PDA

Pokaži Full Verziju : GDE IMA DA SE UPISE skola za solo pevanje !!


cane612
04.03.2010, 16:32
gde ima da se upise skola za solo pevanje u BEOGRADU i kako te sve ide??? sta se sve radi da bi se uslo u takvu neku skolu?? I da li neko ko nema apsolutnog nikakvog teoriskog znanja moze to da UPISE ??? UNAPRED HVALA !!!

jeftabgd
04.03.2010, 17:34
Imajuci u vidu da imas 19 godina mislim da si zakasnio za redovno skolovanje.Mislim da to mozes da resis uzimanjem casova kod nekog.Ako nesto saznam javljam ti.

Niikkola
04.03.2010, 18:00
Mislim da je to malo glupo, redovno skolovanje, za svakoga ko ima ambicije prema bilo cemu treba da postoji skola, ma koliko on godina imao. Cane ako si iz BG javi mi se na private, spojicu te ja sa najboljim profesorima u BG za to

cane612
04.03.2010, 23:30
Mislim da je to malo glupo, redovno skolovanje, za svakoga ko ima ambicije prema bilo cemu treba da postoji skola, ma koliko on godina imao. Cane ako si iz BG javi mi se na private, spojicu te ja sa najboljim profesorima u BG za to
e ne treba za mene nego za jednu devojku koja ima 15 godina pa bi htela upise tako nesto hvala puno za vezice ali pricacu sa njom pa cu da vidim !!!

nesaband
04.03.2010, 23:35
raspitaj se u M.S. Dr. Vojislav Vuckovic u Kondinoj ulici ili u Stankovicu,ona ti je preko puta doma omladine u Beogradu.
srecno