde i sami saznate vise o tome :)
Svaka cast Marko!

Marco7
16.07.2012, 00:58
Hvala Deki legendo i veliki pozdrav ;-)
Postovano sa mobilnog uređaja

boomerang1
16.07.2012, 11:41
odlicna pesma moderna,muzika,tekst sve

Burli
17.07.2012, 13:42
Što rekao Balašević: "To il' nemaš ili imaš, da te s' vrata spazi primaš"...
Jedno je "lelemudati" po forumima i fejsbucima, snimati, postavljati, hvaliti se, likovati, "napucati" semplovima klavijaturu, pokupovati aktuelne setove i ubjediti samog sebe da si Bog a drugo je doći u kafanu, restoran, hotel, motel, birtiju, klub, diskoteku, svadbeni salon, šator i stati pred 10, 100 ili 1000 ljudi te napraviti dobru atmosferu i zadovoljiti obične smrtnike...

Marko ti znaš šta ja mislim o tebi i tvom radu, na kraju krajeva tvoj raspored posla i činjenica da živiš od muzike je jasan pokazatelj da samo tako nastaviš!

sale0230
19.07.2012, 13:40
Svaka čast za Performans, zvuk i pevanje! Odlično, nema šta. Pozz :)

Marco7
19.07.2012, 16:59
@Burli
Hvala brate,sve si vec rekao i slazem se sa tobom u potpunosti o cinjenicama ovog posla koje si upisao u jednoj recenici!Hvala brate i PFC do groba :)

Hvala momci puno!

romario
19.07.2012, 19:09
Što rekao Balašević: "To il' nemaš ili imaš, da te s' vrata spazi primaš"...
Jedno je "lelemudati" po forumima i fejsbucima, snimati, postavljati, hvaliti se, likovati, "napucati" semplovima klavijaturu, pokupovati aktuelne setove i ubjediti samog sebe da si Bog a drugo je doći u kafanu, restoran, hotel, motel, birtiju, klub, diskoteku, svadbeni salon, šator i stati pred 10, 100 ili 1000 ljudi te napraviti dobru atmosferu i zadovoljiti obične smrtnike...

Marko ti znaš šta ja mislim o tebi i tvom radu, na kraju krajeva tvoj raspored posla i činjenica da živiš od muzike je jasan pokazatelj da samo tako nastaviš!

Kako se jednostavno složiti sa ovim razmišljanjem ...

Izvini Marcone,
morao sam ovo napisati u tvojoj temi .

Pozdrav obojici !

Marco7
19.07.2012, 21:08
Evo nekoliko razloga zasto se ja slazem . . .
Posto sam u kafani od malena kao i Mladen Burlica i jos mnogo kolega koji se bave ovim poslom ja sam ovaj posao shvatio maksimalno ozbiljno i predao sam se tome sto radim pa se radim samo to u zivotu i uspesno prezivljavam od toga!Znaci nemam posao u firmi pa da se izdrkavam na svirci i da imam lufta kad mi se svira sviram a kad mi se ne svira idem da vozim kamion,sedim u kancelariji i slicno . . . Od muzike sam kupio sve sto imam a u to spada i oprema,kola,garderoba koja je uvek u trendu,sredio svoj zivotni prostor,snimao i snimam pesme izlazio i izlazicu na festivale gde se pojavljaje muzicka elita sa ovih prostora i konstanto mi posao raste i godine u godinu!Radim najjace klubove po Srbiji i regionu i biram gde cu da radim sto je mnogo bitno!Svirka mi traje dva i po - tri sata i sviram sta ja hocu i sta mislim da treba da sviram i niko mi se ne mesa u to jer odradim dobro,bude pun lokal i uvek odlican pazar!U pojedinim lokalima radim jednom nedeljno i po 6-7 godina i ti lokali su i posle sedam godina tim danom kada ja radim puni i atmosfera je uvek dobra.
Isto tako imam kolege i drugare koji rade svadbe po 15-20 godina u istoj sali i dalje sviraju i lepo naplacuju u toj istoj sali i u ovom teskom vremenu jer su predali svom poslu i rade samo to!Najbitnije je u svemu tome da niko od njih ne kuka i svi su lepo situirani,uvek imaju instrumente koji su trendu,sviraju i skidaju aktuelne hitove i uz sve to najmladji clan benda ima 40+ i to nikome ne smeta jer su usvakom pogledu u fazonu!Poznajem ''zvezde'' koje ne mogu da ubodu ni jednu tezgu mesecno?A ovde na forumu ima i "muzickih genija sa neverovatnim znanjem" pa sede kuci i idu u firmu na posao ili rade kao elektircari,konobari a kad im izbije svirka rade za 10-15e . . . Ali su zato strucni da pljuju sve redom i da misle da su najbolji u sta ne ulazim a i iskreno me boli uvo . . . Eto na to je kolega Burli mislio a ja sam se slozio sa njegovim misljenjem!Kad pogledas njihov kanal na YouTube-u,kad cujes njihovu svirku,kad vidis kliloko imaju posla i koliko su trazeni,kad procitas komentare prezadovoljnih ljudi koji su angazovali taj bend iz Rogatice za svoja slavlja jasno ti je da se radi o jednoj profesionalnoj ekipi i coveku koji moze sebi da dozvoli da napise takav komentar i to uvazavam!Isto kao uvazam ovde jos mnogo ljudi koji imaju znanje iz onoga sto rade tipa Tranzit-covek je profesionalni studiski muzicar i producent i iza sebe ima minimalno 30 godina kafane i rada sa svim i svakim i sve sto kaze proracunato kaze i iz iskustva!Vaxter - covek zavrsava fax za racunare i vrhunski je poznavalac internet tehnologija i progamiranja i tako redom da ne nabrajam . . . A sve to opet bude tako ali je vrlo bitno biti i dobar covek i siriti pozitivnu energiju kako na poslu tako i u druzenju sa ljudima!Burli je dobar i pozitivan lik,naamzan i iskusan muzicar tako da ima pravo da prokomentarise i kaze ono sta misli ;)

romario
19.07.2012, 21:47
Potpisujem jos jednom.
Postovano sa mobilnog uređaja

Marco7
25.07.2012, 22:24
Evo drugari jedna svirkica sa jedne maximalno urbane i kulturne tezgice gde su bila dva benda i vise pevaca da ne nabrajam sad!Ja sam u svojoj igri i Pa3x76 naravno ;) Namerno sam postavio mix i nisam seckao pesmu po pesmu!Snimak je malo slabiji jer je jedna kamera bila na bini i ona je bila samo za tonski zapis i muzicare na bini :)

http://www.youtube.com/watch?v=DMW4lZB6rJo&feature=youtu.be

smuchac
26.07.2012, 16:25
Šta da't kažem? Zakon i red. :">

Marco7
28.09.2012, 19:19
Evo cisto da obnovim malo temu . . . Najava za novi album Tonija Cetinjskog :)))

http://www.youtube.com/watch?v=Q0DRffmzhYU

Dodato:
Nesto sa zadnjeg albuma cika Lukasa :)
<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/oTJgpTb30CA" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

formula95
16.11.2012, 00:10
ahahaahahah Marko kralju pa to si ti :D Kad igram PES sa drustvom, obavezno, ali obavezno odslusamo neki tvoj mix, a vidis da nisam usao ovde ne bih ni znao da si to ti. Svaka cast, odlicno pevas! :D

mikimiki
16.11.2012, 02:59
Sta reci.Covjek pjeva prva liga.Boja glasa ubija a i repertoar pjesama je za pohvaliti.Posebno mi se dopada sto pjesme pjeva u originalu.Ijekavski i ekavski.Onako kako treba.Jer ZVIJEZDA ce uvijek TJERAT MJESECA a niz Moravu ce uvijek VETAR da duva.

Marco7
16.11.2012, 20:21
Fala ljudi :)
Evo kako mi je izgledao nastup na festivalu Stari Grad 2012. Za bolji kvalitet izaberite 480Kbp ;)
<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/KojRA9ZjG7s" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

smuchac
19.11.2012, 14:44
Od-li-čan! :)

nele1
27.11.2012, 10:02
Kolega predjo smo u gitariste hehehe salim se , samo napred saund je ok
ajde da cujem nesto sa pa3 nesto da przi do koske,veliki pozdrav .

daca91
28.11.2012, 18:53
Ma pesma je vrh kolega ! :)
Svaka cast Mare !

Marco7
07.02.2013, 23:51
Aj da obnovim malo sekciju ;) Snimak od 02.01.2013.

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/QDrWl4JyIHA?list=UUgV6eSK2ioKdKGRbrUTXTKw" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

aleksandar031
08.02.2013, 00:01
Standardno na nivou;)

Marco7
08.02.2013, 18:28
Ne znam ja da muski poginem . . . 02.01.2013. ;)

<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/h2IdQMz_bZs" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

smuchac
08.02.2013, 18:37
Fantazija. :)

Marco7
14.03.2013, 18:19
Ne verujem ja Club - LOCO - Novi Pazar 06.03.2013. ;)

<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/hA53nX6fChU" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

acakasper
14.03.2013, 20:19
Svaka cast marco.sve pohvale.

Vex
16.03.2013, 02:30
Nema ko sta da komentarise, uvek dobro, radis u svom fazonu i to je to...

Sent from S3

zeki11
16.03.2013, 06:12
Sve je super,aranžer pogotovo..;)

Marco7
19.03.2013, 23:10
Hvala gospodo :) Evo nesto drugacije od prethodnih snimaka ;)

<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/ok6AA0QV_8k" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Dodato:
Cinim pravu stvar ;)
<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/cKNfIFZH_1A" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Marco7
24.04.2013, 23:03
Evo neki novitet ;)
<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/2hc5w4sD3gg?list=UUgV6eSK2ioKdKGRbrUTXTKw" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

romario
26.04.2013, 23:52
Lijepo je ovo Marko ...
Nego ,jesi li Ti rijesio ono pitanje jel valja taj pax3 ili ne ;) ?

Marco7
28.04.2013, 06:14
Nije dobar :P
Postovano sa mobilnog uređaja

mire
28.04.2013, 11:07
Majstor ostaje majstor.Svaka cast

Zeki@Veki band
29.04.2013, 00:31
Marko, svaka cast, vrhunski. Puno te pozdravljamo.

Marco7
29.04.2013, 07:52
Hvala Mire ;)
Zvelki veliki pozdrav za tebe i Veki druze ;) Moramo i ovog leta napravit neko vidjenje kao svake godine :)

stoske
09.05.2013, 01:15
Mare care sad je startuj :D svaka cast za pevanje

Marco7
15.05.2013, 14:34
Evo nesto od prosle srede ;)
<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/I66U00GZ1UM" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

sale_band
15.05.2013, 16:13
Brate, slusam tvoje snimke odavno i svidjaju mi se, ali ovaj ti ne lezi nikako...

Marco7
15.05.2013, 16:20
Ukusi su razliciti i zato postoji milon pevaca i milion sviraca i svaki komentar se uvazava,ali je ova pesma u proslu sredu donela lep baksis kao i za docek nove ;) Svi snimci su uzivo sa nastupa,sa greskama i sve ostalo sto ide uz zivu svirku jbg :)

sale_band
15.05.2013, 16:33
Nemoj pogresno da me shvatis, samo sam ti iskreno rekako kako sam doziveo ovu interpretaciju... Pevanje je off, svirka ok.

Inace, cenim tvoj rad

Marco7
15.05.2013, 16:34
Ma ok je nema ljutnje kazem ti ;)

sale_band
15.05.2013, 16:39
Drago mi je, obicno ljudi tesko prihvataju kritike a meni nije namera da se zamerim a, takodje, ovo ne znaci da bih ja eventualno otpevao ista bolje :)


Pozdrav!!

zeljko
20.05.2013, 01:07
Super je ovo..Svako ima neki svoj stil koji mu najbolje lezi i po meni i ovo je Marko prilicno dobro odpjevao a pogotovo odsvirao.Prema tome Marka bas zbog Toga i cijenim da sve svira i sve pjeva nesto i ne legne ali covijek odradi svoj posao bolje od mnogih koji se npr.bave samo narodnom muzikom a mnogo bolje odpjeva i odsvira od njih..Za zabavnu muziku ne treba ni da komentarisem.Jedan od najboljih na Yu-midi.Pozz
Dodato:
Posebno mi se svidjaju njegovi snimci i odnos jacine muzike i vokala a i kvaliteta,iako je puno snimaka ili cak sve odradio uzivo..Mogu zamislit kako bih bilo to sve u studijskom kvalitetu..Svaka cast Markane i lijep pozdrav

Marco7
11.07.2013, 13:15
Zeks hvala buraz ;) Tek sad sam video da si komentarisao u temi :)
Evo neki novitet . . . Vokalist je Boss Ve20 i efekti su takodje sa njega ;)

<iframe width="420" height="315" src="//www.youtube.com/embed/gEsUUus-osw" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Alekso
11.07.2013, 15:50
mislim da ova pesma ti je bas legla ali meni se dopada generalno tvoj sound vokala i sajzera samo mi reci na kom mikrofonu si odpevao ovu pesmu i na kom mikseru radis

Marco7
11.07.2013, 17:27
Daljinac Shure Beta58a ali ona glava sa dugackim navojem Drska Shure UT2 a baza Shure UT4 a mikser je Allen&Heath Zed24 a efekti su sa Boss VE-20 kao i prateci glasovi ;) Malo je jaci gain jer sam morao da pojacam celukupnu muziku jbg jer mi je sala bila full puna pa sam bas gurao do miksimuma koji sam mogao da izvucem :)

Milan$
11.07.2013, 17:36
Mare reci mi po tebi,jel ovaj boss ima bolje efekte od tc na pa3?pozz

Marco7
11.07.2013, 17:49
Opasno mi se svideo Reverb sa Boss-a,tako dobro drzi i nosi dok se peva da to nije normalno!Ja ne koristim neto preterano mnogo efekata na glasu ali sve u svemu kad se sabere na svaku svirku nosim Ve20 :)

tranzit
11.07.2013, 19:30
Mare reci mi po tebi,jel ovaj boss ima bolje efekte od tc na pa3?pozzIma i to debelo bolje. Nije ni cudo jer je VE20 poseban samostalni uredjaj a taj dodatak na PA3X je samo ubogaljeni TCov harmonizer. Istu razliku bi osjetio i kada bi poredio recimo, TC-Helicon Voice Works Plus sa harmonizerom i efektima koji se nalaze u PA3X. Inace TC spada u vodece svjetske brendove kada je u pitanju Hall najviseg kvaliteta, rame uz rame sa Lexiconom.

Marco7
11.07.2013, 20:11
Nema sta TC mi je inace jedan od omiljenih brendova i to je visoko profesionalna firma ali u ovom slucaju mi bolje radi posao Boss VE20 nego ovaj Tc i klavijature!Jednostavno mi masnije radi i jeste da mi je teze da rukujem sa njim samim tim sto je externi uredjaj ali vec sam navikao :) Evo objasnio je inace stanje stvari g-din tranzit :)

Milan$
11.07.2013, 20:17
ok drugari hvala na odgovorima...pozz

zeljko
12.07.2013, 03:55
Sta reci,osim i ovo je super.Svaka cast majstore.Pozdrav

Zeki@Veki band
12.07.2013, 09:33
Marko, svaka cast! Ti si pravi moderan momak, za uzor mnogima. Cenim tvoj rad i energiju, a dovoljno je samo jednom da covek uzivo cuje i vidi tvoj nastup i reakciju publike i da postane tvoj fan. Mi smo imali tu srecu da na tvojim spektakularnim nastupima budemo u vise gradova i zbog toga se uvek obradujem kada postavis novi snimak. I ovaj sto sada slusamo je pokazao ko si ti Marko Veliki !!! Puno pozdrava iz Beograda....vidimo se od kraja jula u Budvi, gde cemo biti mesec dana.

Boban010
12.07.2013, 11:54
Marko je najbolji primer i moze da sluzi kao uzor svima za OneManBand!
Marko bas volim sto si postavio i onaj snimak sto rece Sale da ti bas i ne lezi,ne mora pa sve da bude savrseno a i cisto da mi ostali smrtnici ne bi nabijali komplekse nize vrednosti.:lol:
Veliki pozdrav za velikog profesionalca!

Marco7
13.07.2013, 13:07
Zeks,Bobane fala fala :)
Zveki ako Bog da zdravlja naravno da se vidimo i ovog leta negde po belom svetu :) Uvek je odlican osecaj videti i provesti neko vreme sa dragim ljudima i pravim prijateljima!Ako prolazite korz Np javi mi ranije pa iskombinujemo neke cevape i tako nesto :)

gaja_88
13.07.2013, 13:16
Svaka cast druze sve na mestu...Takodje imam od skoro ve-20...Imao sam i voice works,voice live...od tc ....Al Roland zaista postavlje neke standarde sa ve-20 sam odusevljen.....:)

Marco7
22.08.2013, 21:21
Evo da podelim sa vama novi singl koji sam zavrsio pre neki dan i kome se svidja moze da glasa za ovu kompoziciju pod rednim brojem 8. na ovom linku!Glasanje traje do sutra uvece i kada krece festival a uz put i mozete da komentarisete sta vam se dvidja a sta ne ;)

http://www.starigradfest.rs/index.php?akcija=anketa&do=glasaj

<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/aioB4wqi5TM?list=UUgV6eSK2ioKdKGRbrUTXTKw" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Ace
22.08.2013, 22:17
Palceve gore brate, imas dobru pesmu, dobio si glas ;)
Meni je "Zauvjek sam" bila malo lepsa... jbg ukus je valjda u pitanju :D
Zelim ti uspeh na festivalu.

aleksandar031
22.08.2013, 23:16
Srecno na festivalu Mare;)

milepsr
22.08.2013, 23:22
Super je Marko, dobio si glas i od mene ;)

zeljko
22.08.2013, 23:44
Druze i od meine si dobio glas..Super ti je pjesma i tekst mi se bas svidja.Dobro otpjevano nema sta samo tjeraj tako dalje,bice to hitcina.Po mom misljenju da meine neko pita je vec hit ova pjesma.Super,super.Pozdrav drug

smuchac
23.08.2013, 01:03
I ja glasao. :) Trenutno si na 59%. :)

Milan$
23.08.2013, 02:32
Glasao;)

Marco7
23.08.2013, 08:57
Hvala ljudi ;)

DinO74
23.08.2013, 10:50
Palac gore i naravno glas ;)

nesaband
23.08.2013, 13:09
Glasao sam sad a pesmu sam odslusao i dopada mi se.

Boban010
23.08.2013, 13:24
Evo i ja sam glasao,napred Marko!

Marco7
24.08.2013, 09:27
Hvala svima od srca ;) Dobio sam nagradu publike zasluzeno po ovacijama publike i glasovima sa zvanicnog sajta festivala a bilo je tesno u glasanju sa Vesnom Pavlovic iz Prvog glasa Srbije i 4. mesto po glasovima zirija!Da mi urednit KNC nije dao 1 poen verovatno bih bio pravi ali nebitno!Publika je ona za koju svi mi radimo i snimamo ;) Jos jednom hvala svima sto ste me podrzali i glasali ;)

nesaband
24.08.2013, 10:57
Cestitam ti.

Alekso
24.08.2013, 13:34
meni je drago sto ti ulazes u svoj posao i snimas svoje pesme,jednostavno vidi se da znas sta radis..mnogi "strucnjaci" sto sede u ziriju nemaju pojma o muzici i to je zalosno,ali ako pesmu prihvati publika ona ce zaziveti i to je ono pravo..puno uspeha pozz

makso68
25.08.2013, 22:02
Ja sam izgleda zakasnio za glasanje,ali nisam za čestitku.Čestitam i sve najbolje u karijeri!Pozdrav!

Marco7
02.09.2013, 10:29
Hvala ljudi :) Konacno dobih i snimak iz televizije pa evo kako je izgledao nastup :)

<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/WTeJBBm33VI?list=UUgV6eSK2ioKdKGRbrUTXTKw" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Zeki@Veki band
02.09.2013, 11:41
Cestitamo ti Marko na sjajnom uspehu na festivalu, i zelimo da ti ovaj uspeh da podstrek za dalji uspesan rad na kreiranju tvoje karijere. Za nas si ti apsolutni pobednik. No 1 !!!

ЂолеПФК
02.09.2013, 12:52
Svaka čast, Mare, samo napred!

beronjan
05.09.2013, 21:15
Odlično Marko, jako dobar sound :)
Veliki pozdrav

zeljko
05.09.2013, 22:27
Ma Marko je legenda.Svaka cast i puno srece i uspjeha u daljem radu.Poz

Marco7
13.12.2013, 04:03
Evo mog prvog spota koji ide kao najava za album ;) Podesite na najbolji kvalitet da bi videli u pravom izdanju a inace sve je u Full HD-u radjeno ;)
http://www.youtube.com/watch?v=geezdruxyK0

tranzit
13.12.2013, 05:18
Nijednog trenutka nisam sumnjao u tebe. Sjeti se mojih rijeci jos od prije par godina. To vrijeme je napokon doslo. Odlicna pjesma, sposobna da postane hit, mada se to nikada sa sigurnoscu ne moze reci, odlicno otpjevana, muzicki dorecena, tematski takodje, aranzman veoma ubjedljiv i sirok, miks veoma pedantno i do krajnosti profesionalno uradjen... sta vise moze da se pozeli, nego dobra i uspjesna distribucija i puno angazmana.

romario
13.12.2013, 09:25
Cestitam Marko !

sale_band
13.12.2013, 10:06
Very nice! Čestitam!!!

Sent from my HTC One XL using Tapatalk

yamahapassion
13.12.2013, 13:43
Au Marko, odera ga ti onako... momacki. Steta bi bilo da ova pesma prodje nezapazeno i da se izgubi u moru losih "noviteta" koji se stancuju svakodnevno, jel po mom ukusu, ova pesma ima potencijale da bude veeliki hit. Apelujem na sve kolege da sharuju ovu pesmu kako znaju i umeju da ju sto vise ljudi cuje. Ja prvi stavljam automatski na fb, ubacujem u player da mi ide u autu, i reklamiracu gde stignem. Svaka cast!

ЂолеПФК
13.12.2013, 14:36
Super pesma, želim ti veliki uspeh!

nesaband
13.12.2013, 14:51
Extra,nemam sta da dodam.

Marco7
13.12.2013, 16:50
Hvala od srca :)
@Tranzit
Secam se svega sto si rekao i savete sam pazljivo sam slusao i sad lagano sprovodimo to u delo legendo ;)

EmirTotic
13.12.2013, 18:10
To je to Mare! E sad, nedelja pre svirke kafica u House. :)

Marco7
13.12.2013, 18:26
To je to Mare! E sad, nedelja pre svirke kafica u House. :)

Ove nedelje ja castim 😊

makso68
14.12.2013, 12:20
Majstorski i profesionalno odrađeno.Čestitam i sve najbolje u karijeri!

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk

smuchac
14.12.2013, 14:06
Šta reći... 10/10. I ja ću postaviti na neka mijesta gdje ljudi imaju sluha. ;)
Svaka čast!

beronjan
19.12.2013, 15:01
Bravo Mare, sve pohvale :)
Puno pozdrava

Marco7
15.01.2014, 19:08
Hvala momci :) Evo nesto uzivo 13.01.2014. Kucao sam sam ritam mada snimak malo kao da probija jer sam morao da se pojacam maksimalno zbog guzve i losijeg ozvucenja u diskoteci a inace snimak direktno je sa miksete Taskam 2488MKII Porta studio ;)

<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/_J4-FF6JXc4?list=UUgV6eSK2ioKdKGRbrUTXTKw" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Boban010
19.01.2014, 14:42
Djes ba Markane,ovo ti ko u studiu iako je uzivo!:lol:
p.s.Jesi prodo zvucnike,nema ih u oglasima?
Pozzz.....

Marco7
19.01.2014, 21:56
O Bobane legendo :) Nisam prodao jos uvek kutije,istekao mi je oglas i sve zaboravljam da ga obnovim :)) Snimaj e sa miksera Tascam koji ima recorder u sebi i snima zasebno po kanalima sa mogucnoscu editovanja i masterovanja!Sto se tice aranzera to je to a glas sam malo samnjio jer je na snimku bio prejak a u diskoteci je bio taman :) Posle cu da bacim Nadji novu ljubav i tako jos par noviteta :)

Boban010
23.01.2014, 01:40
Jos uvek sam zainteresovan za kupovinu samo jednog zvucnika a jos kad bi dobio i mali "pirocanski" popust =)),mojoj sreci nikad kraja!:lol:
Ako se predomislis,samo javi.
Pozdrav druze!

zeljko
23.01.2014, 05:14
Fin ritam a ja bih samo promijenio neki drugi dobos koji ne udara kao da u drvo udara ako me razumijes na sta mislim,neki dobos meksi i koji tuplje i odjekuje.Moj ukus samo ili da bar malo smanjis taj.Naprimjer kao sto je u ovoj tvojoj orginal pjesmi poslije ove,na to sam mislio eto.Poz
Dodato:
Sa vise mrezice kao sto kaze Todor u onom svom videu i tutorialu:lol:
Dodato:
Nesto mi naumpade jel moze jedna od Kebe za meine mislim da bi ti njegove pjesme odlicno lezale,samo ako moze za mene kad budes imao vremena.Poz

Thommas19
23.01.2014, 19:32
Kul zvuci ...
Pozdrav

Marco7
12.03.2014, 15:43
Refresh ;) Snimak direktno u mikseti Tascam 248MKII ;)

https://www.youtube.com/watch?v=VHs8CacLuLs&feature=share

milepsr
12.03.2014, 16:44
Super :) KSM9 ili 87 ?

Marco7
12.03.2014, 17:40
Shure Beta58 ali orginalna :) I naravno efekti vocal compresor,enhancer i reverb sa miksera i zvuci bas ok :)

Marco7
09.08.2014, 10:04
Evo drugari da vam predstavim novi singl i da se pohvalim sinoc nagradom za najbolj i aranzman na festivalu Stari Grad 2014.

Marko Gredic - Kunem noci
Tekst - Mirna Kosanin
Muzika - Mirna Kosanin
Arr - Ivan Lekic Studio Ton

https://www.youtube.com/watch?v=hVr5kkyKZC4&feature=share

Belmo
09.08.2014, 13:30
Vrh.

Cestitke na osvojenoj nagradi :D

velja87
10.08.2014, 20:17
Cestitam na osvojenoj nagradi. Kvalitet je uvek opstajao i u najtezeim vremenima i kvalitet ce uvek doci do izrazaja. Pred tobom je sigurno mnogo probijanja na estradi, ali budi siguran da ces isplivati, jer kao sto rekoh gore kvalitet mora da preovlada. Znamo svi kako je radio Aca Lukas, Dzenan pa su sada tu gde jesu. I tebi predstoji isto tako uspeh, a ako nastavis sa ovako dobrim kompozicijama mozda bude i ranije nego sto ocekujes. I Zagrljaj i Kunem noci su jako dobre. U svakom slucaju, zelim ti mnogo srece i uspeha u daljoj karijeri. :)

beronjan
11.08.2014, 11:27
Bravo Marko, super je sve :)
Veliki pozdrav