PDA

Pokaži Full Verziju : UPLOAD


blatusan
19.12.2006, 23:35
Vzdra raja, postavio sam prije nkoliko sedmica pitanje na temu Zasto mi upload neradi i rekli su mi da ce se to sredit. I nema nista. Dakl kad bilo sta hocu da uploadam bio to mp3. ili ritmovi nece, uvijek mi pise Wällen Sie eine Bildtatei aus. To znaci da uzmem kao JGP format(SLIKA). Zasto i kako i kako glasi rjesenje?

salenis
19.12.2006, 23:42
Pokusaj da ga zipujes ili rarujes. Iako svi kazu, da rar nece da se uploaduje, ja sve sto uploadujem da je vece od 100kb ja to prebacim u rar.
Jednom sam hteo da uploadujem MP3 i pise da taj fajl vec postoji, ja sam ga samo prebacio u rar i uploadovao bez problema.
Pozdrav

yu-midi
20.12.2006, 09:12
Znam da imamo problema sa uploadaom i da nekada nece da radi onako kako bi zeljeli.Uskoro cemo pokusati da popravimo te greske ali trenutno niko od nas nema vremena.

Kod tebe Blatusan moguce je da fajl preveliki inace sve sto je sa winzip treba da funkcionishe bez problema.
Fajlove mozes negdje do 6-8 MB da uploadujes!

Alix
20.12.2006, 11:29
Ej ti blatusan,jesil živ jebo ti patku svoju?...Jarane napravi ko što mnogi rade-idi na onaj đavo (ne znam kako se zove stranica) i uploadaj svoj snimak i samo u postu staviš link i to je to-bez problema...Vidim da si imo radni tjedan čim si nasnimio novi material...Hajd da vidim šta je naš kolega snimio...Pozdrav!

blatusan
20.12.2006, 14:10
@ Yu-midi
Nije jer znam i prije sam uploado i pise makimalna velicina oko 6MB tako je prije bilo. Sad kad hocu bilo sta da stavim pise max velicina 25.000KB nekontam. Al probat cu danas da nesto stavim u zip ili rar.

@Alix
Jaro nisam nista snimo samo se jebem sa ritmovima konstantno, izludili me vise. A i poso i skola nemam vremena za disat. Haj javi se kad mognes.
Pozdrav svima i hvala, Alen

blatusan
20.12.2006, 22:56
Evo kad stavim u ZIP file ide. Hvala svima. Pozdrav Alen.