PDA

Pokaži Full Verziju : Tyros2 - demo snimci


tyros2
05.06.2010, 21:41
Evo momci nesto i od mene svirano doduse na Tyros3!

Napomenuo bih da ja nisam neki svirac i ponekad sviram neke manje zurke ,rodjendane i slicno!

Gresaka ima puno,a li ima i ona narodna: Star se Konj tesko uci,a ja sam krenuo u 30-toj i sve sto znam ili neznam naucio sam saam!

Svaki komentari su dobro dosli i negativni i negativni :)

Pozdrav!

http://www.youtube.com/watch?v=eUcHQuJ5L7w&feature=channel

zeljko
05.06.2010, 21:56
Dobar si ti ako tako kazes..sve u svemu solidno sviras...meni se svidja a sta ce reci ovi nasi profesionalci vidjecemo...Pooz

tyros2
05.06.2010, 21:58
Evo jos jedan snimak takodjer na manjoj rodjendanskoj proslavi!

Pa izvolite dajte komentare,,savjete sve je dobro doslo:

Sviram i pjevam i samim tim ,primjeticete greske:

Mikrofon je daljinac "Shure PGX"

Sve ide preko Tyros3 ukljucujuci i mikrofon i u njega je snimano!

Pozdrav!

http://www.youtube.com/watch?v=n99yVOU-XMw
Dodato:
Hvala kolega Zeljko!

Ima ti mnogo,mnogo toga jos da se nauci.....


Pozdrav!

nemanja 1982
05.06.2010, 22:07
Pa kolega i nije tako lose,naravno da jos moras vezbati,ali sve u svemu,fino.pozzzz;)

tyros2
05.06.2010, 22:12
Hvala kolega,pa posto sam cisti amater i to "nije tako lose" mnogo mi znaci!

Napomenuo bih da je prvi snimak sniman prekoo obicnog fotoaparata ili ti "camcorder" aparata.....pa snimak i nije nesto...


Pozdrav!

zeljko
05.06.2010, 22:30
Dobar si ti druze i lijepo pjevas da ponovim jos jednom...naravno ako treniras sviranje a i pjevanje dalje da ce biti jos bolje...Ovako je isto dobro...Poooz

danijel011
06.06.2010, 00:35
Odlično je ovo, fino zvučiš ;) Sviđa mi se ritam za Milančetovu pesmu, samo bi možda foršpil bolje zvučao sa nekom violinom ili harmonikom umesto sint. boje...
Samo napred ;)

tyros2
06.06.2010, 01:20
Hvala kolega,

Slusao sam jednom prilikom Hamdijin orkestar u Gradaccu

(Hamdija sad Harmonikas u Rio bandu)

i Klavijaturista je svirao ovu pjesmu sa slicnom bojom i tako da sam dosao na ideju.....svidjelo mi se


Pozdrav!

Ace
06.06.2010, 01:30
Bravo, nije lose.
Amater na Tyros 3?! Pomalo cudno :D
Ja licno ne volim uzicko sa Micin hard brass, harmonika si je harmonika za to ali, u svaki slucaj dobar si :).
Koliko dugo sviras?

brnjeuska74
06.06.2010, 05:08
Admire spremi se za Juli ;) stizem u Atalantu !!

GOKOARSOV33
06.06.2010, 05:41
Dobar si ti brate meni se svidja nisi tako los kao sto ti kazes samo idi dalje i vezbaj a imas potencijala za pevanje mozda nisi malo siguran ali ok je bice bolje BRAVOSSSS

gega
06.06.2010, 10:30
Bravo... deljesh ti to samo tako :D
Za hoby muzicara ....,cuje se da si ulozio puno truda a i u opremu bogami.
Sami tako nastavi. Sve najbolje;)

tyros2
06.06.2010, 14:45
Hvala kolege!

"Acekorg" :

Da na moju zalost stvarno Amater......U USA sam dosao 1998 a prvi neki PSR-cic sam uzeo 99-te i poceo pomalo da istrazujem.
Kako sam uspjevao da uhvatim poneku notu tako su moje zelje pocele da rastu sve vise ,i od tada sam uzimao sve najjace Yamahine aranzere pocev od PSR-530,pa 9000,T2 i sad T3,a i jos neke .
Amerika mi je ipak Financiski pomogla da mogu sebi priustiti ovaj luksuz.........

Inace nisam imao ucitelja....

Ne sviram i nevjezbam cesto jer nemam vremena,posto puno radim a i porodica je tu...tako kad se nadje vremena onda se svira itd..

Hvala jos jednom u svakom slucaju...

romario
06.06.2010, 22:48
Hvala kolega,

Slusao sam jednom prilikom Hamdijin orkestar u Gradaccu

(Hamdija sad Harmonikas u Rio bandu)

i Klavijaturista je svirao ovu pjesmu sa slicnom bojom i tako da sam dosao na ideju.....svidjelo mi se


Pozdrav!

Jel te ovaj harmonikaš?
http://www.youtube.com/watch?v=0S1QQ4vhzoE&feature=related

tyros2
06.06.2010, 23:26
Da da upravo taj....

Prije paar godina imao je drugi orkestar,bili neki mladi momci....

Inace vrstan harmonikas.

romario
06.06.2010, 23:36
Znam ,
svirao sam jedno vrijeme s njim .
Hamdija je prva liga,puno mi je toga pokazao ...
Inače je iz Vinkovaca...

tyros2
07.06.2010, 01:40
I iz Vuckovaca kod Gradacca!

Zivio je paralelno u oba mjesta.

Imao sam i ja cast da pjevam sa njim uz njegovu harmoniku....i sta reci.

Perfektan!

Pozdrav!

jovo61
20.03.2011, 14:51
svaka cast druze ,lepo zvuci pozzz

brnjeuska74
21.03.2011, 19:38
Admire mogao si postaviti nesto i od novog materijala da se cuje ;)

VUNIMRAV
21.03.2011, 20:56
Admire,steta sto kolo nije snimljeno kroz mix pa da imamo bolji uvid,inace korektno je to odsvirano.
Sto se tice pevanja,ima jos toga da se poradi,ali imas nesto sto samo Bog daje,a to je lepa boja glasa,imas i "prirodan'ukras u pevanju,ali ga trebas,ucvrstiti.
Sve u svemu imas veliki prirodni potencijal,a ostalo je na tebi.
Svako dobro i samo napred!

tyros2
22.03.2011, 03:28
Hvala momci,

Inace meni pjevanje ide bolje nego sviranje,ali trudim se.

Na ovom forumu ima izuzetno dobrih sviraca i rado bih volio da sa bilo kojim od vas momci zapjevam.

Imao sam cast da pjevam sa kolegom "brnjeuska 74" i bilo mi je veliko zadovoljstvo.Izuzetan muzicar!

Pozdrav!

Glorious
22.03.2011, 14:17
Nije ovo lose :)...harmonijski solidno odradjeno a sto se tice desne ruke treba jos vezbe ali naravno ponavljam se nije lose...mislim da malo obratis paznju na trileraciju jer ti ne treba bas svuda triler :) a sto se tice onog Uzickog, gde gde si ispao iz ritma ali je zvucalo kao da si otisao u sinkopu pa si se izvukao :).....ma dobro je to care, samo peglaj bice to vrh....svako dobro i srecno u daljem radu...

brnjeuska74
22.03.2011, 19:42
Drage kolege samo da nadodam da sam imao veliku cast i zadovoljstvo videti se sa nasim drugom tyros2 proslog leta. Covek je kako veliki ljubitelj muzike tako i veliki domacin. Ince kolega i drug tyros2 je odlican show man i veoma lepo peva !!!! To da napomenem !!!