PDA

Pokaži Full Verziju : korg triton le


klavijaturista
28.11.2006, 18:05
Ljudi gdije bih mogao nabaviti software za triton le.
hvala unaprijed!!!!!!!

Gago
28.11.2006, 22:02
Pogledaj tu,program je besplatni.

http://members.chello.at/lelibby/

Alix
28.11.2006, 22:18
GAGO jarane,jel ovaj program kompatibilan sa Korg Triton Classic?...Nadam se da si počeo da sređivaš svoj Pa800...Sve najbolje legendo,ljudi ovo je duša od čovjeka-kad bi neki bili bar pola kao Gago...Pozdrav !

shufter
29.11.2006, 10:02
Ja sam osobno imao malo neobičnih iskustava s tim programom. No ne mora bit da će i neko drugi imati problema. Imam Extrema i uređivao sam si programske banke N i E za „svoje“ potrebe, dok sam ostale ostavio netaknute. Nakon što sam si posložio sve kako sam htio, dogodilo se to da kad sam učitao taj PCG, većina programa i kombinacija su se „raštimali“. Neki nisu radili ili su zvučali u neku ruku najmanje čudno. Što je najčudnije, raštimali su se svi ostali, dok su banke N i E radile bez problema. Problem sam riješio tako da sam te banke resetirao na tvorničke (koje ionako nisam mijenjao). Eto možda nekom pomogne.

klavijaturista
29.11.2006, 18:27
Kolege puno vam hvala ako ista zatrebate javite ucinit cu sve sto mi je moci!!!! :D :D

kreso
01.12.2006, 14:17
Potraži na net-u program LeLibby. On ti je među najboljima za konverziju i rad s bojama. Ako ga ne nađeš, pošalji mi e-mail na private pa ću ti poslati ZIP, a imam i nešto dobrih samplova, samo morat ćeš ih sam prebaciti na flash karticu.

Pozdrav

yu-midi
01.12.2006, 14:19
taj program ima i na Download Centru mislim da je postavljen pod razno!

kreso
01.12.2006, 14:42
@ Yu-midi

Sorry stari, nisam vidio. Inaće program je totalno besplatan.
i nije kompliciran, samo vučeš mišem i slažeš što ti treba.

Nego imam jedno informatičko pitanje.

Na stranicama Diesel benda sam downloadao free program za editiranje Rolanda Xp-a.

I sad kad ga upucam u Pc (HP) kaže mi nakon instalacije i startanja da ne može naći VBRUN300.DLL i ne pokreće se. Znam da se radi o nekom Visual Basic driveru, no nije mi jasno kako drugi muzički programi pravljeni u Visual basicu rade i bez njega :?:
Dali da mu taj VBRUN300.DLL puknem u SYSTEM directori ili gdje da ga pokrenem ?