PDA

Pokaži Full Verziju : kako da poklopim snimke


buha
25.02.2010, 17:11
imam snimak s vokalom i posebno sviran na klaviojaturi i to snimljeno
e sad me zanima preko kojeg programa da spojjim snimke...znači da ih poklopim jedan na drugi

Ace
25.02.2010, 18:30
Najbolje je preko "Cubase" jer mozes najtacno da poklopis snimke. Ali znas valjda i sam da mora obe da su u skroz istom tempo.

buha
25.02.2010, 20:07
da...sve je naštelano...samo trebam staviti jedan na drugi :S

svirko
25.02.2010, 21:43
Kao što ti je kolega @Acekorg rekao, u Cubaseu,

ali evo, mislim da je najjednostavniji program za to Audacity, a imaš ga i besplatnog, full za skinut sa NET-a.
Program nije velik, i stvarno je jednostavan, i dobar šta je najvažnije

buha
25.02.2010, 22:24
skinuo sam program..hvala puno
kakodalje.. :( kako da ih poklopim nisam našo
hvala

svirko
25.02.2010, 22:36
U Audacityju, otvoriš sa OPEN fajl jedan, u jednoj traci, zatim opet sa OPEN fajl drugi, i pritisneš REC.
I na kraju preslušaš snimak.
Ako je u redu, onda odeš na SAVE , i pitat ćete da li ga želiš snimit u mp3, WAV, OGG ili šta već. Odabereš u kojem formatu, i to je to.
Ali prije dobro preslušaj snimak, s simi ga kao AUDACITY PROJECT, tako da ga imaš i za kasnije.

STUDIOSOS
12.09.2010, 21:26
Najlakse ti je to da radis u cubase 5 u njemu ako i nije isti tempo mozes da ga nastelas ali ako ga nikad nisi koristio a tempo ti nije 100% isti bolje ti je da odustanes od njega jer u tom slucaju je veoma komplikovano

GOKOARSOV33
21.09.2010, 01:27
To mozes naj lakse uraditi sa Cool Edit pro kad ga otvoris pojavicetise nekoliko traka ili kanala ides na prvi track i sa levim klikom mausom kliknes na tu traku i otvoricese mali meni i piseti opcija INSERT ides na tu opciju i odma ce se otvoriti drugi meni i videces opciju Wave from File odabers snimak koji ti je i onda ok. Isto to uradis i za drugu traku .Kad to spremis onad odes na File i u meni pronadji opciju Save Mixdown As.. kad kliknes otvorise jos jedan prozor i tu izaberes format u koji zelis da ga snimis i gde zelis da ga snimis i to je to.