PDA

Pokaži Full Verziju : Yamaha PSR 2700-vase misljenje


Svaba
26.04.2010, 19:17
PoZzz. . .Kakva je ovo masina?????Jel tacno da cita semplove???TnX:)

nemanja 1982
26.04.2010, 19:25
Ma druze ne verujem da ta yamaha ima sempler,nasao sam sliku na netu,cini mi se da je dosta stara klavijatura,ne znam,mozda nisam u pravu,neka me ispravi neko,ne bih da me pogresno shvatis ti ili ostale kolege..pozzzzz druzee..

danijel011
26.04.2010, 20:26
Klavijatura jeste dosta stara, mislim iz ranih 90'-ih ali tačno je da ima sempler, mada se semplovi ne mogu editovati u klavijaturi, i uopšte editovanje boja je dosta siromašno. Ako ti treba ozbiljna klavijatura za svirku, zaobiđi ovo ;)

zikoni
26.04.2010, 22:36
druze klavijatura jeste ima sempler i to 128 mesta za snimljene semplove sa strane ima mic ulaz i liniski preko koga snimas semplove ja sam konkretno ubacivao iz vsemplera boje i mogu da ti kazem da se odlicno cuju takoddje ima mogucnost da te semplove prebacis u aranzerski deo i stvarno se super cuje premda je starije proizvonje.mnoge klavijature nisu to imale inace je laka za rad i malo ih ljudi ima kod nas tako da sve sto te interesuje pitaj.Poz

grandia
26.04.2010, 22:45
zikone, ajd budi drug i kazi i nama gde ti nadjes sve te stare masine :lol:
ovo ti je vec 4.ta il 5.ta koju kupujes pa opet prodajes :confused:

zikoni
26.04.2010, 23:44
pravo da ti kazem sviram iz hobija i razumem se u klavijature sto se tice popravka i softvera imam druga koji radi u austriji i kad dolazi ovamo donosimi klavijature koje ja sredim ritmicki i provalim rad na njima i posle ih prodam nadam se da sam bio dovoljno iskren na tvom pitanju pozdrav