PDA

Pokaži Full Verziju : Online igrice :-)


cevap
20.11.2006, 11:19
Jel igra ko? :D

Ja nashao pvu skoro, blesava totalno, treba strpljenja :D

http://s1.bitefight.ba/c.php?uid=19744

yu-midi
20.11.2006, 15:19
Prijatelju mani se igrica vidis sta rade sa ovim Playsatation 3 izginushe na ulicama.
Stvarno nevjerovatno taj Playstation 3 sada narucuju a tek u Martu 2007 isporuka,nadmashili su KorgPA800 :lol:
Al kad sam vidjeo da ú Americi po 36 h stoje u koloni da naruce i na kraju poceli i pistolji da rade :roll:

Alix
20.11.2006, 17:08
E moj mile paše ono nekad sjesti pa svu muku i stres iskoristiti na igricama...Malo se ispucaš i odmah se bolje osjećaš...A za ovaj PS3 mogu ti reći da je užas...To će narod da se pobije evo pisalo je u novinama da su u Japanu prodali 100.000 konzoli i da je došlo previše ljudi na kupovinu pa su uveli LOTO i ko je bio izabran mogo je da kupi PS3...E kad dođe kod nas u Slo kupiću ga baš da vidim dali je vrijedan 400eur...Pozdrav!

yu-midi
20.11.2006, 17:58
Kod nas u Austriji je 695 € moze sad da narucis a tek u Martu isporuka.
Srecom sin mi nije jos saznao, u srijedu ima rodjendan inace ogulio bi me kao i za ovaj prosli Playstation 2 :lol:

Alix
20.11.2006, 18:09
Ejh što ja nisam bio nekad tvoj sin...Ja se sjećam meni rođendan i spomenem ocu d mi kupi još tad jako popularan Game Boy crno-bjeli a on meni iza ušiju i veli: "uči školu šta će ti igrice"...Mile dođi kod vas i pripremi 95.000SIT (400eur) i kupi ga kod nas u Slo jeftinije će te izaći...Al kad ga kupiš pripremi i novčanik za BlueRay CD-jeve :lol: i za 100kg raznih čipova s kojima ćeš da dograđivaš PS3...Ej de ako ti nije muka javi mi se na msn da te upitam kako da skinem pojedinačan sempl s jednog seta i da ga krpim na drugi...Pozdrav!

cevap
20.11.2006, 18:43
E moj mile paše ono nekad sjesti pa svu muku i stres iskoristiti na igricama...Malo se ispucaš i odmah se bolje osjećaš...A za ovaj PS3 mogu ti reći da je užas...To će narod da se pobije evo pisalo je u novinama da su u Japanu prodali 100.000 konzoli i da je došlo previše ljudi na kupovinu pa su uveli LOTO i ko je bio izabran mogo je da kupi PS3...E kad dođe kod nas u Slo kupiću ga baš da vidim dali je vrijedan 400eur...Pozdrav!

Buraz ovdje ce mu cijena biti 600 evra :roll:

Alix
20.11.2006, 18:48
Kupujte kod najboljeg susjeda-Slovenaca :lol: ...Kod nas je cjena 95.000Sit (400eur) pa ako vam se čini kod vas skupo dođite u SLO i kupite jeftinije...Ej jaro Ćevapu šta je smisao one igrice "VUKODLACI" i "VAMPIRI"...Ja sam se logovo ali nemam pojma da je igram niti da idem u lov na ljude,ma ništa...Slabo sam je zakapiro...ebi ga bosanac :lol: ...Pozdrav!

Korgminator
20.11.2006, 22:29
HAHAHAHAHA...znam ih mnogo starijih od mene koji sebi kupuju takve stvari :D

PlayStation 3 je jedan obicni kompjuter...nema boljeg sistema za videogames od PCa. Dobar kompjuter, graficka kartica, sound kartica, joystick i to je sve a imas skoro ne ogranicen broj igara da kupis, downloadiras ilegalno ili kao freeware. Cak mozes i playstation igre da igras na PCu i da PC prikljucis na Televizor.

:D :D :D Ne bacajte lovu bez veze

Korgminator
20.11.2006, 22:30
O da ima jedna slicna Online igrica za kojom su djeca ludila ovde HAHAHA...zove se Tibia, samo sto je na Engleskom

Vaxter
21.11.2006, 16:13
Ja sam igrao malo Ogame, ali mi je brzo smorio.
Zato sam notpron igrao do besvesti.
Taman ga predjem, kad oni dodaju josh nivoa, pa opet jovo nanovo...

Ko hoce neka proba...
http://www.deathball.net/notpron/

cevap
23.11.2006, 12:23
joj a ja se ubi na ogame :D

imam 4 accounta :D

Alix
23.11.2006, 13:15
Jebo ga ti si se ufero plaho na ove online igrice...Idi se igraj s kakvom trebom,pusti igrice to dolazi kad je impotenca mala... :lol: ...Pozdrav!

cevap
25.11.2006, 02:13
Buraz, ja sam se po treci put, skoro ozenio, pa ti vidi. :D

Alix
25.11.2006, 03:06
Ej ćevapu negdje sam te gledo da sviraš harmoniku...Jel ti imaš možda kosu svezanu u rep?Ili ako imaš MSN pošalji na PM da malo stupimo u kontakt ako si za...Pozdrav!

cevap
26.11.2006, 11:59
Jeste buraz, to sam ja. MSN ne koristim, odavno, gubio sam svaki bozji dan po 3-4 sata na MSNu. Imam tamo preko 150 ljudi, i cim se logiram iskache odjednom po 10 prozora. E da ja ne bi ljude ignorisao i da se niko ne ljuti, prestao sam ga totalno koristiti :D

Alix
26.11.2006, 13:18
Vjerujem ti...Ali na sliki si stvarno ispo faca,tebi trebaju bar 2 žene... :lol: ...Ok onda ništa,mislio sam da ga koristiš al nema veze...Slaću ja tebi mail :lol: ...Puno pozdrava pa se vidimo na forumu...