PDA

Pokaži Full Verziju : Kvalifikacije za ep 2012


nedimI
07.02.2010, 14:26
Danas u 12:00 su izvučene Grupe za EP u Poljskoj i Ukraini

Kvalifikacije će se igrati po dvokružnom bod sistemu. Pobjednici devet kvalifikacijskih grupa i najbolja drugoplasirana reprezentacija osigurat će plasman na EP, dok će preostalih osam selekcija, koje na kraju takmičenja zauzmu druga mjesta, igrati baraž.

Kvalifikacije za EP na rasporedu su od septembra 2010. do novembra 2011. godine, a evropsko prvenstvo bit će odigrano u junu 2012. godine.

Žrijeb grupa za EP 2012:

Grupa A: Azerbajdžan, Kazahstan, Belgija, Austrija, Turska, Njemačka

Grupa B: Andora, Armenija, Makedonija, Irska, Slovačka, Rusija

Grupa C: Farski Otoci, Estonija, Slovenija, Sjeverna Irska, Srbija, Italija

Grupa D: Luksemburg, Albanija, Bjelorusija,Bosna i Hercegovina, Rumunjska, Francuska

Grupa E: San Marino, Moldavija, Mađarska, Finska, Švedska, Nizozemska

Grupa F: Malta, Gruzija, Letonija, Izrael, Grčka, Hrvatska

Grupa G: Crna Gora, Wales, Bugarska, Švajcarska, Engleska

Grupa H: Island, Cipar, Norveška, Danska, Portugal

Grupa I: Lihtenštajn, Latvija, Škotska, Češka, Španija

koja
07.02.2010, 14:35
No comment.:rolleyes:

Vule
07.02.2010, 14:39
Grupa C: Farski Otoci, Estonija, Slovenija, Sjeverna Irska, Srbija, Italija


Ja sam zadovoljan :)


Bosna ima lepu priliku a Hrvatska po meni najlakšu grupu...

mimiki
07.02.2010, 15:28
slazem se da Hrvatska ima najlaksu grupu,ali i Srbija ima velike sanse da zauzme prvo mesto u grupi

koja
07.02.2010, 18:31
Nadajmo se da ce tako i biti.:-"

Dell
07.02.2010, 22:11
mogu reci, Hrvatska jako lijepu grupu dobila ;)

svirko
07.02.2010, 22:16
Uvjek je Hrvatska imala lake skupine, ali prepotentnost i egoizam ih je puno puta koštao.
A i nas živaca.
Mater im hebem ,mi se radi njih tu živciramo, i u stanju smo se pobit,
a gamad dobiva i te kakve novce, prošli ili ne...
I zato, ne hebem više nogomet.
Igram samo stolni....ili đepni biljar.....:(

Dell
07.02.2010, 22:30
to jest svirko, a placaju li nama sto se nerviramo ista? a taj dzepni bilijar je najbolja solucija :)

mimiki
07.02.2010, 22:51
sta je nama Srbija sve priredjivala Hrvatska je mala beba...da se ne kvalifikujes na jedno prvenstvo zato sto si izgubio bodove od Azerbejdzana jedna utakmica 2:2 i jedna izgubljena 2:1 ,pa onda jednom ne odes na prvenstvo jer si izgubio od Kazakstana,pa 2000. godine na evropskom ispadnes u 1/4 finalu od holandije porazom od 6:1 a pre toga na svetskom ispadnemo golom davidsa,takodje protiv holandije, u poslednjem minutu a pre toga mijatovic promasi penal,pa se 2006 kvalifikujemo na svetsko sa samo jednim primljenim golom i to od Spanije i odemo napaljeni i prvu izgubimo ponovo od Holandije ovaj put 1:0 pa nas nakanta Argentina 6:0 ,poslednja utamica protiv Obale slonovace Milan Dudic napravi 2 penala covek igrao rukomet,i na svakom prvenstvu retko prodje neka utakmica bez nekog kiksa nasih igraca ili crvenih kartona.
sad sam se jos setio kad smo igrali kuci protiv Slovenije i moramo da pobedimo da bi se kvalifikovali na Evropsko i vodimo 1:0 i poslednjem minutu nam da gol ****** Zahovic iz slobodnog udarca,strasno.................................... ....

koja
08.02.2010, 20:16
Ja mislim da nam je grupa solidna jedino Italija?:confused:

grandia
08.02.2010, 20:52
ovi farski otoci su mnogo opasni!

balkanac09
07.09.2010, 00:24
Ja mislim da francuzi nece uspjeti ni da izbore mjesto u barazu koliko imaju problema cak i od bjelorusije su izgubili a vece zvijezde suspendovane

pobro44
27.09.2010, 16:32
s obzirom kakva je grupa, očekujem prolaz hrvatske. i srbija ima dobre šanse.

nesaband
08.10.2010, 23:39
Srbija-Estonija 1:3

Pizon je trebao da uvede u igru predsednika saveza gosp.Karadzica ,mozda bi on pomogao Srbiji svojim doprinosom na terenu da Srbija ostvari pobedu na domacem terenu.:mad:

Vreme je za promene u Srpskom fudbalskom vrhu,nesto tu ne stima kako treba inace ode mast u propast.

EmirTotic
09.10.2010, 00:42
Nesaband, nemojte se previse nadati!

Ovo je jedna velika sramota za srpski fudbal! Nije da favorizujem Antica, ali to je jedini covek koji je napravio nesto od ove nase reprezentacije. Kad su doticna gospoda koja imaju privatno veliku korist od reprezentacije i kojima izgleda odgovaraju losi nastupi tima videli da covek zna znanje, makli su ga.

Sad lepo neka udje i Pizon i Karadzic i svaki jadnik koji se ku*ci da zna nesto pa nek daju gol. Igra nam se svodi na "prebaci sredinu terena i centriraj Zigicu (koji ne zna ni kako mu se keva zove a kamo li da da gol) koji promasi".

Iznervirao sam se sada. Jednostavno mi ne ide u glavu sta se ovo desava, zemlja nam je otisla u tri lepe ne samo po pitanju sporta. Tesko vama starijima sto pamtite ona lepsa vremena kada se dobro zivelo. Mora da je gadan osecaj kada se setite toga! Ziveli.

Todorgm
09.10.2010, 13:52
Sramota!!!Od koga smo mi izgubili....

mirzo
09.10.2010, 23:51
antic je bio car

Dell
10.10.2010, 00:03
Izrael - Hrvatska 1:2 mogu reci solidna partija nasih, mada sam skeptican sto se obrane tice, moze to i bolje, mada ruku na srce mozda vise losa igra izraelaca i izostanak ben ayouna, prvi gol iz pomalo cudnog jedanaesterca, ali drugi gol majstorija Kranjcara, svaka cast ;)

Vule
17.11.2010, 17:38
Malopre slušam Selektora Srbije,V. Petrovića-Pižona,daje izjavu pred prijateljsku utakmicu sa Bugarima i doslovce kaže ovako: "imali smo dosta problema,dosta igrača su nam se povredilo..." @-):((b-(

dabook
17.11.2010, 17:51
Hrvatska ima jako dobru grupu, samo da ne us.......ru!!!!

tranzit
17.11.2010, 18:13
Malopre slušam Selektora Srbije,V. Petrovića-Pižona,daje izjavu pred prijateljsku utakmicu sa Bugarima i doslovce kaže ovako: "imali smo dosta problema,dosta igrača su nam se povredilo..." @-):((b-(Pizon je izgleda "ne pismen", trebalo bi ga poslati kod mirandessa na kratki tecaj.

Vule
17.11.2010, 21:06
Losa Srbija dobila jos gore Bugare sa 1-0 golom Zigica,i po vec ustaljenoj tradiciji zavrsila utakmicu sa igracem manje

misa1265
17.11.2010, 21:39
Pravo da vam kazem,ne nerviram se uopste,sta su hteli to su i dobili,jos pre Sp sam govorio da ce Karadzic unistiti reprezentativni fudbal isto tako kao sto je i unistio i onako losu nasu ligu.Tako da,neka mu je na cast...Vrhunac ce biti kad okosnicu reprezentacije bude cinio Raca Petrovic (decko koji zna fudbal da igra samo na soniju),a u napadu nam bude Kleo,a ja sam vec rekao ako Kleo zaigra za nasu reprezentaciju navijam protiv Srbije,sada nase utakmice gledam neutralno...