PDA

Pokaži Full Verziju : nokia n73 music edition


dejanmaksic
02.06.2010, 13:37
zdravo,stize mi n73 music za 2 dana i hteo sam da vas pitam posto je telefon polovan sta se najcesce kvari i sta da proverim kad mi stigne?

misa1265
02.06.2010, 14:10
Ja ga imam od maja prosle godine i nista mu ne fali ovako,sve radi(isto je kupljen polovan),samo je mojom greskom pukao displej.Veoma dobar izbor kolega,nek' sluzi puno vremena..pozz;)

Marko__ns
02.06.2010, 15:07
Prvo pogledaj da li je stvarno Music Edition ili obican. To ces videti jer ima notu sa desne strane. Treba da ima karticu od 2Gb. Ja do sad nisam imao kvarove osim sto se malo botuje ali to je normalno za stariju N-seriju. pozz :D

aZZo
02.06.2010, 17:21
sta se najcesce kvari
Pa to je Nokia, to se ne kvari :P Hehe Salim se. Da proveris gde je napravljena, da li je finska ili neka druga zemlja u pitanju. I po tome ce ti biti sve jasno. Da proveris sam punjac i ostale kontakte na telefonu, pop port i ulaz za punjac, bateriju, memorisku karticu. I obavezno ga ugasi i upali. I ako ti pri dizanju bude pisalo Nokla umesto Nokia, bacaj to :P Hehe Opet sala. Telefon je odlican.

skoricnik
02.06.2010, 17:32
Proveri dzojstik, prikljucak za slusalice/racunar i prikljucak za punjenje.
Obavezno proveri da nije NOKLA ili ANYCOOL, kad je dobijes pogledaj ispod baterije sta pise.
Sto se tice sofware-a i slicno, to veoma lako updateovati na S60V3 (9.1), tako da se tu nemoj brinuti.

Pozdrav