PDA

Pokaži Full Verziju : Klavijatura vs Programi


muamerboss
02.03.2010, 18:13
Po vasem misljenju,da li je bolje i jednostavnije praviti ritmove direktno na klavijaturi ili u nekom programu(style works......)..uzecemo za primjer korgove klavijature (pa50/60/80/500/800....)...bas me interesuje..

EmirTotic
02.03.2010, 19:04
I jedno i drugo. Nesto je bolje na racunaru, a nesto u samoj klavijaturi. Kad to dvoje ukombinujes dobijas pravu stvar. Sve je to individualno, kako je kome lakse da se snadje. ;)

BasariStudios
02.03.2010, 20:27
Posle 10tak 12 godina ja se i dalje pitam kako se ritmove prave u StyleWorks???
A drugo pitanje je kad ljudi kazu PRAVITI RITMOVE sta oni uopste misle sa time???
StyleWorks nije nikaki program za PRAVITI sta nego samo Converter.
Izgleda da nerazumem pitanje...

muamerboss
02.03.2010, 20:40
pa moze se i preko style works-a praviti kako sam ja skuzio...nekako sa midi-em..

Vule
02.03.2010, 22:54
Ti si postavio temu sa pitanjem a ni sam ne znas sta si pitao?! :lol:


Ajde sad ja tebe da pitam da mi nabrojis tri programa pomocu kojih mozes praviti ritmove za klavijature na racunaru a ja cu tebi za uzvrat da nabrojim deset modela klavijatura na kojima mozes praviti ritmove? Moze?

pa da onda cela ova prica ima nekog smisla?

LAsER
02.03.2010, 23:37
Dobro kolege, jel moze i jedna tema da nema prepucavanja?
Ako znate bolje od nekoga neke stvari ne morate odmah poceti podjeb....

Niste se jel nasli u nekoj situaciji koja je djelovala za vas komplekosno a za druge sasvim normaln stvar. Pa imajte malo razumijevanja prema clanovima koji nisu strucni kao vi. Sta bi rekli da se prema vama doktori ponasaju kao vi prema clanovima foruma?

Da se vratimo temi: Kolega Style works ima editor ali nije editor u tom smislu da ti kucas ritam nego vise da ga editujes. Te i mogucnosti da ga konvertujes iz jednog u drugi format ili convertujes iz midi u style.

neconix
02.03.2010, 23:52
Kolega LAsER,

Meni stvarno nije jasno gde vi vidite neko prepucavanje i podjeb....
Ljudi samo iznose svoja misljenja u temi koja ionako nema nikakvog smisla.

realno.....;)

muamerboss
03.03.2010, 23:47
ja nisam postavio pitanje "koje sve editore ritmova imamo" vec koja je metoda po vama bolja...a ako ti kolega neconix znas deset modela kalvijatura u kojima se mogu praviti ritmovi,imas temu"hajde da se hvalimo" pa se tamo hvali :D

Vule
03.03.2010, 23:59
E Muamere sad moram da te malo kritikujem...postavio si pitanje bez ikakvog smisla i sad se jos ljutis,nije to u redu. Trebao si da navedes lepo na kakav nacin mislis da se moze praviti ritam u klavijaturi pa da postavis anketu pa da pitas ljude koji nacin im je laksi,a ti ne znas ni jedan program pa cak ni da se u STW ne moze praviti ritam...

a tema posto ama bas nikakvog smisla nema ode u LOCK