PDA

Pokaži Full Verziju : yamaha dx21-memory protekt


buha
17.04.2010, 11:23
zanima me gdje ulazim da bih maknuo zaštitu,i imao bih par pitanja za tu kl.jer sam je upravo kupio i nema u njoj ničega i da mi neko objasni kako se rade boje kako se spremaju,i kad ja uđem u edit i meni samo gleda onu gornju stranu iznat dugmica onui stranu gde su plava slova i kako da to promjenjim
hvala

drakan
17.04.2010, 16:05
Mislim da imaš ispod tastera 16 gore desno Memory protect. Tu ćeš ući stiskom na taster CHARACTERS FUNCTION ili tako nekako. Ako stisneš 16 dobićeš memory protect ON/OFF pa ti promijeni kako ti paše. To je za ova žuta slova ispod tastera. A da bi aktivirao ove funkcije označene ljubičastim slovima, stisni taster COMPARE EDIT. Kad bih barem imao klavijaturu tu rekao bih sve, a ovako iz glave lupam! Pozdrav... Nađi nekog ko ima već sređene boje pa nek ti midi kablom prebaci i gotovo!

buha
17.04.2010, 17:56
hvala puno,al nema kod mene niko da ima midi-usb :S
Dodato:
ako ima keko u blizini zaprešića,da ima midi kabel za spajanje s kompom,ili dx11/21/27 da preko jedne na druge prebacimo boje nek se javi n privvat p...

drakan
18.04.2010, 12:09
Ja ti mogu pomoći da prebaciš boje ako imaš nekog ko ih ima na kljavi, s midi kablom bi prebacili. Ja nažalost nemam nikog ko ima DX21/27/11/100. Petak, subotu sam u Zaprešiću! Pozdrav...

buha
18.04.2010, 12:16
nema ni tu u ZAPU :(