PDA

Pokaži Full Verziju : Nas DEMO-Poslusajte


salenis
15.12.2006, 19:36
Pozdrav svim muzicarima!
Salenis i salenis88!
Snimili smo demo - poslusajte!
Ja mislim da "ubijamo na mesto"
Najbolji smo, sviramo najbolje na ovom sajtu!
Kada cujete nas snimak postavicete nas za super-clanove, a mozda i moderatore!
Sviramo sve zivo od Ace Pejovica do Zeljka Joksimovica!
Ko slavi slavu ili zeni cerku nek nas pozove na PM!

Molim za komentar!

evo linka:
http://www.speedyshare.com/943171799.html

BasariStudios
15.12.2006, 20:18
Valjda ubijate, na 2 mesta, ne na jedno. Moracu da odustanem od muzike sada.
Nego reci mi, kako ste ovo uradili, svidja mi se, da i ja radim vako.
A ovaj pevac sto ga cuvas samo za svadbe, salji odma u GRAND produkciju,
grevota ovo da samo svadbama seta. A kad ZENIM cerku obavezno ste tu vi.

De maknite to, sramota da jos neko vidi i poslusa.

Pozdrav

Alix
15.12.2006, 21:45
Nedime prijatelju!
Ne ljuti se na mene ali ja mislim da ti ponekad imaš dugačak jezik i jake kritike...Pa momci se trude i ako su snimili to znači da su uložili vreme i energiju...E sad ti što si kritikovo blatusana,ovu dvojicu i pojedine-pa pobogu brate ako ne valja ne moraš ljudima da sje**š moralu...Dakle Jarani iz Niša (anastas i ovaj drugi) momci ovo nije toliko loše,al nije ni nešto ekstra...Dakle nije nešto vrhunsko ali svi smo mi počinjali iz nule...Ja kad sam 93-će počo harmoniku da razvlačim kod kuće isto ko da mačka crkaje-ništa s niščim...Ali ipak kroz neko vreme poznaje se napredak...Tako da samo se nedajte momci i ne slušajte ružne kritike,svi smo mi isti i nema boljeg od drugog....Samo imamo različite žanrove i tehnike svirke...Pozdrav!

blusa
15.12.2006, 22:01
no comment!
Nedime hoces mu ti aranzman da uradis :lol:

marco
15.12.2006, 23:41
Najbolje sto sam ikad cuo. Svaka cast momci. Ja kad se budem zenio, eto vas na mojoj svadbi. Da raznosite pice :)

Alix ne moras da se prepires sa Nedimom, jer koliko sam ja shvatio, ovo je zajebancija

DinO74
16.12.2006, 00:50
Ljepo je cuti kako ostali na ovom sajtu sviraju... Ovo je bas fino "otpjevano" samo mi zao ovih 0,40 feninga sto sam potrosio na download... Brate koji si ovo otpjevo..."Grand fest" slijedece godine je tvoj garantovano...Pozdrav !!!

salenis
16.12.2006, 02:02
Hej momci pa da li vi imate smilsa za humor. Pa ja i moj drug smo se zezali bre ljudi. Mislio sam da ce te se zezati a vi ste ovo shvatili ozbiljno. Pa ja sam pokusavao da falshiram sto vise a moj drug je svirao glusposti i sve to namerno. Pa ne mogu da verujem da ste pomislili da je ovo stvarno.
Ali evo postavljam sutra link stvarni demo.
i ovo ako zenite cerku je zezanje.

NE MOGU DA VERUJEM DA STE OZBILJNO POMISLILI

meko
16.12.2006, 02:21
Hej momci pa da li vi imate smilsa za humor. Pa ja i moj drug smo se zezali bre ljudi. Mislio sam da ce te se zezati a vi ste ovo shvatili ozbiljno. Pa ja sam pokusavao da falshiram sto vise a moj drug je svirao glusposti i sve to namerno. Pa ne mogu da verujem da ste pomislili da je ovo stvarno.
Ali evo postavljam sutra link stvarni demo.
i ovo ako zenite cerku je zezanje.

NE MOGU DA VERUJEM DA STE OZBILJNO POMISLILI

Ma da se zezate to je sasvim jasno, ma vidi se to nego vi nama postavite sad malo nesto sto je praavo i dobro za slusat.Ali potruditese da to bude stvarno dobro jer ja imam nameru da se stvarno jos jednom zenim.Vec je 99% gotova stvar, jer ja hocu i mogu e samo je problem u tome 1% dali ona hoce.Ha ha ha.

Alix
16.12.2006, 03:31
Anastas...Jebo li ti patku svoju da znaš...Čuj njega-zezo...E baš si mi humorista :lol: ...Da je to kolega Vlajko napravio pao bi na dupe od smjeha pošto je on veliki humorista na forumu...Ali sad kad sam i tebe čuo...Neka,neka samo se ti zezaj sa svojim IS-om pa kad ne htjedne više da radi videćeš đavla :lol: ...Sve najbolje pa se čujemo na MSN...Pozdrav!

salenis
16.12.2006, 06:35
He he drago mi je da ste sad shvatili foru mnogo ste mi nesto ozbiljni u poslednje vreme. Is nije moj vec od mog druga, ja sviram Gem-a. Stavicemo nesto ozbiljno da se cuje da se iskupimo, obavezno ovih dana. Pozdrav za Alixa i ostale

Ne mogu da verujem da ste pomislili da neko ne zna ovoliko da peva i svira pa se jos i reklamira i ima tezge, pa na prvoj tezgi bi izginuo. :lol:

BasariStudios
16.12.2006, 06:51
JA SAM TO NAPISAO CISTO STO SAM ZNAO DA JE TO HUMOR, JA SAM ZNAO
UNAPRED STA SU ONI RADILI, VAMA JE DUGACAK JEZIK NE MENI.
NE BLUSA NECU IM JA ARANZMAN RADITI, TI CES IM TO RADITI.
PA ZAR NE CUJERE KAKO PEVAC URLA KO NEKI SLON, IL STE GLUHI, VIDI SE TO
SAMO PO SEBI DA JE SAMO ZAJEBANCIJA I NA BAZI TOGA SAM NAPISAO MOJ POST.
POZDRAV

fico
16.12.2006, 11:06
Bas odlicno :P odma se vidi da je vrhunski pevac jer pjeva i gornju i dojnu tercu i kvintu od jedanput.
Ajde da vidim vas druge ko to moze.
Samo dalje momci uspeh nemoze da izostane. :P

Alix
16.12.2006, 12:44
Dobro Nedime vidim da stvaraš buku..Ali eto kad je kolega Blatusan stavio svoj demo na kojem se nije zezo nego je ozbiljno snimioa ti si ispljuvo njegov snimak...On je jedan između najboljih momaka na forumu i još je početnik i čovjek se uči a ti si mu zbio moralu nadole.Ako ti se nisu sviđalči snimci nisi ih trebo slušati...Znaš li ti koliko je momak uložio energije i volje sda to snimi?..Ali dobro sad nećemo o tome...Ja nisam nikakav muzičar (najslabiji sam od svih članova) ali nisi ni ti neki virtuoz ako ćemo ići realno...Ali nemojmo u detalje...Uglavnom momci samo radite i snimajte i ne slušajte ružne kritike,svi smo mi amateri koji se trudimo da čim više napredujemo...Pozdrav!