PDA

Pokaži Full Verziju : Pomoc oko Style Works 2.43 registracije


MikiPa1x
29.11.2006, 20:41
Imam najnoviju verziju na STW 2.43, 2uadt.no, 3udat.no i pin2. Posto par puta sam formatirao racunar i sad kad instaliram program i kad treba da ga registrujem sa fajl 2udat.no kaze mi da sam ga vec 2 puta registrovao i nece da ide dalje.
Recite mi sta da radim, molim vas ako neko zna da mi pomogne

fico
29.11.2006, 21:52
Jednom sam vec pisao o tome to ti je reg fajl koji se prilikom instalacije u njega isto upise da si instalirao taj program zato moras uvek da imas te fajlove negdeu jednom zip formati i kad ga trebas raspakujes ga u jedan folder a zip ti ostaje kao orginal neupotrebljen .I tako ga mozes koristiti dugo a taj fajl sto je raspakovan samo prilikom instalacije ili mozda jos jednom i gotovo .Neki programi su pravljeni i tako da ga moras i deinstalirati sa tim fajlom inace ga nece ukloniti sa kompa ili ti nece primiti sledece instalacije.Resenje za tebe je nadji ponovo taj fajl ili se javi meni na MSN pa cu ti dati .

sale0230
29.11.2006, 23:44
Pozdrav! Izvinjavam se sto se ubacujem, ali da li je moguce i da li je neko voljan da mi posalje na E-mail *********************** taj registrovani STYLEWORKS. Ja imam 1.99 DEMO verziju! Mucio sam se, ne mogu nigde da nadjem rdovnu verziju!
PUNO HVALA!

yu-midi
30.11.2006, 06:14
Tek sto sam izbrisao neshto od linkova sa starih postova vec pocinje opet.
Nemoj te ljudi da postavljate Email adrese u postovima zar nevidite ispod vasheg posta da imate u Profilu PM,Email,msn itd..
Sto se tice SW Programa ne smiju se postavljati linkovi niti bilo kakav yahooo mail,sa tim moze samo da imamo problema.
Posto se u ovoj temi neradi oko pomoci sa radom programa ova tema se zatvara.