PDA

Pokaži Full Verziju : gem wx2-ubacivanje ritmova??


nikolakostic
15.01.2010, 02:37
imam ovu klavišu, skinuo sam ritmove sa foruma ali imam problem sa ubacivanjem...PLZ ako moze neko da mi pomogne :( hvala u napred.
Dodato:
koliko bi me kostalo da mi neko napravi solidne ritmove? gde bi to mogao uraditi?..HITNO MI JE LJUDI POMAGAJTE

Bucin Nikola
23.07.2010, 20:50
Imam gema wx2 aranzera.da li neko mozda zna kako se ubacuju ritmovi u tu klavijaturu,i neke boje.imam problem sa tim,posto kad palim klavijaturu moram prvo da stavim flopi,jer jedino tako moze da ocita ritmove.ako neko zna nesto oko toga neka mi odgovori ili pise poruku na ***********.nikola:(

Sejox
23.07.2010, 23:50
Teme spojene.

Ako moze pomoci uputstvo za tu klavijaturu,na talijanskom jeziku,evo link:

http://www.generalmusic.com/prodotti.asp?cod=wxseri&frame=do

Bucin Nikola
07.09.2010, 19:55
provalio sam kako radi taj gem.pre nego sto ukljucis klavijaturu ubaci disk sa ritmovima pa sacekaj dok neucita.kad podigne sistem,stisni taster disk,pa na + nadji opciju save,pa izaberi save style,enter za potvrdu.F5 ti sluzi da prebacis da li da ocita sa diska ili sa rama.pisace ti kad stisnes disk,dole na dnu displeja.

Deeda
01.10.2010, 15:37
Meni neće tako,samo piše 'saving' i stane ništa :(

nikolakostic
16.01.2012, 04:32
hvala ljudi, uspeo sam! p.s. nisam dugo posecivao forum zato sada odg. pozz

nikolakostic
16.02.2012, 03:07
@Bincic Nikola, pogresio si, ja sam tek sada to video.. zato kolega ne uspeva treba kada pritisne disk na load :)

tengai
15.05.2012, 18:52
Konvertujem ritmove u sw, zatim im dodelim extenzije .u01 do 8, i desava se da ucita samo 3 ritma, na razlicitim pozicijama, kada kliknem na Load All. Da li se ovo vec nekome desavalo?