PDA

Pokaži Full Verziju : Dilema Behringer PMP 1000 ili Behringer PMP 2000 ili Yamaha EMX 212S


mrkic
10.03.2010, 13:29
Pozdrav kolege,

imam dilemu koju moram do sutra da otklonim. Sutra definitivni idem u Mitros Music da kupim neki jeftiniji mikser i dilema mi je na Pomenutim Behringerima ili Yamahi. Cene su sledece Behringer pmp 1000 300 €, Behringer pmp 2000 290 €, a Yamaha EMX 212S 400 €. Nekako trenutno preferiram vise Behringere zbog cene. Treba mi za manje svirke kojih na zalost ima sve manje i manje i upravo zbog toga sam i najblizi Behringeru mada je Yamaha Yamaha cini mi se... Svaki savet je dobro dosao a sutra definitivno kupujem nesto...

bokivelik
10.03.2010, 13:35
Brate ja sa mojim bendom sviram ne Yamahi EMX5000 i zadovoljan sam dosta sa kristalnim zvukom dok kod Beringera mi je zvuk dosta plastican ako me shvatas tako da je moj savet za Yamahu.
Uzgred imas dosta postova napisanih o tome pa malo pretrazi Forum da vise saznas.

mrkic
10.03.2010, 13:38
Pregledao sam postove ali uvek treba jos imformacija:D. VIdecu sutra. Ima u mitrosu i klavijature i zvucnici pa cu da probam svaku a mozda ponesem i moje zvucnike i klavijaturu pa da probam bas direktno. Moram da vidim kolika je ta razlika izmedju njih. To meni treba za manje svirkice do stotinak ljudi.