PDA

Pokaži Full Verziju : Roland VM-3100Pro Objasnjenje


miki2008
11.08.2010, 01:54
Ako imate zivaca zelio bih da mi objasnite ako ima neko dobre volje dali mikseta Roland Vm-3100Pro ima aumatizovane klizace tj da se sami klizaci povuku sami kada odaberem snimljenu scenu??? I jos nesto otvarao sam ga ima neki veliki prikljucak kao za hard disk pa me zanima koja vrsta hard diska ide i je li taj hard disk fazon ono za snimanje... i jos nesto uopste ako ima neko iskustva neka mi kaze da li se na ovo nastimati ton dobar ja sam dosta toga uspio i iznenadjuje me,mnogo cega moze da se napravi na njoj....Izvinjavam moderatorima ako sam ofulio mjesto teme:D:D:D:D:D

aleksandar72
11.08.2010, 15:33
Mislim da nema automatizovane klizace a prikljucak sluzi za konetktiranje interfejsa DIF-AT/RBUS, sa kojim bi kasnije konektirali pult sa digitalnim (recording) aparatima(TASCAM,ADAT,MDM,SEQ...)
Iako ne posedjuje "motor-fadere", postoji mogucnost za memorisanje kompletnih setupa.

Pozz

miki2008
11.08.2010, 17:10
Sve sam nasao i razumio ali ne govorim o prikljucku na zadnjoj strani miksete koji se zove RMDB 2 nogo o prikljucku kada se otvori mikseta od dole pa na ploci maticnoj ima prikljucak kao za hard disk e to me zanima sta je to?

miki2008
18.11.2010, 00:50
Naime ako neko stucan procita ovo molim da mi pomogne...ovako zanima me posto na internetu ne mogu da prikupim dovoljno podataka za mixer roladnd vm-3100pro dakle zanima me koja zvucana karta bi uopste trebala da ide uz ovu miksetu i da li uopste postoji neka programska podrska kada se mikseta koristi u studio varijanti..ako ima neko strucna osoba a imala je izravan kontakt sa tim uredjajem da mi da neka ubjanjenja

kina
05.04.2013, 06:26
Pozdrav kolega Miki, evo i ja sam dobio prije dva dana vm3100pro, proveo sam oko 2-3 sata na njemu. Kako si ti zadovoljan opcenito jer nisam imao priliku da je jos koristim live?

Srdacan pozdrav i hvala unaprijed na odogovoru.