PDA

Pokaži Full Verziju : korg T i M serije


mykeli
24.10.2006, 23:54
Postovane kolege!!Evo posto se toliko govori o novim klavijaturama znaci koliko su mocne,sempl,sta sve mogu...Ja bih Vas molio ko moze da napise nesto o ovim gore mocnim masinama koje vreme mozda je pregazilo,ali to sto one imaju ni jedna druga nema...Ja sam prvi T3 imao jos daleke 90' i nanovo se i sada vracam na nju ovo mi je do sada peta,jer mi je nekako klavijatura legla na prstu kao dete na sisu-:)
Drugo:imam nekih pet FD za istu ali nikako ne mogu to da prebacim na PCu,verovatno ih ne prepoznaje!?
Hteo bih te FD da zakacim na down...
Molio bih sve koji malo vise znaju o tome neka odgovore...
PS.Mogla bi ova tema da bude nova :) pod nazivo
"sve o korgu T i M seriji"
POZDRAV!!!
___________________________________________
Preeshteno iz Komentara i pitanja u Korg

Vaxter

P.S. Jesam li vec rekao da cu poceti da brishem?
Chitajte pravilnik, ljudi!!!

BasariStudios
25.10.2006, 00:44
Pa mislim da je o njima sve ispricano, a i sintovi sami po sebe pricaju.
Kad bi uzeto NAJVISEG TRITONa a to je EXTREME, izbacio bi mu one RAM chipove iznutra i stavio bi ga pored jednog T3a, EXTREME bi bio samo jedno jadno SIROCE, nista vise i pored toga sto sam ga pre 2 nedelje kupio. Jedina dobra stvar kod TRITONa je to sto je malo moderniji unutra, samo faca, bolji userinterface i to je sve. Stavio sam tu uporedbu jer jednostavno ne znam sta da pricam o T3 i M1, jer ima mnogo da se tu prica a nema i nista, sve je ispricano.
To su LEGENDE koje nikad nece umreti.
Jer se cuje nesto o LE? TR? X5D? STUDIO? Pa makar i sami TRINITY? Jok, zakopali su to davno u grob.
A ljudi i danas ko ludi trce za M1onom i T3om, isto tu ukljucujuci i 01W.

Pozdrav

Gondzi
31.10.2006, 00:55
Hoce li mi neko poslati uputstva za korg T3 i M1 na mail?

Hvala svima

nesa2511
04.02.2013, 21:19
Stari dobri korgovi, cini mi se da imaju dosta boljih fabrickih boja nego triton le recimo.

romario
04.02.2013, 21:26
:)
Postovano sa mobilnog uređaja