PDA

Pokaži Full Verziju : Yamaha EMX5000 - Serviser


MusicAngel
02.03.2010, 14:46
Pozdrav,
Da li znate neki servis, servisera Yamahinih uredjaja u okolini BG-a? Probao sam u SkyMusic-u ali su me veoma razocarali uslugom i ne mogu da mi rese problem. Rec je o klizacu, na Yamaha EMX 5000 mixeru, na Master EQ koji je polomljen i treba ga zameniti.
Hvala

MusicAngel
19.03.2010, 00:24
Dajte ljudi, je l' zna neko gde mogu da nabavim kapicu na klizacu za EMX5000? Strasno me nervira ovako bez iste... :(

Marco7
19.03.2010, 00:48
Drug ovlasceni serviseri Yamahe su ti Mitros music i pravi profesionalci i nabolji za delove pa lepo telefon ui daju broj sake i zovi da ti daju broj servisa . . .

mimiki
19.03.2010, 19:03
te kapice su zajebana stvar,ja izgubio na TR-u jednu glupu kapicu parce plastike i nasao samo kod jednog lika koji je slucajno imao i trazio mi 10eura za nju:lol: ja kupio obicne kapice i improvizovao i izgleda skroz ok.pitaj svrakana jel ima toga u mitrosu

MusicAngel
20.03.2010, 11:39
Zvao sam Mitros, to sam prvo uradio... Medjutim, Mitros servis je ustvari isti onaj u Sky Music-u.. a ne zelim vise da odem tamo, kažem vam, pošteno su me izvozali dve nedelje, i nisu mi ništa uradili... Jel' ima nešto drugo osim servisa u Mekenzijevoj?