PDA

Pokaži Full Verziju : roland em15?


genijalac
27.01.2010, 22:15
Prijatelj mi ima ovu kljavu,i zanima me pošto ona ima usb utor dali se mogu stavljat ritmovi i boje dodatno,i dal prima standard rolandov format
pozdrav!

Vule
27.01.2010, 22:17
A šta je drugar do sada stavljao u nju?

genijalac
27.01.2010, 22:22
Ništa,sviro tvornički 3 godine,nema pojma zašto i služi taj usb,inače svirra gitaru

Vule
27.01.2010, 22:23
A da li si sto posto siguran da taj model ima USB ulaz?

genijalac
27.01.2010, 22:25
tako jje on reko :-"

Vule
27.01.2010, 22:28
On reko a?

A ti brže bolje da otvoriš temu jer nemaš pametnija posla...cccccccc...E Genijalac,a da te nisam lepo upozorio da ne pišeš svašta po forumu i PP sam ti slao i ne vredi...:rolleyes:

I šta ćemo sad?




P.S. Roland em-15 nema ni flopi a USB tad nije postojao kada je taj model izbačen,to si mogao da se informišeš bilo gde pre postavljanja ove teme!!!

gjoko
27.01.2010, 23:20
eee genijalac genijalac
ja se izvinjavam sto se upustam u ovo ali stvarno nema smisla da se sve pise ovde na forumu. Nisam taj sto treba da kazem al ova tema trebala bi u look, inace genijalac taj prikljucak sto ti kaze tvoj drug nije USB nego telefonski prikljucak evo ti specifikacije:

Keyboard 61 keys (with velosity)
Sound source Conforms to GM/GS
Tones 226 + 9 Drum Sets
Part 16
Music Styles 64
Display Backlight Custom Display
User Programs 8
One Touch 4 for each style
Effects Reverb (8 types), Chorus (8 types)
Connectors MIDI (In, Out), Phones 1/Output, Phones 2, Sustain Footswitch
Power Supply 12 V-500 mA (ACN Adaptor)
Rated Power Output 3W x 2
Accessories AC Adaptor, Music Rest
Size and Weight
Width 956 mm 37-11/16 inches

Depth 346 mm 13-5/8 inches

Height 128 mm 5-1/16 inches

Weight 6.5 kg 14 lbs. 6 oz.

nek prikljuci telefon na njemu i nek svira semplove

Vule
27.01.2010, 23:39
Temu sam namerno ostavio otključanom i drago mi je da se još neko javio da ostavi komentar na ovakve stvari koje Kolega Genijalac radi,čisto kao primer odredjenih "pojava" ili "elementarnih nepogoda" koje pogadjaju ovaj Forum s vremena na vreme...upravo ovog "genijalca" sam opominjao čak i putem Privatnih Poruka da ne piše svašta i ne otvara nepotrebne teme ne želeći da ga javno deranžiram ali ne vredi,on i dalje tera po svome...a posle se nadje neko da kaže kako Moderatori ne valjaju ili su na ovom Forumu posebno strogi i nepravedni

Izvinjavam se svim Kolegama koje ovo pročitaju zbog mog odstupanja od teme ali se jednostavno ukazala potreba da ovo napišem na ovom mestu...hvala na razumevanju


LOCK