PDA

Pokaži Full Verziju : Problem sa SD karticom


erno11
11.06.2010, 16:33
Zdravo

Imam sd karticu od 2 gb.

Vec sam prebacio 127 pjesama- iskoristio 667 mb.

Hocu da prebacim jos pjesama, ali mi dodje neki error, error kod mi dodje i pise da je neka greska...

Sve je u mp3 formatu.

Sve sto sam znao ucinio sam..

Sta da radim? Da rijesim problem.
Dodato:
edit:Zaboravi nesto napisati.

Molim vas ako neko zna sta da uradim, da pomognem sto prije.

Hitno je.

aZZo
11.06.2010, 18:36
Pa kad bi napisao sta tacno pise u error poruci, mogli bi nesto uraditi. Moze da bude da je u samoj kartici. Prebaci te MP3 pesme sa kartice u neki folder i uradi sledece. Udji u My Computer, idi desnik klikom na karticu i izaberi Properties > Tools > Check Now... Zakvaci oba polja i idi Start. Kad se sve zavrsi Formatiraj karticu i iskljuci opciju Quick Format. Kad i to zavrsi pokusaj tad prebaciti pesme.

erno11
11.06.2010, 19:18
Pise neki error kod i da jos treba 675 mb da bi sve moglo stati.


Ali pjesme koje hocu su 1.90 gb :S:S:S

Vaxter
11.06.2010, 19:29
Imaš bed sektora na kartici.
Možda samo logički, a mozda fizički.
Uradi full format kartice.
Ako posle toga i dalje ne bude kako treba, jednostavno je pukla i to je to.

baltik79
03.11.2010, 23:25
Vaxter je dobro rekao.Ja bi se nadovezao da se desava i ovo.Udje virus na stik ili karticu.Ti vidis samo svoje stvari na njoj,a virus se pojavi kao skriveni element i nemozes da ga vidis,kao i dosta antivirusa.Lijek je ovaj:Odes u kontrolnu plocu(control panel)i otvoris folder option.Kliknes na View i ispod imas Advanced settings.E u tom polju se spusti do Hidden files and folders i daj kvacicu na Show hidden and folders.Da primjenis to podesavanje klikni dolje desno na apply.
Nakon toga udji u svoju karticu ili stik i pogledaj dali ima neki skriveni fajl koji ima svoju odredjenu tezinu koja i pravi ovakav problem.Obrisi taj fajl ili folder.Ali pazi da neizbrises neki sistemski element.