PDA

Pokaži Full Verziju : s900 ili s710?


Milan85
26.02.2010, 02:39
Moze li neko da mi kaze koja je klavijatura od ove dve bolji izbor pri kupovini i da mi navede razloge? Hvala unapred.

Vule
26.02.2010, 02:59
A mozes li ti prvo da procitas Pravilnik (http://www.yu-midi.org/forum/faq.php) pa da postavis temu na pravo mesto?


hvala unapred

Milan85
26.02.2010, 03:07
Omaklo mi se jer non stop pratim diskusije o yamaha aranzerima, pa sam zaboravio da postoji drugo mesto za ovo pitanje.

A ta podebljana slova mi deluju nekako preteci, a ja ne volim da mi neko preti, bez uvrede.

I hvala unapred, na razumevanju :)

milanceshow
26.02.2010, 03:14
Ja nevolim da po forumu stavlja neko teme gde god stigne,a pritom da bude drzak!

Milan85
26.02.2010, 03:30
Razlog zasto sam postavio temu tamo sam upravo rekao, kao da se vama nije desilo da pogresite? Ili kao da niko drugi nije nekad postavio temu na pogresno mesto? Ja sigurno nisam drzak, nego bi vi moderatori mogli malo na kulturniji nacin da se ponasate prema clanovima foruma a to nije samo moje misljenje ovde...nista lose nisam ni rekao ni mislio. A ta podebljana slova, obojena, izvrnuta ili kako vec samo govore ko je drzak a ko nije! Najlakse je nekoga ukloniti sa foruma, zakljucati temu i naravno na sve to dati neki neadekvatan razlog.

Vule
26.02.2010, 03:34
Nije mi jasno kakav ti problem imas ali si napravio prekrsaj i uredno si opomenut...a opomene se i pisu tako da budu malo "uocljivije",kad vec ne vidite Pravilnik itd itd...

...da ne duzim previse...za ovaj deo oko uklanjanja sa Foruma si potpuno u pravu...a i tema ide "pod katanac"