PDA

Pokaži Full Verziju : Dynacord PM 600


MT775
01.05.2010, 11:36
Dalije neko imao prablem sa STANDBY tasterom i dali ga je moguce zameniti poceo je usred svirke da se pali primetio sam da je labav kao da je feder otisao pa se taster sam ukljuci...veceras nosim i snagas na tezgu ako mi dynacord otkaze da mogu da zavrsim tezgu--

dejantb15
01.05.2010, 13:13
Taj taster,kao i sve ostale dijelove za DINAKORD bi trebao naci u ovlastenim servisima.
Nađes u srevisu i oni ti zamene, a STANDBY taster se ja mislim moze i iskljuciti (ako ti ne treba, rastavi se mixeta i raskaci se taj taster).Moja preporuka je da ti to neki serviser popravi (jer mislim da nije na odmet da je ispravan).pozdrav

energy
01.05.2010, 13:43
To se jako jednostavno menja i moze u bilo kom servisu da se zameni.Ja ti preporucujem ako si u beogradu ilui iz okoline beograda da odes do megamusica posto su oni ovlasceni prodavci za dynacord, tj. imaju ovlascenog servisera.Pozdrav

Beethoven
01.05.2010, 17:19
Mozes pre toga probati da ga prsnes sprejom za potenciometre, ne moze da skodi a moze da resi problem.

Pozzz

Vule
01.05.2010, 19:02
Menjaj ga odmah,ume da pravi nezgodan problem...ako nemaš rezervni nov zameniš ga sa nekim sa kanala npr...oni za PFL nisu neophodni