PDA

Pokaži Full Verziju : Tasteri za Korg T3


spale
19.04.2010, 21:01
Moze li mi neko reci gde se mogu nabaviti samo tasteri (ne mikroprekidaci) bilo novi bilo polovni mada gotovo sam siguran da novih nema.
Unapred hvala...

amavrenski
20.04.2010, 14:18
ako imas postojece tastere, tj ako su popucali i nisi ih pogubio, mozes da ih polepis super leprkom. onaj kako se zove, super bond...

doktor87
26.04.2010, 14:06
Bolje mu je da nadje druge...jer ne moze tek tako da se zalepi! Mora da se pripremi povrsina...a ni tad nije dobro...ti tasteri su uvek u upotrebi lepice ih stalno... Bolje da nadje druge i da vodi racuna... Imam X5D pa znam sta pricam...mislim da su tasteri isti!;)

amavrenski
26.04.2010, 18:59
ja sam lepio bas sa tim super bondom ili kako se vec zove, i meni drzi super na i30. najveci problem je sto su tu zaprljani mikroprekidaci pa onda treba da stiskas kao manijak da primi komandu. ja sam kod mene na i30 prvo odrado sve mikro prekidace i onda polepio tastere, i sad radi savrseno bez greske. bitno je da se problem resi iz "korena"...

doktor87
27.04.2010, 12:12
Mikroprekidaci cesto i prave probleme...ja sam moje samo razmrdao i izduvao od prasine...posle su radili ok...samo sto se cesto prljaju...zavisi od prostora...da li ga prekrijes krpom kad ti stoji...

milepsr
27.04.2010, 12:18
Stavis milje :)

amavrenski
27.04.2010, 17:40
@doktor87: stoji mi u koferu i ne ostavljam ga u kafani kad zavrsim svirku. sve klavijaturei mikseta uvek idu samnom kuci. kuci kad vezbam, ako ga ne vratim u kofer trudim se da ga prekrijem peskirom, ili bilo cime drugim. ali ga naravno ne pokrijem svaki put...