PDA

Pokaži Full Verziju : PA 80 Korg cudan problem!!!


sleepwalkerbg1
29.04.2010, 22:29
Pozz kolege Korgovci. Kupio od drugara Korga PA80. Problem: NE reaguje propisno slider za ACC (onaj u sredini). Mislim da je slider OK jer kad odem u MIXER u meniju on smanjuje ili povecava one "kockice" prateci nivo klizaca . Pretpostavljam da to znaci da je sam klizac OK. Ali avaj, zvuk pratnje se samo neznatno smanji?! JA sam inace elektronicar/kompjuteras po struci , medjutim nov u svetu muzike i klavijatura.. Odmah sam skinuo sa sajta korgpa novi OS kao i factory set. I prc - Vratim klav u fabricko stanje a problem i dalje postoji?! Neka ideja? Mozda mi promiche nesto .. Thanx unapred...

alen248
29.04.2010, 23:30
Vec su mnogi imali problem sa tim i rijesili su ga sa fabrickim resursima, a koliko vidim ti si to uradio i dalj e postoji problem. Jedino mozda nisi uradio sve kako treba. Neznam da li si uradio sve sa pet disketa na kojima je fabricki set. Neznam probaj se jos malo backat sa tim. Mozda da probas neki drugi set kompletan sa Globalom.

sleepwalkerbg1
30.04.2010, 02:37
E pa ne gine mi izgleda.. tju da javim sta sam uradio samo da opichim backup mog posla dosadasnjeg... mada uradio sam i prvi put sve, svih 5 kom i opet nista.. probacu neki kompletan set..

sleepwalkerbg1
10.05.2010, 20:15
alen248 hvala na pomoci, uradio reinstall, ali evo novih muka..
Radi mi accompainment volume samo kad u GLOBAL > MIDI setings prebacim na neki od externih sequencera.. DEFAULT ne radi, ponasa se bash kako sam naveo.. A kad prebacim na accordeon1 poludi mi klavijatura, zvuk se izoblici itd. Nemam ja pojma sta se ovde desava.