PDA

Pokaži Full Verziju : Roland XP50-splitovanje klavijature


zoranpetrovic87
10.02.2010, 02:21
Drustvo kako da podelim klavijaturu da mi bude na c4,(leva stana da bude do pola klavijature),vadio sam bateriju za memoriju i vratilo je na fabricko podesavanje-----sada mi svaka oktava ide poseno!!!:confused:

nemanja 1982
10.02.2010, 13:39
E druze i ja se to pitam posto sam skoro kupio xp50,jel imas neke boje,harmonike organe.,ako si za razmenu,javi se..

zsimonovic
10.02.2010, 16:24
XP50 nema klasican split nego moze da se podeli na 8 ili 16 delova.To moras u svakom performance da namestis odakle dokle da ti ide koji part.To ces naci u menu pa mozda na prvoj ili drugoj strani.Predhodno izaberes part koji zelis da namestas.To mi je po secanju posto sam je davno imao.

zoranpetrovic87
10.02.2010, 23:30
Ok pogledacu

Iggy Prince
18.10.2010, 04:35
Sto se tice splitovanja, pritisnes dugme preformance, zadrzis ga i pritisnes patch pored njega.Tu ti se pojavljuju partovi, imah ih 16.Na svaki mozes po jednu boju staviti.Na primer:Na part 1 stavis bas, a na part 2 stavis kontru, i onda vratis na part 1, pa pritisnes preformance, pa edit, i na svako sledece dugme pored njega imas opcije, imas i na dole strelicom kada ides, a splitovanje ti je, na prvom dugmetu, pa tri puta ides na dole.Za svaki part moras uci posebno, kao sto sam ti gore naveo.Znaci preformance, zadrzis i pritisnes patch, i onda biras sa strelicom, koji part zelis da izmenis.Pozz.