PDA

Pokaži Full Verziju : Style Works XT fur Prelude


Boban010
07.01.2010, 19:06
Navodno je napravljena nova verzija programa Style works XT koja ima mogucnost konvertovanja ritmova za Roland Prelude.S'obzirom na veliku kompatibilnost ove klavijature i rolanda GW8 vrlo je verovatno da ce moci da se koristi i za ove serije klavijatura.Test verzija ovog programa se nudi besplatno prilikom kupovine Roland Prelude.Blize informacije imate na zvanicnom nemackom sajtu za Roland!

Boban010
03.02.2010, 13:40
Kupovinom Prelude klavijature dobija se CD sa ovim programom-Test verzija.Ukoliko je neko dobio ovaj program i naravno pod uslovom da je Demo verzija moze ga podeliti sa nama necemo mu nista!:lol:

nesaband
17.02.2010, 00:24
Ako je to tacna informacija,ja cu ga sigurno nabaviti.Vec sutra cu imati sve informacije pa ti javljam kolega posto cu ga sigurno dobiti ako ide uz klavijaturu.E ovo je stvarno dobra vest!!!!

Boban010
25.05.2010, 17:34
Novi Style works je izasao i ima podrsku i za GW8 i za Prelude.Izmedju ostalog pise da ima i za PA800.Interesuje me koja je to verzija zato sto ja imam 3.09 a postoji i 3.51?
Ako neko ima neka iskustva sa novom verzijom Style worksa neka se javi necemo mu nista.:lol:

Vule
25.05.2010, 17:46
A zašto to ne vidite na zvaničnom sajtu EMC-a,da se ovde ne bi neko istrčao pa zaradio bandžolinu bez potrebe?

LOCK