PDA

Pokaži Full Verziju : Diskusije


Vlajko
10.11.2006, 11:06
Daj KRESO sta ti je??
Neces valjda sebi da dozvilis da te iznervira jedan CINCILATOR koji se juce pojavio na forumu i sad prosipa neke svoje filozofije ?
Ti si postovao lom komentara od kojih ni jedan nije bio 100% bez veze. CINCILATOR tek poceo da kuca i nakon celih 17 postova vec poceo neke prepirke i vredjana i ponizavanja onih koji su drugog misljenja.
Ja bi u ovom slucaju zamolio Administratore za da upute opomenu Cincilatoru, jer stvarno nije fer da ovde lupeta i da te vredja kao da nemas pojma.
Da napustis forum to bi bio uspeh Cincilatoru i ako bi svi bezali sa foruma kad neko pocne da kenja gladan, onda Miki slobodno moze da zatvori stranicu i cao.
Zato prijatelju bolje ignorisi takve komentare i siguran sam da ce Administratori stati iza postavljenih pravila na forumu i konzikventno reagovati na preksaje.

pozdrav

elvis
10.11.2006, 16:32
..DOBRO LJUDI KOJI VAM JE KURAC,,TAKO VRIJEDJATI I TAKO SE PONASATI JEDNI PREMA DRUGIMA,,GOSPODINE KRESO VLAJKO JE POTPUNO U PRAVU,NEMOJ DA SE NERVIRAS ZBOG NIKOGA A POGOTOVO ZBOG OVOG CINCAROSA,,SVI MI ZNAMO OVDJE KO SI TI,,A JA MISLIM DA OVAJ CINCI MINCI ZASLUZUJE JEDNU CRVENU KARTU ZA SLIJEDECIH 217 IGRI :D :D ..JA MISLIM TAKO,ZBOG TAKVOG PONASANJA,,,OVA STRANICA NE ZASLUZUJE OVAKO NESTO :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: ,EH SAD GOSPODO YU-MIDI I VAXTER,,,SAH-MAT ILI???????????? :roll: :roll: ...POZDRAV SVIMA..

blatusan
10.11.2006, 18:58
Ja sam ovaj post postavio da mi neko kaze sta da uzmem na ovom pocetku. Al evo, ispade opet belaj. Ovo nevodi nicemu dobrom. Svaki treci post "belaj" ovaj ovom onako, ovaj nezna svirat, ovaj reklamira, ovaj krade. I ja mislim da je vecina nas ovdje dovoljno zrela da zna gdje se usutit treba. I nas balkanski ponos i temperament neda nam da salusamo drugog vec po nasem ili nikako. Ljudi dodzite sebi. Ja sam mislio da cu ovjde nesto naucit i da cu ko Kreso i mnogi ovdje moc prenosit to znanje nekom drugom nekad, a sta cu ja sad ovdje belaj. Ljudi presutite nekad i ta nasa NAGLOST nevodi nicemu.
A da vam kazem sto se tice klavijatura ozvucenja ritmova i boja, ja "DOBIO" naprimjer od nekog ritmove koji se kleo da su ritmovi boli glava, ja stavim u klavijaturu probam nista posebno, a taj se klete i dalje boljih ritmova nema. Razumijeteli me, svako ima svoj ukus i to je to. Za razglas ueti BEHRINGER i provesti 20 min. vise za stimanje ili kupit DYNACORD i samo prikljucit isti kurac rugo pakovanje. Sluh je bitan i volja za muzikom. Ja vas molim licno da se vise nezajebajete sa takvim stvarima ovdje. Pozdrav Alen.

Alix
10.11.2006, 22:09
Alene jaro ko kvari tvoj post?...Pa ljudi kakvo je ovo bjesnilo spopalo na YU-Midi?...pa de cinco umiri se pobogu čovječe ovo je javni forum i svako ima pravo da istakne svoje mišljenje a ne da se vređa odmah...Znate šta ja mislim da se dešava na ovom forumu...WEB Masteri sa konkurentnih sajtova se loguju pod nekim nickom npr cico,mico,pico,kitico,,,i stvore svađu i tako zavađaju članove i normalno cilj toga je da članovi sve manje i manje posjećuju forum i sam sajt...Pa pobogu ljudi šta vam je da pokušavate da bojkotujete ovaj sajt?...Muka vam što je YU-Midi najposjećiniji sajt na svijetu sa strane muzičara...Sad moram da nešto kažem pa iako me banuje jaran Mile...Dakle Javno J***m ******svakom ko na ovaj sajt dođe da bi nas zavadio,da bi kvario ugled samog sajta ili ko želi na bilo koji način da škoduje članovima YU-Midija...Ja znam da sam jako bezobrazan ali nemam brate živaca da više gledam kako dolaze ljudi sa par postova i nama stvore svađu skoro u svakom postu...To su špijuni sa drugih sajtova 100%...Izvinjavam se al ne znam kako da se drugačije izrazim i da izjasnim svoju ljutnju prema tim šupcima...Pozdrav!

blusa
10.11.2006, 22:20
Zivio govornik, nabijem ih i ja !! Idemo dalje..

Imam i ja yamaha ozvucenje ali nemam razloga
da se zalim na nju nikad.
Samo moze da se zali onaj ko nezna da radi sa
stvarima..
Poz..

blatusan
10.11.2006, 23:03
Svaka cast za ovaj sajt i za sve. Almire, moze biti i to da hoce da iskrhaju ovaj sajt. A znas ti ko je mene ovdje izivciro reko sam ti. Iz ljubomore. Samo neka ostane medzu nama to ime jaro. Samo ako se ovako nastavi na ovom sajtu, Kreso ima pravo, covjek hoce pomoc i na kraju bude izivciran. I ja cu da odem, al od mene ovdje svakako nema niko koristi,nazalost. Pozdrav svima koji su normalni Alen.

PS: MANJE PRICE VISE RADA!!

fico
10.11.2006, 23:55
Bogami ovaj nam je dobro razljutio Kresu .Nedaj se jarane .Ma ko god da te isprovocira ili neznam sta nije vredno da ti radi njega napustis ovaj forum jer sa tim je on pobednik .Mislim da ce Admin u kratkom napraviti malu reorganizaciju sajta i uvesti neka malo drugacija pravila koja se nece tolerisati kao do sad mnogo puta , ja jesam za diskusiju i razmjenu mislenja o ovoj ili onoj klaviaturi ili spravi koju se koristi u muzici ali svak bi pored i trebao da doda licno sam radio sa njom i nije me odusevila ili ima ju prijatelj i kod njega sam probao .
Ne znaci uvek ako neko procita specifikaciju neke sprave i da sve sto pise pase svima ljudima jednako . Neko voli mekan zvuk neko jake basove drugi opet samo snagu i zato je dobro dodati ono iz mog licnog iskustva .I naravno najvaznije u svemu do sviju ucesnika se ponasati maksimalno kulturno i prijateljski i uvazavati svaciji stav pa makar on bio u suprotnosti sa tvojim ,tek onda ce biti i svaka diskusija produktivna a ne cim napises prvi post kritikujes i vredjas sve koji su protiv tvog stalista .

fico
P.S
Znam da te je razljutio jer nisi primetio ni PP koju sam ti poslao .Budi mi ziv i zdrav . :lol:

Vaxter
11.11.2006, 04:11
I ja imam Yamahu sa RCF kutijama.
Nikad nisam bio zadovoljniji zvukom!
Sve je to nevazno sad...

cincilator, bilo ti je dosta!

Ovo je jedan direktan prekrshaj pravilnika!


BAN!

Vaxter
11.11.2006, 04:35
Sad sam se malo smirio, pa mogu i da razmishljam shta kucam...


Kreso, brate!

Ne znam shta da kazem na sve ovo...
Kao shto vidish, cincilatora sam banovao, jer je to, ipak, direktna povreda pravilnika!

Zao bi mi bilo da ti odesh.
Ja nikog, ko dolazi na ovaj sajt, ne poznajem lichno!
NIKOG!

Miodraga i teba sam nekako zgotivio toliko da imam osecaj da vas poznajem ceo zivot, a nikad vas, za ovih mojih, kratkih, 22 godine nisam ni video!

Ne bih voleo da nas napustish.
Ni kao dobar prijatelj, a ni kao kolega muzichar.
Tvoj savet je uvek bio valjan i rado prihvatan ovde.

Nadje se tako poneki koji misli da je posisao svu pamet ovog sveta, ali mi tu ne mozemo nishta, osim ovoga shto sam ja vecheras uchino.

Odmori se malo od svega ovoga, ohladi glavu, pa nam navrni opet.

Ipak si ti jedan od ljudi koji su pored Miodraga, mene i Adrijana najvshe doprineli razvoju ove strane.

Kako kazu, ti si ovde deo inventara! :lol:

Kao shto svi znaju, na stranici ce sad biti nekih drastichnih promena!

Nadamo se da ce one uchiniti da sve ovo ide nabolje...

Zato, nemoj nas napushtati, dragi prijatelju...

Vec smo ti nekoliko puta nudili da se priljuchish administratorskom timu, i ti si odbio...
Ponuda josh uvek stoji, bar sa moje strane, a mislim da se i Miodrag slaze...


Osalima se izvinjavam ako ih je ovaj moj post uvredio, smorio ili bilo shta drugo...

Jednostavno, bilo bi mi zao da na ovaj nachin izgubimo pod jedan dobrog prijatelja, a pod dva vrednog chlana ove, pa moze se reci i porodice...


Pozdrav svima!

Vaxter

yu-midi
11.11.2006, 09:57
Juce sam poslao Email cincilatoru i kao sto sam ocekivao nije odgovorio.
Znaci doshao je samo da podmetne vatru i to je to.
Ja sam josh jednom potvrdio BAN na sve i jednu adresu sa kojom je posjecivao sajt.
On je prvi ali kako je krenulo bice ih joh mnogo!
Zato mislim da bi nash prijatelj Kreso mogao kao Admin da udara Ban to bash nije teshko :lol:

Alix
11.11.2006, 10:36
To je bilo i za očekivati...Neću da navodim stranice s kojih dolaze webmasteri i njihovi prijatelji da kvare YU-Midi i da svađaju članove jer Mile i sam znam ko su oni ali trebalo je da se napravi 2 vrste članova...Dakle jedni članovi koji bi mogli samo da uploadaju i downloadaju stvari (ne sve neg one obične) a drugi (oni aktivni) koji bi imali pristup na forum i download do full-a...E sad kako se naš web master odluči tako nek bude ali ja mislim da bi se trebale pruzeti neke mjere uvezi toga jer svi članovi nisu podjednako aktivni...Pozdrav!

yu-midi
11.11.2006, 10:55
Sto se tice tih drugih stranica vec mi je poznato!
Do sada sam dozvoljavao i da pishu i da se reklamiraju shta su god htjeli.
Vecina od njih siguran sam pravi pritisak na svoje chlanove koji posjecuju ovaj sajt..
zasto si na forumu na Yu-Midi,zasto postavljas link na svojoj stranici,zasto postavaljs stvari za downlaoad itd....
Sto se tice promjena na sajtu to zahtjeva vremna,tako da ce potrajati kao sto sam naveo do kraja godine sigurno.

Sto se tice clanova koji dobiju BAN htjeo bi samo da napomenem da nema povratka na sajt vishe,ko jednom dobije taj se vise nebrise sa liste!

Alix
11.11.2006, 11:25
I probaj kad budeš mjenjo sajt da napraviš jednu vrlo važnu stvar...naime IP-Adress MAC-Adress DNS-Sever i WIN-Server zapamti od člana kojeg si banovo i stavi mu blokadu...Jer dolazi do toga da se član koji je bio BAN-ovan vrati ponovo gore pod drugim Nickom ili IP-Adresom zato ako možeš memoriši i blokiraj gore navedene podatke kako bi zagarantiro da se taj više gore ne vrati i pravi probleme na sajtu...Inače znam da imate sposoban tim moderatora i ljudi koji vam pomažu ali ako kako mogu doprinijeti ovoj stranici samo kaži nije problem prijatelju...Za uzvrat ne tražim ništa nego samo da ostane dobro društvo na YU-Midiju i da gore dolaze ljudi koji vole pomoći kolegama muzičarima...Pozdrav!

Vaxter
11.11.2006, 16:12
Postoji problem sa banom na MAC adresu...
Hteo sam to odavno da uradim, ali nije jednostavno...
Mogu da uradim sa socket konekcijom, ali tu me, najcheshce, zaustavlja firewall.

Kad koristim JavaScript, zaustavlja me browser...


Nije neizbodljivo, u svakom sluchaju, ali treba mi malo vishe nechega shto nemam za to.

VREMENA!

Alix
11.11.2006, 17:38
Ali banovanje jednog člana nije moguće...Sad sam sa rođakom mamlo se zezo dc++ i stvar je sledeća...Svaki user dobije od providera MAC-Adress,DNS,IP-protokol (statični/dinamični) i stvar je u tome da se ta ista osoba može npr. na poslu da priklopi na kompjuter koji ima drugačije adrese od domaće...I normalno napravi novi nick tako da ga niko ne prepozna na forumu jel ionako su većinom ljudi anonimni...(doduše ja imam mnogo drugova sa foruma koje poznajem preko msn-ja)...I stvar je u tome što mi se desilo više puta kad sam čito postove različitih članova da mi se je učinilo da piše jedna te ista osoba ali sa drugim nick-om...Npr. način na koji piše,rječi koje koristi il slično...Tako da bi bilo dobro kad bi se uvelo da postoje 2 grupe članova...Jedni nek budu zabušanti koji samo dođu da skidaju i preprodavaju a drugi malo aktivniji članovi jer vi ionako znate ko je aktivan a ko dođe samo da kupi stvari...Pozdrav!

PS:Za vreme znam da je muka,i svima nama je tako...ali polako nije žurba samo da se to napravi...Pozdrav!

Vaxter
11.11.2006, 18:34
Tachno, uvek moze da se ponovo registruje...

MAC adresu NE DOBIJA od provajdera.

Mac adresa je adresa koja se kupi sa same mrezne kartice, modema...

IP protokol je protokol, i on nije statichki/dinamichki, vec je IP adresa statichka ili dnamichka.

Vecina korisnika ima dinamichku, i to predstavlja velik problem po banovanju na IP adresu.

Ja mogu da banujem ceo segment mreze, na kome se korisnik nalazi, ali time cu banovati i sve korisnike koji se nalaze na istom segmentu.

Kao shto rekoh, mogu izvesti da banujem korisnika posebno po njegovom MAC-u, ali to se vezuje samo za tu mashinu, i to dok ne promeni modem, preko koga pristupa, ili na samom modemu MAC adresu.

Naravno, za drugim rachunarom je drugi MAC...
Kod drugog provajdera je, uglavnom, drugi segment mreze, shto se IP-a tiche.

Da ne duzim dalje...
Sve je izvodljivo, ali zahteva vremena..............

Vlajko
11.11.2006, 20:08
ja mislim da se sa uvodjenjem drasticnih mera spustamo na nivo onih stranica koje su ovde vec pomenute.

razdvajanje clanova u tri kategorije takodje mislim da nije resenje.

ako se ovde misli reklamirati i prodavati onda to nije ona stranica koja bila i trebala da bude. a to je ustvari Mikijeva stvar. ja mislim da je zamisao ove stranice, da je sve dzaba od muzicara za muzicare. Kraj toga se stvorio jedan "Knowledge Base" koji je stvarno za primer.

REKLAMA ajd tu i tamo, jos nekako, ali da se otvori SHOP za semplove, ritmove i ostalo to stvarno nije potrebno.
ko zeli da se reklamira nek plati YU-MIDI-u kao sto bi svugde platio za reklamu pa nek sam otvori svoj Online-Shop ako misli da trguje sa gore pomenutim stvarima. Zanimalo bi me dali se iko upita, koliko uopste kosta webspace za ovu stranicu a o traffic-u da nepricam i ko te troskove snosi ?

sto se tice BAN-a i nacine kako odstraniti nepozeljne posetioce stranice, predlozio bi da se postave malo stroziji uslovi za clanstvo na yu-midi.com.
na primer bi moglo da se svako mora prijaviti sa email-om koji ima kod provider-a preko kojeg ulazi u internet. anonimne email ne akceptirati. to je mislim lako proveriti pomocu "www.ripe.net/whois". znaci u toku posete proveriti IP i uporediti sa emailom. ako to nije to ukiniti registraciju i cao.
stim mislim da se mnogi nebi osecali bas anonimnim i da bi se malo ustrucavali s neumesnim komentarima.

a pre svega stranica bi trebala da bude samo ograniceno vidljiva za posetioce "Anonymus" i da nemogu oni da citaju kompletan forum ili cak da postuju komentare kao anonimni.

nerazumem se u php u koliko je to izvodljivo ali mislim da bi trebalo da bude, posto ima dosta stranica gde nemozes tek tako da udjes i da balegas kao velemajstor, napravis kavgu i onda se izgubis.

jos nesto da prilozim za one koje sam pomenuo uvezi biznisa sa fajlovima.
lepo je da covek naplati svoj trud ali verujte mi da nemozete vi napraviti toliko ritmova, semplova, boja itd., koliko neko moze da vam plati pa stavi sve za FREE ! i stim vam ukenja posao bas onako kako netreba. znaci apelujem da i vi radite sve u nekim prihvatljivim merama.

eto toliko s moje strane. nezelim da me smatrate nekim Filozofom ili Pametnjakovicem ali da je ovo moj website
mozda nebi imao zivaca kao sto ih ima Miodrag. Miki tebi skidam kapu.

pozdrav

Vaxter
11.11.2006, 20:36
Vec sam pomeno problem sa IP adresama, tj. dinamikom istih...

yu-midi
11.11.2006, 21:19
Sto se tice BAN to je sasvim jasno da nemozesh blokirati nekoga 100% ali zato mogu iskljucim njegovu registraciju pa ako se ponovu registruje i pogrijeshi opet BAN toliko kompjutera i mjesta nemoze da promjeni koliko puta mogu da blokiram ili izbrishem kao chlana.

Za SHOP nikada nisam ni mislio da prodajem sempove,ritmove,fajlove to bi bilo zadnje sto ovaj sajt moze da uradi.
Za download ce biti uvjek materijala dovoljno za svakog ko hoce i moze da radi moze uvjek da sebi napravi SET kakav pozeli.,znaci dobri ritmovi,dobri semplovi,i boje.
Probao sam sa Super-Clan da se nadju clanovi koji hoce da mijenjaju svoje licno i dobro uradjene setove i kao po obicaju samo par nas se nashlo da razmjenimo neshto.

Gledajuci na to da sam poklonio svoj backup i set na dosta clanova.SET na kojem sam mnogo vremena radio,blio kakav bio ali samo ja znam koliko sati sam rada ulozio kada sam kupio prvi Korgov aranzer PA80,ponekada sam znao da osvanem sa dvije pune pepeljara pored sebe :lol:
Nedimu je to poznato :D
Jos jednom ponavljam za download ce biti materijala a na sajtu pokusacemo da sto bolje dopunimo bazu sa tutorijalima i svim ostalim potrebnim kako bi svako za sebe ko zeli da radi na klavijaturama mogao da nadje pomoc.
Ja jednostavno vremenski a i moralno necu da radim vishe nizakoga za dzaba !
ovo za Envera pomoc sto skupljamo ce biti zadnje gdje cu nekome da dadnem svoj SET.
Ko nezna treba da nauci,ko nece treba da plati.
Neki od clanova znaju o cemu pricam,ali o svemu cemo da razlozimo sto dedaljnije kada za to bude vrijeme.
To shto Nedim hoce da reklamira i da prodaje,to su stvari na kojima je radio i moje misljenje da svako za svoj rad i trud ima pravo da trazi neku pristupacnu cijenu.
Nedim ce da dadne svakome semplove ili boje ali mjesec ili godinu rada na klavijaturi mislim da niko nemoze da pokloni.
Ja jesam poklanjao nadajuci se da ce se josh neko naci ali :(
nije bilo mnogo spremnih na tako neshto.

Alix
12.11.2006, 12:17
To Mile to si odlično reko...Ako ko zna da pravi setove i trudi se nek svoje znanje i trud naplati...Dakle jebo ti ono skini-stavi-sviraj...Nego Sedni-ogrej dupe-napravi...Jer stvarno naš balkanski narod je bezobrazan...Nisu svi al većina jest...Svi mi znamo kakvi su pojedinci jer cjela bivša juga je živjela isti stil života i nema razlike među nama...A Vaxteru druže ja sam u prejašnjim postovima napomeno da se školam u Sloveniji tako da znam sručne reči da izgovaram u Slovenskom pa ako pogrešim nemoj da kritikuješ :lol: jebiga trudim se...U glavnom šta da god da se odlučite imate moju podršku jer znam da ćete napraviti ovaj naš YU-Midi da ostane najbolji sajt ko što je uvjek bio...Pozdrav!

kreso
13.11.2006, 10:30
Pozdrav dragim kolegama i prijateljima !

Eto, kao što vidite nisam vas napustio, jer nakon toliko vremena druženja jednostavno ne mogu. Ipak imam ovdje previše dobrih i dragih prijatelja, kojih kako kaže Vaxter nisam nikad vidio a opet su mi srcu prirasli ko da se znamo 100 godina.
Hvala vam na podršci.
I meni je žao što sam planuo i tako impulzivno reagirao i nastupio, ali kao što sam reko. Sve što znam iznosim iz vlastitog iskustva i prakse. Znam da nisam uvijek u pravu, ali to svaki put istaknem da ako neke činjenice iznosim da možda postoji bolje, ali da još nisam provjerio ili čuo. U ovom slučaju sa zvučnicima, možemo pisati do prekosutra. Iznio sam samo svoje stajalište a i zapažanja što naše kolege najčešće koriste i na što ZNAJU radit. A jako me je povrijedila tvrdnja da Yamahin razglas ne vrijedi da izvinete qrca. Pa brate mili možda nije najbolja, ali za uložene pare mene zadovoljava na stageu i mom je uhu i te kako dobra, a vjerujem i večini.

@ Yu-Midi, Vaxter i Adrijan

Dragi prijatelji, hvala vam na ponudi za mjesto admina. Kako sam i prethodno izjavio bila bi mi to jako velika čast. No problem je sljedeći. Nikad do sada nisam radio kao admin. Znaći morat čete mi malo objasnit kako s time radit :wink:
S druge strane, sve postove kucam večinom poslovnog računala, a pošto imamo vrlo jak fire whall možda bih mogao imati i problema (ne znam, vjerojatno lupam) :lol:
Nekad sam bio jak u poznavanju računalne tehnologije, no moram priznati da me je novi hardwar pregazio, a softwar još donekle pratim. Hebi ga, nekad sam programirao u Clipperu, Visual Basicu i Delphiu, danas koristim isključivo softwar koji mi treba za posao. Tako da dobro razmislite koliko čete imati pomoći i koristi od mene :lol: Jer za dobrobit ovog sajta spreman sam uvijek pomoći, no koliko će moj doprinos biti od pomoći to stvarno ne znam. A da ovdje glumim nekog policajca, hvala ne bi. Ako već treba nekog sankcionirat, uvijek postoji Private line s pritužbom.

Još jednom, hvala vam svima. Eto, moram i sam sebe kritizirati. Nikako da uhvatim vremena da otiđem do pošte i uplatim prilog za našega Envu. Morat ću to čim prije obavit. I dajte ljudi, čitao sam malo stanje nije fer da nas ima ovdje preko 200 (karikiram), možda i više, a da nema niti 10 % uplata. Pa barem mi koji smo stalni ovdje svaki dan.

Alix
13.11.2006, 10:38
Pozdrav Krešo majstore...Ma ne pusti pobogu da te provociraju...Ja kad sam vidio koliko imaš postova i to sve i jedan kvalitetan i pametan nisam mogo da vjerujem da odlaziš...Pusti ove prdaroše što sa tuđih stranica dolaze i zavađaju narod...Čim na njegovom profilu piše NEWBIE i dok počne gužvu stvarati znaš kolko je sati...Baš sam gledo na forume drugih sajtova...Ma čista katastrofa-ovdje na yu-midiju je odazov najveći ns svijetu...Dakle mali milion postova i svega a sve zbog tebe i ostalih majstora za instrumente koji vole pomoći i objasniti neke stvari...Budi mi dobar i nedaj se jaro...Pozdrav!

yu-midi
13.11.2006, 15:03
Kreso prijatelju drago mi je da si ostao sa nama !
Poslije ovoliko vremena nisam mogao da zamislim da izgubimo prijatelja kao sto si ti.
Kada sam poceo da radim sajt to je bilo negdje polovinom 2002,mucio sam se i pokusavao da na linku pojavi se makar jedna slicica :) .Proslo je vishe od 1 god. dok sam savladao neshto od toga i dok su doshli prvi clanovi a medju njima je bio Adrijan.
Adrijana sam prvog tako reci upoznao i ostali smo u kontaktu do dan danas bez ikakve prepirke ili bilo kakve zamjere.Covjek je dobre dushe i od samog pocetka koliko sam ja njemu pomogao on je najmanje toliko meni ako ne i duplo uzvratio.
Hvala Adrjane !

Tako isto i prijatelja Vaxtra,pojavi se covjek jednog dana i napravio mi ponudu da pomogne na sajt.
Na privi pogled nisam mu vjerovao :lol: sto jest jest.
Kontaktirali smo jednom na msn i onda sam odlucio da mu dam sve potrebne podatke kako bi mogao kao Admin da neshto radi,pa reko shta bude bude :D .
Nisam ni sam vjerovao da covjek moze da bude toliko uporan i da ima volju da radi neciji sajt bez ikakvog zahjevanja ili bilo sta da je trazio neshto zauzvrat.
Mnoge sate je proveo radeci i pokusavajuci da Forum koji je prije njega bio potpuno prazan osposobi i napravi neshto shto danas dosta njih pokushava da srusi.
Zato mogu da razumijem ako se prijatelj Vaxter naljuti i lupi nekome BAN,i mogu samo da potvrdim ono shto on odluci.

Hvala Vaxter!

Kroz njegov rad pokazalo se da je napravio poboljshanje na Forumu,tako da su i clanovi koji su bili u potrazi za necim sve vishe dobijali odgovore i pri tome neki ostali i do dan danas sa nama sireci dalje svoje znanje i iskustvo.

Zahvaljujem se svim aktivnim i clanovima koji su doprinijeli na razvoju ovog sajta!

Zato ja licno nemogu da kazem ovo je moj sajt i ja cu da radim kako hocu.
NE!
Ovoj je sajt za sve muzicare i ljude dobre volje za druzenje i pomaganje.

Zato cemo da preduzmemo neke mjere da poboljasamo ovaj sajt,i sve dok drugi budu pokushavali da nas omalozavaju,prave svadje na Forumu mogu samo da nam daju volju da pocnemo jos bolje i aktivnije da radimo.
Mi jesmo i ostacemo NAJBOLJI :lol:
sad ga pretjera :lol: :lol: :lol:

Srdacan pozdrav

Alix
13.11.2006, 15:16
To Mile!!!Živjeli 100 godina...Nedamo YU-Midi nikome...Evo sad sam se odlučio za jedan potez samo ako mi to dozvoljavaju Mile i Vaxter pošto su Administratori...Lično ću da Uploadam cjeli CD što sam ga kupio (znate od koga jer je bila diskusija na forumu) i to sve poklanjam džabe iako sam ga platio u znak poštovanja i dragosti što ovakav sajt postoji da se možemo družiti i upoznavati nove drugare i prijatelje...Dakle sve ono za koje bi plaćali goleme pare dajem džabe ili da pošaljem CD Miodragu pa nek on odluči šta je za upload...Živjeli svi koji doprinose ovom sajtu a oni koji hoće da ga sture nek nam ga Po**še jer nam ništa ne mogu...Pozdrav!

Vaxter
14.11.2006, 13:58
@Kreso

Nauchicesh ti to brzo... ;)

Dodacu te ovih dana na listu! :)