PDA

Pokaži Full Verziju : Sp jar 2010


harisfaz
14.05.2010, 16:59
eh...počinje ludilo za manje od mjesec dana, a posto znam da ovdje ima fudbalskih fanatika, odlucio sam da na ovoj temi diskutujemo o ovome dogadjaju.. ko je vas favorit? za koga navijate?? koliko ste razocarani Maradonom i njegovim nepozivanjem nekih od najboljih igraca Argentine :D ?? ili mozda Dungom i nepozivanjem Ronniea?

ja, kao i dosad, navijam za Španiju, jednostavno, sve sto ima veze sa Španijom volim, tako da ću, kao i uvijek, bodrit furiju ka svjetskom zlatu...jednostavno, imaju po meni najjaci sastav, i nije ni cudo to sto je Del Bosque rekao da mu je bio velik problem objaviti prosireni spisak od 30 igraca..:D

milanceshow
14.05.2010, 17:57
A Spansku musicu? :)

Ja navijam sa nase!!!

Burli
15.05.2010, 00:40
Ja sam za početak kupio Paninijev album i iznenadio se kad viđoh da mi treba 638(šest stotina trideset osam) sličica da bi popunio isti... :)>-

Dell
15.05.2010, 00:46
jeli Burli to uspomene na italiju '90 (i sneki) pa te zelja minula za slicicama a :) a sto se tice natjecanja navijam naravno za nas balkance i jugoslavene, za Srbiju ;) ali ima Hrvatska da osvoji Europsko sljedece :P

milanceshow
15.05.2010, 05:20
Naravno Delll!!!

Dell
15.05.2010, 11:07
inace spanska musica :lol: :lol: :lol:

aleksandar031
15.05.2010, 11:30
Nesto su mi simpaticni ovi iz Severne Koreje,vec su objavili konacan spisak od 23 igraca:)
Za njih navijam, pored nasih naravno:)

Enes-am21
16.05.2010, 01:06
eh...počinje ludilo za manje od mjesec dana, a posto znam da ovdje ima fudbalskih fanatika, odlucio sam da na ovoj temi diskutujemo o ovome dogadjaju.. ko je vas favorit? za koga navijate?? koliko ste razocarani Maradonom i njegovim nepozivanjem nekih od najboljih igraca Argentine :D ?? ili mozda Dungom i nepozivanjem Ronniea?

ja, kao i dosad, navijam za Španiju, jednostavno, sve sto ima veze sa Španijom volim, tako da ću, kao i uvijek, bodrit furiju ka svjetskom zlatu...jednostavno, imaju po meni najjaci sastav, i nije ni cudo to sto je Del Bosque rekao da mu je bio velik problem objaviti prosireni spisak od 30 igraca..:D

eh ovako raja...da se izvinem...ovaj post, na harisovom nalogu, sam ja ustvari ja napisao..inace, haris i ja smo braca, a ja sam taj dan, sjeo za njegov kompjuter i, ne gledajuci da je on logovan, napisao ovu temu, a kasno sam shvatio...pa eto, nek se zna...haris inace ne prati fudbal...:D

izvinjavam se..

zenicanin
16.05.2010, 03:06
navijam za srbiju mozda naprave nesto poput hrvatske 98 godine BIG SURPRISE! al mislim da ce englezi, argentina i spanija daleko dogurat!

Sejox
16.05.2010, 13:36
@Enes-am21

A znaci to si bio ti....:)

Svojevremeno sam ja na jednoj "fudbalskoj" temi,kao nesto kritikovao Spance.
I onda mi je nick @harsisf odgovorio,"malo jacim tonom", nesto kao u stilu,da ja bas izgleda ne pratim dovoljno fudbal i da nisam bas dobro komentarisao.
E sad mogu zakljuciti,da si i onda opet bio ti @Enes-am21,posto ti brat
ne prati fudbal.
Mozda jos neko od tvoje familije napise post,na nick @harisf....;)

Inace i dalje imam averziju prema Spancima,nisu mi simpaticni zbog nekih
aferima iz perioda dok je bivsa Yu igrala s njima,a ne zbog njihovog umijeca.

Ja sam za brazilsku skolu fudbala......masta,finta,dribling,improvizacija... .itd.

Vule
16.05.2010, 13:47
Ovde su neki izgleda veći Španci od samih Španaca...:lol:


Srbija naravno a zatim Slovenija (gajim odredjene simpatije prema svim republikama bivše YU,i uvek navijam za njih)...a posle toga...Brazil,Argentina...Englezi su mi ok...

misa1265
16.05.2010, 13:52
Srbija naravno,druge reprezentacije me ne interesuju.;)

Dell
16.05.2010, 14:33
sto se inace moje koncepcije nogometa tice ne volim bas toliko taj brazilski stil, jer nisam za nogomet u kojem se igraci isticu zbog driblinga i soliranja, da se razumijemo volim to pogledat i atraktivno je, ali ja vise volim igru koja se igra u engleskoj ligi, a ne reprezentaciji, jer oni bi trebali malo bolje svoju zemlju da predstavljaju, ja volim englesku igru koja je brza i meni je zbog toga atraktivna, gdje ima puno dodavanja, gdje se bas igra kolektivno, gdje nema izlezavanja i simuliranja. Inace sigurno ne navijam za Englesku :lol: , a na ovom SP-u izdvojice mi se u grupnoj fazi neki favorit, ovako prije nemam simpatija, naravno osim prema Jugoslavenima, a to su Srbija i Slovenija ;)

drakan
16.05.2010, 15:26
Ja ću da navijam za Srbiju. Pa 4 tetke su mi se udale u Srbiju! Navijam za njih!:D

driftkiller
16.05.2010, 15:56
Navijat cemo naravno za svoje, yu reprezentacije.
Nikom se ne damo..... :D

Vule
16.05.2010, 16:22
eh ovako raja...da se izvinem...ovaj post, na harisovom nalogu, sam ja ustvari ja napisao..inace, haris i ja smo braca, a ja sam taj dan, sjeo za njegov kompjuter i, ne gledajuci da je on logovan, napisao ovu temu, a kasno sam shvatio...pa eto, nek se zna...haris inace ne prati fudbal...:D

izvinjavam se..

A zašto ti Enese nisi kontaktirao nekoga od Moderatora da ispravi grešku koju si napravio nego ovako javno svima nama daješ do znanja kako si prekršio Pravilnik?

Možda bi svako od nas mogao da se uloguje sa nečijim nalogom,napravi pometnju na forumu i posle se izvine i napiše kako je "greškom" koristio tudje jer on i taj drugi koriste isti računar ili šta li već? A ti i Brat jedan računar a dva naloga...meni ovo ne pije vodu,a tebi?

Ova tema će da ide u LOCK dok neko ne otvori sličnu sa svojim nalogom,a vas dvojica...gledajte da sutra još nešto drugo ne pobrkate pa da bude belaj


A u celoj priči postoji još i nalog HARISFAZ...da i on nije nekom greškom upao sa istog računara?

Sejox
16.05.2010, 17:07
U ovoj cijeloj prici oko ovih naloga,stvari stoje ovako:

@harisf i @harisfaz je jedan nalog,to jest jedan covjek

@Enes-am21 je jedan nalog,takodje jedan covjek.

Dakle,dva brata a tri naloga,sto nikako nije logicno i naravno da je
prekrsen Pravilnik po vise tacaka.

Na zalost,podaci i evidencija su neumoljivi i sve se vidi i cudno mi je da
@harisfaz kao stari clan ima jos jedan nalog @harisf.

Takodje i @Enes-am21 koristi tudji nalog i otvara temu,a taj tudji nalog
je u stvari dupli nalog.

Ne zelim da ulazim u to,ko je koga u ovom slucaju "zeznuo" ali ce se hitno
poduzeti odgovarajuce mjere po Pravilniku,a vezano za dupli nalog i
koristenje tudjeg naloga za pisanje i ucestvovanje u radu foruma.

Uglavnom,nalog @harisf se trajno zakljucava,posto je dupli.
Nalozi @harisfaz i @Enes-am21 ce na "odmor" u skladu sa Pravilnikom,i
dogovorom administracije o trajanju Ban-a.

Nije mi drago,kao i nikome iz moderatorske sekcije,ali sve je bilo do vas.