PDA

Pokaži Full Verziju : Set Korg M3 HITNO!!!!


Ahmoxl
12.02.2010, 18:04
Pozdrav kolege! Imali tko neki set za M3 treba mi hitno za prvu ruku da mogu da radim???? Znaci da valja za rad!! Ovo sto ima da download za M3 jedan samo radi ostalo nemoze ocitati a onaj sto radi nevlaja nista pola stvari neradi! Hvala Izvini te ako krsim sta ali treba mi HITNO sta da radim

vingula
12.02.2010, 18:18
=)) =)) =)) =)) =))

Ahmoxl
12.02.2010, 18:31
Vignula ima onaj bugarski set valjal on ista vidi da si gledo?? De ako znas ikoga pomozite mi za prvu ruku da imam set da mogu da radim????!!!!

Vule
12.02.2010, 18:33
Prijatelju budi ljubazan i malo se strpi,ako neko bude imao set i bude voljan da ti ga pokloni postaviće ga u download sekciju a ako nema neće tvoje zapomaganje pomoći ništa!!!


Uostalom čisto sumnjam da je neko voljan da svoj ozbiljan rad deli tek tako...pozdrav i svako dobro :D

Ahmoxl
12.02.2010, 19:37
Dobro Ronaldinjos ali stacu kad mi treba sto prije, a cak sam i lodiro dva seta sa dowload sekcije ali neznam da ucitam imam neki problema nerade pola boja onaj KSC nece nikako da ga lodira uvjek dodje memory overfolw! A najbitnije harmonike nece da rade a ima ih u setu pa ako mi moze bar nek dati savjet u cemu je tu problem?? Ili kako se tacno ucitava set?? hvala

Vule
12.02.2010, 19:42
strpi se malo i sačekaj,neko će se pojaviti i pomoći će

josipv
12.02.2010, 20:06
Dobro Ronaldinjos ali stacu kad mi treba sto prije, a cak sam i lodiro dva seta sa dowload sekcije ali neznam da ucitam imam neki problema nerade pola boja onaj KSC nece nikako da ga lodira uvjek dodje memory overfolw! A najbitnije harmonike nece da rade a ima ih u setu pa ako mi moze bar nek dati savjet u cemu je tu problem?? Ili kako se tacno ucitava set?? hvala

Onda je to vjerojatno set od 256mb a tvornicki m3 ima samo 64mb i zato ti pise memory overflow,otvori taj set u klavijaturi i ocitaj samo kmp od boja koje ti trebaju,i kad ih ocitas odi na save as i onda ce ti napravit tvoj ksc sa onim bojama koje si ti odabrao i tada kod palenja klavijature citas taj ksc koji si usnimio!!! Neznam koju si klavijaturu do sada koristio pa neznma koliko poznajes korg ?

Ahmoxl
12.02.2010, 20:14
Hvala josipe ali cini mi se one kmp nikako nece ili ja neznam jer ih moram pojedincano ucitati problem je imam ga 3 dana nove a korisitm pa800! Ja sam konto ako je set za njega ucitas komlet kao kod pa8oo i ide ali izgleda da nije tako ako ti nije tesko de mi koraako po korak objasni molim te tako da sutra to probam jer moram sad na svirku!

BasariStudios
12.02.2010, 20:54
To je zbog RAMa, kao sto Josip rece a mozda je set preveliki za ta 64MB.
A to da neko pod hitno...mozda ima kad se otreses nekoliko stotina.

josipv
12.02.2010, 21:01
Ajde probat cu,imao sam davno m3 pa se nesjecam sve u detalj bas!

Stavis set na stick i odes u media,oznaci folder gdje se nalze semplovi i odi na OPEN,tu su ti svi kmp i ksf koji su u tom setu,ti vidi koje boje ti trebaju i loadiraj KMP-ove od tih semplova,kad to napravis, izadi van iz tog foldera i odi na Save opciju,tu ti se nudi vise opcija SAVE-anja ti odberi save as i napravit ce ti s novi KSC sa tim semplovima koje si ti odabrao!

Onda ides u PROGRGAM mode i pronadi OSC1 ,a iznad toga ti mora pisati RAM ili Rom,ti odaber da bude ram,kad to odaberes pojavit ce ti se semplovi koje si ti sejvo i onda ih memoriraj tamo gdje ti odgovaraju i tako jedan po jedan!

Evo to je ukratko,i pisao sam napamet jer kazem nesjecam sa bas svih detalja na M3 jer sam ga imao prije godinu i nesto dana,sve u svemu jako je slican PA800!

Ajd POzz!!!

BasariStudios
13.02.2010, 07:06
Ja sam konto ako je set za njega ucitas komlet kao kod pa8oo i ide ali izgleda da nije tako

Za jedan set da bude completan za njega moras imati isto ko na Triton,
folder sa KMP, .PCG i .KSC files u glavnom folderu, onda loadira se odjednom
a ako imas samo KMP opet isto ko na Triton, jedan po jedan i sredjujes.

Ahmoxl
13.02.2010, 12:09
Hvala josipe bas cu da probam tako pa da vidim mada ce mi trebati vremena da se priviknem. A za Nedima moj jaro ja vise nikome netresem pare za setove jednom sam to uradijo i dobijo NIIIISTTTAAA nullaaaaa kontas. A gomilu stvari sam mjenao i dobijo DRUGARSKI od kolega i to vrhunski mterial za pa800 tako da nema od toga nista. Samo u tome je probelm sto za M3 jos malo tko da ima stvari inace bi ja vec imao...

Gago
14.02.2010, 13:46
imam nekoliko seta za M3,da ih nadzem, postavi cu ih tu na Download.....pocekaj malo za neki dan....

Vule
14.02.2010, 20:27
Kolega @ Ahmoxl,jeste li skinuli set za M3 koji sam postavio u download sekciju?

Dell
15.02.2010, 19:41
Čak noris može da učita set od 200 mb u klavijaturu sa 64 mb RAM-a :lol:

Vule
15.02.2010, 19:44
:lol::lol::lol::lol::lol: