PDA

Pokaži Full Verziju : Med


doktor87
04.04.2010, 14:08
Ljudi kako sam sinoc imao dozivljaj!!! Zezali smo se ja i devojka...krenulo da se radi, znate vec sta i meni sine jedna ideja! Odem po malu teglicu meda koju mi je ona letos donela sa Tasosa i umocim prst, pa namazem malog glavonju...joj al je dobio tretman i to 2 puta! :D Topla preporuka svim kolegama i koleginicama!

Vule
04.04.2010, 14:41
Odem po malu teglicu meda koju mi je ona letos donela sa Tasosa i umocim prst, pa namazem malog glavonju



:lol:

Šta da ti kažem Brate...porašće,pa će moći direkt u teglu...:lol:

milepsr
04.04.2010, 17:02
Jooooooooooj ludaceeeeeee =)) =)) =))

Gde ti pade to na pamet =)) =))

bokajunior
04.04.2010, 18:59
...i onda je med prokisao umesto da se useceri.=))=))=))

Samo nam nisi lepo objasnio za "treman od dva puta". Da li si to dvaput mazao malog glavonju ili...?:?

U svakom slucaju svaka cast za hrabrost!

zeljko
04.04.2010, 20:38
Ahhahhahahha jbg nemora biti med moze naprimjer i slag sane:D

bokivelik
05.04.2010, 00:21
Sto nisi probao i treci put u tu malu teglicu?:confused::lol:=))=))

Vaxter
05.04.2010, 00:24
Nije mogao vishe...
Ste i vi primetili da posle petog puta malo omlitavi?

nesaband
05.04.2010, 00:54
niste fer.
nemojte coveka vise da zezate da ne bude posle kao sa Ildom i sabanom da moramo da se izvinjavamo:lol:.
Mislim,svi smo ravnopravni clanovi.
Nego nisam razumeo,sta je bilo dva puta?:-"

bokivelik
05.04.2010, 03:29
Pa dva puta je probao i bilo mu slatko....:lol:=)) a treci put se razvukao.
Mislim na med.:p
Vaxter
Cudna je to pojava posle petog puta da se omlitavi. Neznam kako si dosao do tog zakljucka?:confused::lol:

Dell
05.04.2010, 17:23
to me podsjeti na jedan vic, kad se zalio cigo doktoru da zena nece da mu pusi, a on rekao umoci ti "glavonju" :lol: u med pa ces onda tek da vidis, srece doca njega nakon jedno mjesec dana i pita: Pusi li ti zena? Kaze cigo: Ama, pusila bi ona, ali ne moze na red od djecu da dodje :lol:

Damir_Coma
05.04.2010, 21:55
hahahahahahah, Dellboy najjaci si.. =)).. Znam da tema nije vicevi ali si mi napomenuo jedan pa se nadam da se necete ljutiti ako ga napisem ovdje: Htjeli cigo i ciganka malo da osvjeze svoj sexualni zivot pa nagovori ona cigu da joj lize "macu".. al njemu gadno pa skonta da baci malo secera po njoj.. i super to islo kad kroz par minuta skoci cigo i govori: Zeno gdje su naocale?" Pa zast jel ne vidis dobro? Ama prdis zeno pa mi secer ide u oci.. =))

A to za posle petog puta je tacno, al onda promijenis ruku i on se napali, bude ko´ nov =))=))=))

svirko
05.04.2010, 22:20
@Vax...

pa jel ti to deda Svirko nabijaš kompleks??
Jbga, meni još nikad nije tako lijepo stajao, kako sad lijepo visi:D

bokivelik
05.04.2010, 23:07
Svirko
Sve u svoje vreme. Sticicemo te i mi.;)

milanceshow
05.04.2010, 23:49
A od cega je bio taj med?Znas....ima raznih vrsta meda!

Sejox
06.04.2010, 00:05
@Milance

Pa i ja sam to htio da pitam....
Mislim u kontekstu,da li je bio livadski med,med od bagrema,med od kadulje...
Bitna stvar je i da li je "vrcan" i u koje godisnje doba....
Inace sve te stvari uticu na ukus i kvalitet,da bi oni koji su ga u ovom slucaju
konzumirali,bili zadovoljni....;)

milanceshow
06.04.2010, 00:19
Da,Sejo to je vrlo bitna informacija....;)

@doktor87
Mozda bi fora bila jos bolja da uradis ovako!!!
Ima po nekim livadama trava koja kad je polomis pusta nesto belo.Kao mleko!!!To je neki mlec...Sigurno znas da postoji takva biljka,a ima je po svim livadama.
Uzmi taj "MLEC" (to mleko) pa namazi na vrsnjaka pa tek onda med preko toga!
Pa da vidis cudo posle toga!!!!!

Dell
06.04.2010, 00:26
auuuuuuu ne slusaj ove matorce, ima da se ceses po vrsnjaku citavo vrijeme :lol: dobro pa ti nisu rekli da stavis smokvino mlijeko hahahahahahaha

Sejox
06.04.2010, 00:35
A znas li Milance da su tu "mlijec",tu bijelu tecnost iz te trave,uvijek
nazivali "zmijsko mlijeko"....!!!!....ovo ako je vjerovati tradiciji....
Postoji vise vrsta tih biljaka,a jedna od njih je maslacak.

Ako pretpostavimo da se taj sok iz te biljke u narodu zove "zmijsko mlijeko",
dobro bi bilo dobiti odgovor,kakve su nuspojave i kontraindikacije u slucaju
upotrebe,u ovom slucaju....!

milanceshow
06.04.2010, 00:42
Pa ovako:
Svi znate da kad vas zasvrbi nesto,a vi nemozete da se pocesate.Pa poludite zbog toga.....
Pa tako ono nastavlja da svrbi i svrbi i svrbi,a vi nista ne mozete da uradite!!!!!

I onda vrhunac postizete kad neko,neka ili vi samo pocesate to mesto!!!E TO JE PRAVI OSECAJ!!!!!

E sad.......kad se ukombinuje taj MLEC i MED,a pritom imate "cesalicu" pored vas!!!!Mislim da je to vrhunska kombinacija!!!

Sejox
06.04.2010, 00:45
U pravu si...
Ali eto,ko prezivi,valjda ce nam ispricati....:)

Dell
06.04.2010, 03:07
plus sto treba bit zestoki mazohista za takvo nesto :D :D :D

Damir_Coma
06.04.2010, 08:49
Evo pogledajte sta se desi kad se igra s tim stvarima =))

http://www.youtube.com/watch?v=Zv-BD-C57pE (http://www.youtube.com/watch?v=Zv-BD-C57pE)

milepsr
06.04.2010, 11:51
plus sto treba bit zestoki mazohista za takvo nesto :D :D :D

Veruj mi da on jeste :D

doktor87
06.04.2010, 14:44
@milepsr

Ja jesam ponekad malo perverzan, i to to znas Bobo!

Da nesto razjasnim posto su se pojavile spekulacije na temu koliko sam puta i sta ubo u teglu...;)

Prvo sam ubo prst, pa namazao nju...verujte mi da mi se nije izlazilo odatle...samo jezik posle 20ak min poceo da mi je koci...:D Nisam navikao da jezicarim. Posle sam opet ubo prst, pa namazao vrsnjaka! E onda je ona jezicarila... Mogu vam reci da je bilo dooobro! E sad, sto se velicine tice...kad znam da treba da opstim tog dana samaram majmuna 2-3 puta da se malo ispraznim... a onda kad dodje dama...jos 2-3 puta....to je jedini nacin da se ne ispraznim kao konj po njoj za prvih 10ak min... :D

E pa milence, kupi i ti teglu meda pa mazi Karolinu! :D Videcu da ti nabavim ili pozajmim ovaj moj sa tasosa...samo da mi Katarina ne provali! Moracu da kazem da smo ga nas dvojica potrosili, sto nece biti tesko za poverovati! :D

milanceshow
06.04.2010, 15:23
Neka hvala doktore!
Trosi ti taj med sa tvojom PIPI.Ja cu vec da se snadjem.Ili ponudi nekog drugog...........Nisam ti ja za te kombinacije!!!!! =))

Dell
06.04.2010, 15:53
ma doktore pusti ti ove moje starije kolege, to njima krivo sto oni ne mogu tako ko ti :P samo ti rokaj medeno kolo sa svojom malom :) i ne slusaj ih ovo za mljec iz biljaka :lol:

Vule
06.04.2010, 16:44
@ Dell

Kada ćemo da čujemo neku "pikanteriju" iz tvoje "domaće radinosti"...napokon? :)

Sejox
06.04.2010, 18:55
@Dell

Ne kvari covjeku temu sputavajuci ga da dobije savjet od clanova koji
se razumiju u biljne preparate,i koji cijene i postuju tradiciju.
Ako covjek voli da uziva u raznoraznim ovozemaljskim stvarima,treba mu
i malo pomoci,da to bude jos bolje.

Mislim da Milance nije nimalo pogrijesio u receptu,pa sad ko voli....;)

milepsr
06.04.2010, 19:06
@doktor87
Neka neka, meni je zivot i bez meda sa Karolinom za sada dovoljno sladak :) Ali ako zatreba, znam gde trebam da se obratim :) Ali nemoj ti da se navadis pa da eksperimentises i dovatis i potrosis i babino voce u rakiji =)) Sta cu da jedem kad dodjem kod tebe a ti nemas alkohola.

P.S.
Spremi sutra ono italijansko vino, volem i ja vino da pijem!

Dell
06.04.2010, 23:31
ja sam jos mjesec i po pa farmaceutski tehnicar aBd i vjerujte mi gnjavili su me biljkama i biljcicama dovoljno za sav zivot :lol: tako da znam sta pricam, medjutim u praksi nisam upotrebljavao, Roki brate, radje bi da mu ti das kakav savjet, nego da ja pricam pikanterije kojih nikada nije bilo :lol: ali nadmasicu ja vas, zapamtite sta je cika Delboy rekao :P

milepsr
06.04.2010, 23:48
Ako ako, na mladjima svet ostaje (i ja sam ovde mladji =)) )

jeftabgd
07.04.2010, 00:03
Hteo bi samo da nadogradim temu sa sledecim artiklima,Eurokrem,Kinderlada,Nutela,slatko domace(bele tresnje:D,sljive i sl).sslagspray,razne vrste tecnih preliva od jagode,cokolade i sl.

Vule
07.04.2010, 04:58
@ Dell

Ja u tebe nikad nisam sumnjao...samo da te krene golgeterska forma ;)

Nego...da kažem ovim mladjim kolegama da ipak pripaze u šta guraju vršnjaka i čime ga dopinguju da im se ne desi da posle 30-te ne mogu da ga "usprave" ni sudskim rešenjem...

milanceshow
07.04.2010, 16:48
Koliko vidim iz Jeftinog posta,on moze da isprica neku zanimljivost!!!!! :)

bokivelik
07.04.2010, 17:20
Rolandinjos zar ga 'dell jos nije umocio? :lol:Mislim u med.:lol: Tvrdis ili pretpostavljas?:confused:

Milanceshow i ja sam primetio da Jefta zeli jos nesto da kaze?:D

jeftabgd
07.04.2010, 17:23
@Milanceshow-Za anal iskljucivo Eva sardina koja garantuje pored glatke penetracije i oralnu obradu partnerkine macke ili macora.Dok kreses macor lizucka jaja.=))

Vule
07.04.2010, 17:26
@ Jefto

Sve je dobro dok Mačor ne zagrize...:lol:... onda ga ne podiže više niko =)):lol:


@ Boki
Ne bih da budem indiskretan previše...Del će nam dati odgovor na tvoje pitanje

RadeKOKI
07.04.2010, 17:35
Nista bez svinjske mastje i kozijeg loja ! =))

doktor87
15.04.2010, 20:46
Ja preferiram GUSCIJU MAST!:D

zeljko
15.04.2010, 22:23
Ma daj ko nema zensku predlazem mu da kupi kilu sveze dzigarice:D=))

doktor87
16.04.2010, 00:22
Hahahah! Za ovu foru sam cuo! Kupis zivu svinju za 100eur i udri koliko oces! :D

milepsr
16.04.2010, 00:30
A zato si ti poceo da gajis svinje =)) =)) =))

Dare 82
16.04.2010, 00:33
Hahahahaha...Ima se moze se!

zeljko
16.04.2010, 00:45
ne mora svinja moze i druga divljac:Dja imam dva kera jedan musko drugi zensko pa mi ne da ovaj mamlaz nista sve on=))

Dare 82
16.04.2010, 01:14
Haha pa ti ga zavezi pa udri do mile volje!

zeljko
16.04.2010, 01:20
Ma daj covece sad bilo ovo njihovo parenje nisam mogao od njih da spavam....Ja im stavio ko fol pempase jer hocu da izbegnem podmladak a on frajer do ujutro vec to sve skino,prvo sebi pa onda njoj.A to da ga zavezem auuuuu onda brate ne samo da ja ne mogu spavat vec i citav komsiluk od njegovog zavijanja.

Opasna je ova priroda izadjes iz rupe i opet u rupu,=))

doktor87
17.04.2010, 19:47
Zaboravio si da takodje radis za rupu i oces da guras u rupu! :D:D:D

miditone
18.09.2010, 13:40
Nedaj Keru da spava nocu...zavijaj mesto njeaga celu noc. Pa kad ujutru bude ukomiran a ti na posao. Trebace ti vise snage,....budi musko. E sta sve covek nece da uradi za svog ,,kolegu"