PDA

Pokaži Full Verziju : SRETNI PRAZNICI


blatusan
24.12.2006, 13:16
LJUDI OD SRCA VAM SVIMA ZELIM SRETAN BOZIC I NOVU GODINU I BAJRAM I DRUGI BOZIC(NEZNAM KAKO SE KAZE :oops: ) DAO DRAGI BOG DA SVI MI IMAMO SRECE, ZDRAVLJA, RAZUMA I DUSE. EVO POSTO NISAM MOGO DA STAVIM NA UPLOAD EVO OVDJE LINK NA KOJEM JE LICNO MOJA NAJDRAZA PJESMA JA SAM SE ODRADIO DAKLE ZNATE STA VAS OCEKUJE :lol: UGLAVNOM SVAKO DOBRO I SVE NAJBOLJE OD SRCA ZELIM VAM SVIMA!!!!!!!!!!!


http://www.speedyshare.com/358812463.html

blatusan
24.12.2006, 14:22
Ako moze isto neko komentar, tu se nalaze slike od zenice mojih traktora, mene, pokojeg derneka, i sindelfingena, grad u kojem se trenutno nalazim u blizini stuttgarta, grad u kojem je MERCEDES nasto i u kojem se i dan danas pravi :lol: :lol:

salenis
24.12.2006, 20:46
Srecna Nova godina i Bozic i praznici tebi i svim muzicarima sa ovog sajta koji se trude da pomognu jedni drugima. Zelim sve najlepse, pameti, zdravlja, zena, svirki i para.

Pozdrav

klavijaturista
25.12.2006, 00:35
Sretan Božić i Sretna Nova 2007 godina svim kolegama muzičarima sa ovog najboljeg sajta na svijetu :D neka nam svima u našoj novoj 2007.idu svirke i pare da si kupimo što god poželimo i neka nam se sve želje ostvare.POZDRAV OD VAŠEG KLAVIJATURISTE!!!!! :D :D :D