PDA

Pokaži Full Verziju : POMOC block zabavni nasih pjesama za svadbu.


elmar
13.02.2010, 18:14
Ako neko moze da mi predlozi 15tak nasih zabavni tj rock pjesama za svadbu .Podrazumjeva se znaci lagane za ples a takodjer nesto za drmoguz.Nesto standarno sto svako zna.Hvala unaprijed

misa1265
13.02.2010, 18:29
Pozdrav,bas sam u poslednje vreme bio na 3-4 svadbe i mogu ti reci da se od zabavnih ovde kod nas najvise svira oliver (u ljubav vjere nemam,jedan od mnogih) pa onda cuo sam i ono nekako s proljeca,zdravko colic madjarica,a od balada sam cuo georgijeva najvise(sta bi prijatelji moji,zena bez imena,nisam ljubomoran,andjele...) A od starog roka sam cuo standardno yu grupa(mornar,od zlata jabuka),Kerber(mezimac,ratne igre),Sve jos mirise na nju(p.valjak),Kazaliste (Marina,Kise jesenje) crvena jabuka(bezi kiso s prozora,tuga ti i ja)..eto nadam se da sam malo pomogao,ovo sam sve spojio sa te 3 svadbe na kojima sam skoro bio,al' kad bi gledao sa jedne od tih onda bih ti napisao svega 4-5 pesama jel toliko traje taj zabavni blok..iako bi bend verovatno duze svirao taj blok,vidim da gosti odmah traze nesto ,,veselo"...pozdrav..;)

lagunabend
31.08.2010, 13:55
Princeza-Dado i Sladjana, Cuvam te-Aleksandra Radovic, Bez tebe-Oliver Dragojevic,...gledas samo da ne bude tuzan tekst a posle to krene samo od sebe. Sto se tice brzih zabavnjaka tu mozes das mesas stari rock,hitove koje svi znaju tipa Cola, Oliver, Zana,Magazin...itd...:)

pobro44
07.10.2010, 14:07
drmoguz - rock galama (đavoli), zovu nas ulice, kokolo, sve bi me curice ljubile (magazin), put ka sreći (bare)

lagano - vjeruj u ljubav, moj lipi anđele(oliver), dok tebe ljubim, poslijednji ples(đavoli), lipa moja (gibonni)

gagy
07.10.2010, 14:28
Od brzih onako sto mi pada na pamet: Mornar-YU grupa,Ne spavaj mala moja-B.Dugme,Igra rnr cela YU-El.orgazam,Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac-B.Dugme,Madjarica-Cola,Pusti,pusti modu-Cola,Prsten i zlatni lanac-HMH,Bekrija-HMH,Ostani-Cola....

baltik79
01.11.2010, 21:02
Uvijek pali Baraba od Tife i Elvire.Jest da nije brza ali je ekstra