PDA

Pokaži Full Verziju : Pomoc za psr9000 pro-kvar na napajanju


dalibor-sta
08.01.2010, 15:25
Kad sam jedne veceri izvadio klavijaturu iz gepeka gde je prenocila vise nije davala znake zivota,jedan majstor je nasao kvar na napajanju ali mu treba ispravno napajanje da bi izmerio vrednost diodice koja mi je izgorela da bi znao sta da radi...ako ima neko ko bi pomogao drugarski il za novcanice nek se javi hvala unapred !

Sejox
08.01.2010, 15:49
Mozes li malo konkretnije napisati,sta tebi u stvari treba.
I onda neka se javi ko se razumije u te stvari....
Ovako je malo nejasno.

driftkiller
08.01.2010, 16:22
Sejox, mislim da zeli da kaze da mu treba jos jedna Yamaha Psr9000 sa ispravnim napajanjem da covjek moze da vidi kako da napravi ovu pokvarenu.
tako sam ja shvatio!

Vule
08.01.2010, 18:38
@ driftkiller

Momče spusti malo loptu,čitaj malo teme,nemoj na svakoj pisati nešto tek da bi napisao,takvih slučajeva sa besomučnim pisanjem smo već imali na Forumu i veruj mi veoma je iritirajuće. Obraćaš se Kolegi Moderatoru na način koji je nedopustiv,zna se jako dobro kako se postavlja tema i takodje se zna zašto se Moderator obraća nekom članu,prema tome opominjem te da povedeš računa o svom daljem ponašanju ovde jer nemamo nameru da se bavimo stalnim upozoravanjem i prevaspitavanjem pojedinaca...Pravilnik je jasan i izvoli pa ga pročitaj.

Uzgred ovo shvati kao ozbiljnu opomenu...hvala na razumevanju

driftkiller
08.01.2010, 19:39
Uredu!