PDA

Pokaži Full Verziju : Bas dugmici


darioc
22.03.2010, 10:53
Da li neko zna gdje bi se mogli nabaviti bijeli ili sedefasti bas dugmici za weltmeister harmoniku, u pitanju je S4 model

shtimerserviser
22.03.2010, 12:36
Neverujem da cesh da nadjesh u slobodnu prodaju,samo kod servisere za harmonike.Neznam dali bi hteli dati prodaju bez montaze.Pozz

zeljko
22.03.2010, 13:14
@darioc pa odakle si i koliko ti treba tih dugmica za bas? Dali pase od neke druge mozda harmonike ili mora bas od te serije??? Pozzz

darioc
22.03.2010, 14:02
Treba mi 120 komada, a vjerovatno da odgovaraju i od royal standarda ili neke druge weltmeister, uglavnom bitno mi je da su bijele boje. Od guerrini-ja ne odgovaraju,vece su rupe.

zeljko
22.03.2010, 19:26
Ajoj tebi trebaju kompletni basovi..Ja mislio samo par komada pa reko da se ovdje raspitam kod maistora..Nista onda potrazi dole nekog maistora pa da ti naruci najbolje rjesnje mislim.pooooz

boco1181
22.04.2010, 13:27
Treba mi 120 komada, a vjerovatno da odgovaraju i od royal standarda ili neke druge weltmeister, uglavnom bitno mi je da su bijele boje. Od guerrini-ja ne odgovaraju,vece su rupe.

Pogledaj ovu stranicu na netu http://www.yu-midi.org/forum/faq.php
Tu mozes da nadjes dosta stvari za servisiranje harmonika, naravno moras da imas nekoga u Njemackoj da ti poruci i donese. Pozdrav


Kolega,pa nećemo tako!!!

pročitajte i vi šta piše na toj stranici