PDA

Pokaži Full Verziju : Europowe pmp2000 problem!!!


cash
04.07.2010, 16:03
Poz

Desava mi se da nakon 4-5 sati svirke mixeta pocne stopat, prekida zvuk koji daje klavijatura i mikrofon,,,,

RAdim na kutijama Behringer B215 xl....

Mixeta sam novu kupio prije 7-8 mjeseci..

gega
04.07.2010, 16:09
Kako sam ja cuo...to im je bolest...poseti servis :(

cash
04.07.2010, 16:11
Mozda ima garanciju, ,, al nije problem posjetit servis, al neznam sta imam od toga,,,kolko ce biti i to opet dugotrajno,, jbt kad u pola svirke kad je najbolje ona pocne kocit

gega
04.07.2010, 16:18
Ja sam imao model 5000 i nisam bio zadovoljan nimalo.
Zato je Dizajn cista desetka... koristio sam sa eurolive behringer zvucnicima...puna tri meseca ali samo iz tog razloga sto ga nisam mogao prije prodati. Nemam nista protiv Behringera no cinjenica je da ne pruza ni priblizno ono sto pise u opisu...pocev od izlazne snage pa nadalje.:)
Ako prosvrljas malo po forumu...upoznaces jos par ,,razocaranih,,bivsih vlasnika ove marke.

daxvr
04.07.2010, 16:20
moguce da je problem slaba struja,posto je mnogo osetljiva....

vladimir68
10.07.2010, 11:21
Ne bi želeo da omalovažavam Behringer ali prijatelju ˝koliko para toliko muzike˝ (Normalno da neznači da ako je nešto skupo da toliko i vredi,ali zna se šta se od opreme (modela)pokazalo isplativim pouzdanim i dobrim.Naime: pomenuti mixer nema trafo ( ˝ciglu ili pepeljaru˝ ) na koji smo mi navikli nego ˝sistem elektronike koji....˝ i koji se nije baš pokazao dobro za naše nastabilne napone (gde se sve tezgari kod nas).O napisanoj snazi 2 x 350-Watt (800 Watts bridge mode) power amp with full protection, nema ni govora (realno daj bože da ima 2x200w RMS).Što se tiče kutija ista priča (tamo ti je 15´ od 300w a kvalitet tog zvučnika diskutabilan) ali ajde kutije mogu da prođu a mixer menjaj (moje mišljenje i savet) za trenutno aktuelne mixere (koji su to, informiši se ovde na forumu čitajući postove ,pa zaključi sam).Nisi jedini razočaran u Behringera.;)

cash
10.07.2010, 17:12
Vjerujem druze da je to tako.. . morat cu ganjat neki dynakord polovan, bolje nego ovo smece. . . :) Tnx

Nenad023
10.07.2010, 19:35
Moze biti vise problema, jedan od problema je grejanje pri radu, ako je omaza zvucnika ispod normale ( desava se ako su kutije servisirane da serviser "pokvari" instalaciju u kutiji kod vezivanja i da ne namerno namesti paralelnu vezu medju zvucnicima i spusti omazu ispud potrebne) i samim tim zagrevanjem ona pocne da gubi kontakt. drugi problem je samo hladjenje mixete, ako previse radi a moguce da proizvodjac nije ubacivao kulere neg samo namestio ventilaciju ( ne znam model, a iskreno mrzi me da googlam) da se pregreje i jos jedan od cestih problema je ili da se poremeti kolo jer je nas napon los ( nije konstatntan 220v) i samim tim poremeti ostatk elektronike. Najbolje ti je da posetis servis.

Milan$
24.07.2010, 16:50
ja ljudi iskreno nisam nesto odusevljen ovim mixerom,ali posteno nisam ni nesro razocaran..moze to lepo da odradi posao za manje svirke...platio ga nov u mitrosu 220 e...odite na neke oglase pa vidite za 200 e koji polovni mixer sa snagom mozete da nadjete..NIJEDAN..a ovaj nov za te pare...kao sto kazu kolko para tolko muzike...inace ja radim svirke do 60,70 ljudi maximum i za oovaj broj ljudi,mixer me do sad nije izneverio..istina imam ga tek nekoliko meseci,ali za sad sljaka super...sto se tvog problema tice,nisam do sad imao takav problem,tako da ne mogu da komentarisem...poz